Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blenda, Listwa podświetlenia tablicy rejestracyjnej


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Czy blenda (listwa) w której są lampki do podświetlenia tablicy rejestracyjnej oraz mikrostyk do otwierania klapy jest ta sama w B6 i w B7. Jest jakaś różnica pomiędzy sedanem a avantem oraz B6 i B7 czy powinna pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwa w sedanie ma jeszcze otwór na zamek , w avancie tego nie ma to chyba jedyna różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Avanta i mam właśnie taką listwę z otworem na zamek i taką szukam. Mam tylko pytanie czy jest jakaś różnica Sedan i Avant oraz B6 i B7. Czy do wszystkich modeli szła ta sama listwa a jedyną różnicą jest ten otwór na zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha to czyli w b7 nie ma otworu na zamek , mam obydwa auta i myślałem że różnica jest w nadwoziu sedan/avant ale pewnie modelowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam szukać nowszą wersję listwy wykonaną z plastiku, te stare ze stopu aluminium z dodatkami cynku-miedzi z czasem śniedzieją... Ta nowa jest o wiele lepiej wykonana, elektrykę ma pochowaną a w starej wszystko było na wierzchu...

ZmM1NWZkMTU0MDNkZTViZGM1MTFkNTg1Y2VhMDEw

K800_IMG_4206.jpg

A to stara wersja:

b04d6f03ac4fe117med.jpg


Kolega wrclaguna podał nawet jakie wersje listwy uchwytowej były stosowane:

  • Listwa 8E0827576 produkowana była w latach 12/00 - 04/03 (sedan )
  • Listwa 8EO827576 produkowana była w latach 09/01 -04/03 (avant)
  • Listwa 8E0827574 C produkowana była w latach 05/03 -10/03 (avant)
  • Listwa 8E0827574 C produkowana była w latach 05/03 - 12/04 (sedan)
  • Listwa 8P4827574 produkowana była w latach 11/03 - 12/04 ( avant )
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie wole tą wersje z przewodami , ta nowsza co ma ścieżki wtopione w plastik jest gorzej rozebrać w razie jakiegoś zwarcia lub wilgoci itp, sam przerabiałem taką na wersje z przewodami żeby był dostep do kabli w razie potrzeby , chyba ze ktos chce sobie kupic nową to co innego ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekhxc, najważniejsze, żeby listwa była z tworzywa, reszta do ogarnięcia. Zostawiłem całą starą wiązkę w razie czego jakby jakiś swap był potrzebny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem nowa metalowa w Aso jakieś 4 lata temu i póki co wyglada nadal jak w dniu zakupu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na allegro, i też wyglądała jak nowa :P Dałem 70 zł :P W ASO wtedy chcieli około 360 zł... Najważniejsze to sprawdzić czy wersja z kluczykiem czy bez... te bez są tańsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blenda Plastikowa pasuje od audi a6 c6 z roku 2005 do audi a4 b6 2001-2004r z miejscem na zamek tylko musi być kompletna z śrubkami i blaszkami, zakupiłem taka na szrocie ponieważ aluminiowe były w fatalnym stanie
http://germanoem.ca/licence-plate-light-holder-8e0827574c3fz.html

Edytowane przez Arkadiusz Marcjanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a ta blenda z b7 bez otworu spasuje do b6 jak mam z otworem, da rade wyciagnac zamek i wstawic te z b7 blende?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś sprawdzał, czy pasują też blendy od a6 c6 sedan do a4 b6 avant? Moja już spróchniała a na alledrogo jest większy wybór i mniejsze ceny używek tych od a6... Z wersją pod kluczyk wydają się identyczne. Acha, dodam ze mam auto z kwietnia 2003 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam listwa od a6 c6 pasuje do a4 b6

wymieniałem bo moja umarła.
ja płacilem 65 zł z przesylka z aledrogo.

20180627_185529.jpg

20180627_185542.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ta listwa podejdzie do malyszki avant ? Niby jest z a3 ale koleś twierdzi ze pasuje do b6 ja mam alu i z zamkiem a do a6 c6 znalazlem ale drogie ..Screenshot_2022-04-22-15-59-45.thumb.png.10df8b80cf2864008b20049ee587d19e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie znalazłem od b7 plastikowa tyle ze bez zamka a ja w alu mam zamek czy da sie zamontowac taka blende bez zamka ??musiałbym zlikwidowac zamek z klapy tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Andrzej36 napisał:

Dobra panowie znalazłem od b7 plastikowa tyle ze bez zamka a ja w alu mam zamek czy da sie zamontowac taka blende bez zamka ??musiałbym zlikwidowac zamek z klapy tak???

Będzie pasować tylko wkładki nie zamontujesz ,reszta bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...