Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dodatkowy subwoofer z Audi Q5


TOM3K

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, marky2552 napisał:

Boczek trzeba zdjąc prawy

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Okey. A mógłbyś pomóc na czym on się tam trzyma co trzeba mniej wiecej odkrecic i na co uważać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porobił bym ci foty ale zamek mi sie zepsuł w klapie ale musisz wyjąć plastik ten dlugi na dole gdzie zamek wchodzi potem dwa uchwyty na siatke i boczek na zaczepach jest

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marky2552 napisał:

Porobił bym ci foty ale zamek mi sie zepsuł w klapie ale musisz wyjąć plastik ten dlugi na dole gdzie zamek wchodzi potem dwa uchwyty na siatke i boczek na zaczepach jest

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Ok dziękuję bardzo. Za tydzień będę działać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym tyg już zamek bede miał to zrobie jakies foto

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja podłaczałem od Q5 tylko że poleciałem na skróty bo wpięlem sie w sub od Bose wyciągając półkę w sedanie [emoji23][emoji23][emoji16][emoji16]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy zakupiłem już felge 18 " pod to aby wsadzić ja w zapas i do tego dołożyć sub od Q5 tylko pytanie czy brać złwykły czy sub B&O. jest jakaś różnica miedzy nimi czy żadnej rużnicy nie ma bo w cenie jest nie wielka rużnica

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowie ktoś w które piny suba musze się wpiąć ? Sub Bose z mazdy 6:

1eIxeg7.jpg

vuUwcJi.jpg

ZqwOeUi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2018 o 08:38, KoJ@K napisał:

Panowie podpowie ktoś w które piny suba musze się wpiąć ? Sub Bose z mazdy 6:

1eIxeg7.jpg

vuUwcJi.jpg

ZqwOeUi.jpg

I jak tam Kolego poradziles sobie z tym bo mnie czeka to samo,ale powiedz mi kabel ciagniesz do wzmacniacza czy pod kable sie podpinasz ktrore ida z Suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zakładałem, robilem tylko przymiarki do koła i rozkręciłem suba na części. Narazie wypne wzmaka i podepne bezpośrednio suba mazdy pod ori suba z auta. Zobaczymy jaki to da efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KoJ@K napisał:

Jeszcze nie zakładałem, robilem tylko przymiarki do koła i rozkręciłem suba na części. Narazie wypne wzmaka i podepne bezpośrednio suba mazdy pod ori suba z auta. Zobaczymy jaki to da efekt.

Wiesz moze ktore kable juz ida do głosnika,chodzi mi o kolor ?? bo planuje zrobic ze przeciagnac kable od glosnika do kabli ori suba ktorego mam w połce bo ja mam Limo :D 

Edit

Znalazłem cos takiego,moze Ci tez pomoze :D

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3183403.html

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable idące bezpośrednio do glosnika to jasny zielony i taki blady czerowony/rozowy (w glosnik są wpięte po 2) ione idą do tego wzmacniacza, który jest pod tym dekielkiem suba, więc żeby podpiąć się tak jak piszemy (czyli glosnik z mazdy pod ori zestaw w audi) to najprosciej bedzie rozkrecic na czesci, wyjąć lub wypiąć ten wzmacniacz mazdy, zaprawić dwa konektorki na glosnik (maja dwa rozne wymiary) i puscic kabelek do ori suba i sie wpiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2018 o 08:24, KoJ@K napisał:

Kable idące bezpośrednio do glosnika to jasny zielony i taki blady czerowony/rozowy (w glosnik są wpięte po 2) ione idą do tego wzmacniacza, który jest pod tym dekielkiem suba, więc żeby podpiąć się tak jak piszemy (czyli glosnik z mazdy pod ori zestaw w audi) to najprosciej bedzie rozkrecic na czesci, wyjąć lub wypiąć ten wzmacniacz mazdy, zaprawić dwa konektorki na glosnik (maja dwa rozne wymiary) i puscic kabelek do ori suba i sie wpiac :)

No dokladnie tak jak mowisz,bo ja znow w swoim subie od mazdy mam tylko 4 kable,2xbiały/2xczerwony. Ale rozkrecam tego suba i wywalam wzmacniacz i ciagne 2 kabelki tak jak pisales pod ori suba,niby mozna te kable dac odrazu pod wzmacniacz ale nie chce mi sie az tyle bawic.

 

Edit

Moj sub z Mazdy 6 okazał sie ze nie ma wzmacniacza w środku i z głośnika wychudzą tylko 4 kabelki 2+ i 2-,zbytnio z nimi nic nie kombinowałem w prosty sposób podłączyłem pod gniazdo ori suba w półce. No i efekt mega :D 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mierzyłem ostatnio. Sub spokojnie wpada w ori koło 17' i jest jeszcze sporo miejsca, podpiąłem go pod ori suba i naprawde jest duże WOooOW, jak to daje, ale nie wiem czemu coś mi zaczęły pierdzieć oba głośniki w subach po takim podpięciu ?! A nie miałem już czasu na zabawe i szukanie przyczyny pierdzenia... Może ktoś miał taki problem i go rozwiązał ? 

 

Tak to wygląda w kole Sline 17' :

1qyzTX8.jpg

N0ZCbh5.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kojak spiąłeś temat? rozwiązałeś problem charczenia? śmiga Ci ten sub z mazdy z wzmacniaczem HK ?

Pytanie do tych co podłączyli suba z mazdy do wzmacniacza harman kardon - śmiga wam to? nie spaliliście wzmacniacza przy głośnym słuchaniu ? 
Pytam bo to podłączenie 2ohm głośnika do 4ohm wzmacniacza.

 

Generalnie sub z mazdy 10r już do mnie jedzie więc też będę podłączał. Rozważam wpięcie głośnika do wzmacniacza HK, lub odpięcie HK i podłaczenie suba poprzez wzmak BOSE.
Dajcie znać :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam taki sub z mazdy już kilka miesięcy. Nic się nie zjarało, nic nie pierdzi. Podłączony mam pod wzmaka harmana tylko sub mazdy, ori audi jest odłączony. 

Sub z mazdy gra zdecydowanie lepiej niż harmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dawałeś mu konkretnie ognia jeżeli chodzi o volume ? Bo 2 ohm to jakby nie patrzeć, nie 4 ohm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...