Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Propozycja spotu w NYSIE


Marek12

Rekomendowane odpowiedzi

A pół roku temu jak pracowałem w Nysie to nie miałem co robić :( pozdrawiam driverów z tego pięknego regionu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za!!![br]Dopisany: 29 Listopad 2008, 17:11_________________________________________________Koledzy wrzuccie moze na forum fotki waszych furek!?

Niech kazdy pochwali sie furka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Wielkie :oklaski: :oklaski: :oklaski: dla kolegi klubowego Marek12 :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:

Za zorganizowanie i doprowadzenia do skutku pierwszego SPOTU miłośników :a4fan: na nyskim Rynku, który odbył się dnia 12 Grudnia 2008 o godzinie 19.00

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z Nysy tak poza tematem spytam,czy ma ktos z was vag-a i sam sobie sprawdza samochod.Bo kupilem kabel niby dostalem od goscia sterowniki i instrukcje a za zadne skarby nie moge sie polapac jak to poisnstalowac!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam vag i potrafie to instalowac :cool1: ... z interpretacja wskazań to juz inna sprawa :decayed:

W ogole to moznaby zrobić spota w tym tygodniu, z tym ze moim zdaniem dobrym miejscem bylby parkin przy jeziorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole to moznaby zrobić spota w tym tygodniu, z tym ze moim zdaniem dobrym miejscem bylby parkin przy jeziorze

No można coś zorganizować ale może lepiej na parkingu przy sklepie "HUBERT" tam jest teraz duży plac! A nad jeziorem to lepiej wiosną. :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...