Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

witaj Natalio :)

zapraszamy na spoty 3M,wszystko znajdziesz tu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286-spoty-3m-kazdy-wtorek-godz-1900-parking-podziemny-matarnia-sektor-b10/page-1152

najlepiej pisz na PW,umowimy sie,zvaguje sie auto,bedziesz wiedziala co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich klubowiczów, latam B6 od niedawna, ale już się zaraziłem modami o których piszecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowicjusz, witam Wszystkich na forum Audi. Chyle czola wszystkim, ktorzy posiadaja wiedze techniczna o naszych autach i potrafia bezinteresownie pomagac tym wszystkim, ktorzy szukaja tutaj pomocy. Takie forum jest bezcenne. Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od kilku tygodni szukam b6 3.0 w manualu, sportowych skórach i najlepiej w sedanie. Nie jest łatwo... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, Jestem Rafał. Parę dni temu przesiadłem się z wysłużonej A3-ki na A4-kę z silnikiem diesla. Jest to moje pierwsze auto na olej napędowy. Ma też trochę przejechanych kilometrów. Dlatego też pierwszą rzeczą, którą robię po zakupie to szukanie cennych uwag, informacji o co należy dbać, na co zwracać uwagę aby auto służyło mi jak najdłużej. Myślę, że trafiłem we właściwe miejsce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Damian. Przygodę z audi zacząłem od Audi tt 225 którą w krótkim czasie zastąpiła A4 B6 Cabrio. Uwielbiam mechanikę i długie godziny spędzone w garażu przywracając auto do należytego stanu.. (dobrze, że dziewczyna tego nie widzi). Dzięki poradom z forum usunąłem już wiele usterek za co bardzo dziękuję i chętnię zawitam tu na dłużej. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zvaguje sie auto,bedziesz wiedziala co i jak

Tej metody na podryw nie znałem ... a tyle się z VAGiem nabiegałem kiedyś :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...