Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

zawitałem tu na początku stycznia bo miałem problem i .... dzięki Wam rozwiązałem go szybko i tanio. A mianowicie posypał mi się FIS, po rozładowaniu kompletnym akumulatora i dzięki Wam udało się wszystko dużo taniej przywrócić auto do normalności.

Audi to moje pierwsza i ostatnia marka. Pierwszy mój nabytek to Audi 80 1,6 (1990 r.). Autko to było w moim posiadaniu od 2004 do 2012. Pod koniec 2011 nabyłem A4 (2003 r., 2,0 benzyna, 130 KM), jestem w jego posiadaniu do dnia dzisiejszego. Pewnie niebawem je wymienię, pewnie też na a4, ale B7.

To tyle, jeśli ktoś ma pytania, to proszę.

Pozdrawiam

Edytowane przez Marek Jacyno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Łukasz mieszkam w Przemyślu na Podkarpaciu, od 2 miesięcy Jeste właścicielem Audi A4b7 Avant 1.9 tdi 2007r jest to moje pierwsze autko marki Audi. Z tego forum już parę razy korzystałem i postanowiłem się zarejestrować. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów, jestem Łukasz i jestem od dwóch dni szczęśliwym posiadaczem Białej Niuni z pod znaczka Czterech Pierścieni. Emocje jeszcze nie opadły, mam nadzieję, że zostanie już tak do końca ! Liczę, że dzięki rejestracji na forum znajdę wiele ciekawych wątków, dzięki którym będę w stanie utrzymać auto w rewelacyjnej kondycji. Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, po dłuższym przeglądaniu od jakiegoś czasu forum, postanowiłem się tutaj zarejestrować. Jeżdżę samochodem taty, który z resztą ma na A4-klub małe doświadczenie :decayed: Audi a4 b5 2.8 z 1996 roku. Chciałbym trochę odświeżyć wygląd auta, ale co z tego będzie to czas pokaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Andrzej jestem ;)

Od kilku dni jesteś szczęsliwym posiadaczem swojego pierwszego Avanta A4B6 ;)

Moje marzenie się spełniło :)

Mam nadzieje, że zostane tu na długo !

Edytowane przez Sokołowianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Fajna sprawa z tym forum, jestem posiadaczem A4 b6 avant'u z piecem 1.9TDI 130km litra z sympatycznym napędem na 2 łapy :).

Mam nadzieję że będę mógł pomóc innym podpowiadajac w różnych kwestiach jak i sam uzyskać odpowiedzi na różne tematy związane z daną marka. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Mam na imię Bartosz, mieszkam w Dąbrowie Górniczej i od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 2003r. 2.4 170km V6 w sedanie. Moich czterech kółek szukałem od trzech miesięcy, aż w końcu się udało. Wcześniej posiłkowałem się forum jako "gość", więc teraz przyszła najwyższa pora na rejestrację. Liczę na Wasze doświadczenie, praktykę oraz wiedzę, ciekawe dyskusje jak i spotkania / zjazdy. Z mojej strony także będę starał się pomóc jak tylko będę potrafił - tak więc witam jeszcze raz.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie w tym cudownym miejscu :-) miesiąc temu zostałem posiadaczem audi A4 B6 1.8T BFB :D służę pomocą w każdej możliwej sprawie. Pozdrawiam :-D

Wysłane z mojego D2203 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

całkiem niedawno zakupiłem swoje pierwsze Audi A4 B6 z silnikiem 1.9tdi 130km '03

Moim poprzednim autem była Honda Civic z 1997 roku ale trzeba było trochę dorosnąć i kupić coś młodszego i bardziej rodzinnego.

W planach mam małe usprawnienia swojej a4, ale czas zweryfikuje moje plany.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na codzien jezdze a4 B5 combi 1.8t 150km. przyznam sie ze moja wiedza na temat silnikow jest marna dlatego tez tu jestem, a wole zajmowac sie car audio gdzie idzie mi to w miare lepiej:) kilka rzeczy chce wymienic a combiaku wiec zaczołem od zawieszenie i wymieniłem wszystkie wachacze teraz czekam na słonce i idzie gwint a pozniej silnik badz blacharka to juz na forum moze mi pomozecie... tak wiec na koniec dodam ze jestem Fryzjerem i zapraszam jezeli chcesz sie ostrzyc:) do zobaczenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...