[ALL] Polecam jako serwis kolegę z tego klubu Grzanka85

Doman13

Witam

Grzanek jest niesamowity, naprawia, diagnozuje, sprawdza i doradza, mało tego to pomaga jak mało kto.

Zakres działalności:

Ustawił kąt wtrysku w mojej niuni po wymianie rozrządu (czego mechanik nie umiał i twierdzi że nie trzeba robić mimo tego ze auto źle zapalało po jego pracy). :good:

Dzięki niemu mam w końcu licznik z diesla (do tej pory jakimś dziwnym trafem miałem benzynowy, o czym tez dowiedziałem się od niego) :good:

Naprawił moje lampy które nieświadomie lekko nadpsułem i musiałem jeździć na długich. :good:

Wiem jedno od tej pory jak jak wystąpi jakiś problem to pierwsze co robię, to dzwonię do niego.

I tak się zastanawiam skąd on tyle wie? i zna się na tym wszystkim i naprawia nie tylko audi (widziałem jak reanimował seaty, fordy i wiele innych wozów)

NAJLEPSZY FACHOWIEC W OKOLICY JAKIEGO ZNAM :arrow2: Grzanek85 (klubowicz)

wielu "fachowców" nie może się z nim równać

No VIP-a to mało powiedziane :) też mi już pomógł :)Naprawdę w porządku koleś. Zdiagnozował, zrobił i jest ok :) Polecam

A zapraszam zapraszam dla klubowiczów zniżki:) :good:( Doman wrzuciłem sobie klimatronik w końcu trochę czasu było)

500259096 ale ja zajmuje się tylko elektroniką samochodową, ale zadzwoń dam Ci namiar na porządny warsztat

Teraz niestety muszę wyjechać, ale jak tylko wróce to zadzwonię:

A skoro zajmujesz się elektroniką samochodową to może będziesz wiedział dlaczego po włożeniu płyty Cd do odtwarzacza lub kiedy tylko otwieram klapkę panelu radia załącza się głośny wyjący alarm wewnątrz samochodu???? wyje i wyje i trzeba wyłaczyc zaplon zeby sie uspokoil i pozniej po ponownym uruchomieniu samochodu znowu zaczyna wyć nawet jak sie nie dotyka juz radia......może spotkałeś się juz z czyms takim? czy mozeliwe ze jest to jakis alarm założony przez poprzedniego wlasciciela? ale po co, skopro wyje wewnatrz samochodu? radio to travelpilot blaupunkta.

Witam

Czy kolega Grzanek85 jest z Kielc lub okolic?

tak jest z okolic kielc

Szczecno 133A

Już wiem :-) Auto już stoi u kolegi Grzanka na placu od wczoraj i czeka :)

i jest kolejny zadowolony klient :hi: