Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim. Jestem Marcin. Obecnie jezdze a3 1.8T ktora zrobila sie za mala i trzeba zamienic na cos innego. Poszukuje b7 z takim samy silnikiem. Podpowiedzcie czy w okolicach 30tys mozna kupic cos sensownego?

Siema.

Szukalem 1.8t do 30 tys 8 miesiecy... albo sie sprzedawaly w kilka godzin od wystawienia aukcji albo byly skladane z 4... po 8 miesiacach i przejechaniu polowy polski kupilem 1.9tdi. Miejmy nadzieje ze nie bedziesz czekal tyle czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Jak u nas nie bedzie to rozejrze sie u niemca. Tam też bardzo szybko schodzą dobre egzemplarze. Znajomy sciagnał e90 2.0 benz 140 k km i auto jest naprawde w swietnym stanie. Co prawda trzeba zaplacic pare groszy wiecej jak u nas ale cos za cos.

Edytowane przez marcinn998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko witam wszystkich maniaków Audi - do których tez się zaliczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, jesteś świeżo upieczonym posiadaczem Audi A4, 2.0 TDI CAGA, r. 2011 sedan.

Mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedzi na moje pytania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem Tomasz, mieszkam w Lublińcu k. Częstochowy.

Aktualnie jezdze Vectra C z 2003 jednak w niedalekiej przyszlosci planuje zamiane na a4 b8. W sumie czekam tylko na kumpla kiedy zdecyduje sie sprzedac swoja i chyba od niego odkupie(jeśli mnie ktos nie uprzedzi). Pracujemy w jednym miejscu takze poniekad wiem w jaki sposob dba o auto. A opisywany egzemplarz to wlasnie A4 B8 z 2010 2.0 TFSI Quattro + S-tronic. Najechane ma na ta chwile niecale 70 tys km.

Co do samego forum to juz troche tu siedze, sledze, czytam i przegladam ale dopiero teraz postanowilem sie zarejestrowac. Duzo ciekawostek juz się dowiedzialem i licze ze z Wasza pomoca jeszcze wiele wyniose :)

Pozdrawiam wszystkich z osobna jak i motocyklistow, gdyz od przeszlo 3 lat latam na fz6 s2.

Edytowane przez cuukier93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jestem Marcin mieszkam w okolicach szczecina. Na chwile obecną jestem na etapie poszukiwań audi a4 b6. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...