Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy LED tył


Piosal91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

chcę wymienić u siebie tylne lampy (ori) na Ledowe, polecacie coś konkretnego? jakaś firma? sprzedawca?

co myślicie o tych?

http://allegro.pl/audi-a4-sedan-b5-94-00-lampy-tyl-led-smoke-tuning-i5707755401.html

chyba, że jest ktoś kto przerabia? koniecznie dymiona białą szybka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z forum przerabia, sprawdź w dziale sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w tych też tak jest ale większość tych lamp ma obudowę czerwoną klosza, co powoduje że po zamontowaniu widać czerwoną ramkę. Niestety nikt chyba nie pomyślał że jak ktoś nie ma czerwonego auta to będzie to średnio wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w tych też tak jest ale większość tych lamp ma obudowę czerwoną klosza, co powoduje że po zamontowaniu widać czerwoną ramkę. Niestety nikt chyba nie pomyślał że jak ktoś nie ma czerwonego auta to będzie to średnio wyglądać

faktycznie byłoby to lipne jeśli widać czerwona ramkę.

jest ktoś kto montował i ma pokazac zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu ktoś ma w A6 wstawione z tyłu jakieś Ledy, tylko inny wzór ale jak dla mnie wygląda to tragicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu ktoś ma w A6 wstawione z tyłu jakieś Ledy, tylko inny wzór ale jak dla mnie wygląda to tragicznie

właśnie chodzi o to, że inne niż te co pokazałem nie wchodzą gre bo tak jak mówisz.. są tragiczne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z forum http://a4-klub.pl/index.php?/user/67509-bidzio1/ ogarnia fajne lampy ledowe. Efekt jest taki -->

Jeśli będzie 5 osób chętnych to zrobi coś takiego, koszt poprzedniego zestawu to 110zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się sprzedawcy czy nie ma zdjęć jak świecą

Ta A6 u mnie ma coś takiego, także jakby kiedys ktoś coś to nie polecam

http://allegro.pl/lampy-tyl-led-do-audi-a6-c5-avant-kpl-1997-2004-i6033945896.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się sprzedawcy czy nie ma zdjęć jak świecą

Ta A6 u mnie ma coś takiego, także jakby kiedys ktoś coś to nie polecam

http://allegro.pl/lampy-tyl-led-do-audi-a6-c5-avant-kpl-1997-2004-i6033945896.html

to faktycznie jest porażka. pytałem, ale wiadomo sprzedawca będzie zachwalać itd, dlatego pytam tutaj bo może ktoś już ma lub widział na żywo:)

Kolega z forum http://a4-klub.pl/index.php?/user/67509-bidzio1/ ogarnia fajne lampy ledowe. Efekt jest taki -->

Jeśli będzie 5 osób chętnych to zrobi coś takiego, koszt poprzedniego zestawu to 110zł.

wygląda to ciekawie, pomyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najładniejsze lampy ledowe to takie jak wkleiłeś:led3rd4.jpgWedług mnie są ładniejsze niż polifty bo mają głębszą czerwień, nie są takie przyblakłe jak ori. Jeśli chodzi o biały pasek to możesz go okleić folią, jeśli nie kupisz dymionych, koszt 5zł.

Ja kupiłem auto z ledami Dectane, takimi:

A4RS4500bhpmtmr.jpg

Środkową część okleiłem folią, wygląda to u mnie tak:

2.jpg

1.jpg

Co do tych ostatnich ledów, sam mam mieszane uczucia. Osobiście bym ich nie zakładał gdybym miał wybór, ale jak już są to raczej zostaną bo tragedii moim zdaniem nie ma.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie podobaja ale niektore ,sam mam w b6 i fajne sa ,duzo ludzi tez mowi ze im sie podoba i rzadko spotykane ,musze sobie tylko je przyciemnic bo sa lexus look a to mi srednio sie podoba ,wszystko kwestia gustu,to wlasciciel ma sie z nich cieszyc ,a nie inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też zależy jak auto jest zrobione. Jedne lampy będą bardziej pasować do jasnego auta, inne do ciemnego. I tak na pewno lepsze takie ledy niż typowe lexusy albo z jakimiś wymyślnymi kółkami w kloszu.

Ja tak się tylko zastanawiam czy zamiast tego środkowego ledowego "U", nie podłączyć na pozycje przeciwmgłowych z rezystorami żeby świeciły słabiej niż stopy.

W tym srebrnym którego zdjęcie dałem wyżej palą się stopy, przeciwmgłowe są na samym dole i wyglądają nie najgorzej jak się świecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jeden odblask czerwony reszta zarowki ,takie dla sciemy wstawili ,bo o dziwo lampy maja chomologacje ,auto mam granatowe wiec sie mocno odcinaja ,i wlasnie to mi nie pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...