Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zwracam się z zapytaniem do admina w takim razie gdzie inni użytkownicy wahaczy SKV mogą dzielić się opiniami?

Chyba nie ma tu cenzury pozwalającej pisać tylko o MS?

Jestem jak najbardziej za pomysłem Rachmistrza by stworzyć wątek : [ALL B5] SKV Germany- opinie i test online wahaczy

Niech tam się wypowiadają użytkownicy SKV, tak jak w bliźniaczym wątku wypowiadają się użytkownicy MS.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest pisane też o innych firmach, więc darujcie sobie te teksty o cenzurze :)

W tym wątku piszą tylko osoby biorące udział w teście.

Tu jest wątek gdzie mogą pisać pozostali użytkownicy skv - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6901-ranking-wahaczy-do-a4-lemforder-febi-trw-moog-ms-skv/

Zawartość oddzielnego wątku, który był o ms trafiła do wątku powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cały pomysł padł! właśnie dzisiaj montuje zawias SKV który zakupiłem prywatnie. Miałem coś opisać w tym temacie i w miare na bieżąco pisać o moich odzczućiach ale po cholere jak komuś się coś przyśni i to usunie. To nie "cenzura" to utęsknienie za skrawkiem władzy "złudne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kolejną osobą która ma podobne odczucia (strażak93 kilka postów wcześniej napisał praktycznie to samo w tym wątku) ...napisz po prostu co sądzisz o produkcie, może admin będzie litościwy i odpuści nadgorliwą cenzurę....

Z całym szacunkiem jednak trochę też nie rozumiem podejścia moderatora.

Wiadomo, że na testy Dystrybutor wysłał "pewny produkt" nie robił by sobie przecież antyreklamy, natomiast skoro kupiłeś na wolnym rynku i chcesz podzielić się opinią to dystrybutor SKV nie miał wpływu co kupiłeś gdzie kupiłeś. Więc Twoja opinia w niczym nie jest gorsza a nawet wg mnie lepsza bo zupełnie bezstronna (tamci dostali zestawy za bezcen).

No chyba że się nie znam i się mylę bo są tacy co wiedzą lepiej.

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Rozumiem admina, że usunął posty, które niszczyły temat, ale każdy powinien mieć możliwość wypowiedzi w tym wątku. Osoby testujące nie są jedynymi, które mają prawo użytkować wahacze SKV. Inni ludzie też mają w swoich autach te części, więc dlaczego nie mogą swobodnie się wypowiedzieć? Osoby, które zastanawiają się nad zakupem też powinny poznać opinie nie tylko oficjalnych testerów, ale również zwykłych ludzi z ulicy, którzy mają SKV z innego źródła. Nie róbmy tutaj Korei Północnej :P. W dzisiejszych czasach wszelka cenzura jest wszechobecna i to jest przerażające...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej macie link gdzie możecie pisać swoje opinie o wahaczach i nikt Wam tego nie zabrania. Tu jest wątek o teście wahaczy przez konkretne osoby, które dostały je do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle...że w tamtym wątku jest ponad 180 stron...bałagan jest większy niż za czasów ruskich na stadionie dziesięciolecia...komu się bedzie chciało to czytać?

W czym ludzie którzy zakupili towar drożej są gorsi?

Kolego Hugo - tu nikt nie ma złych zamiarów - rozumiemy, że porządek jest potrzebny, ale zauważ, że do testów wybraliśmy tylko 4 użytkowników (bo tylko tylu się zgłosiło) na 4 użytkowników na chwilę obecną tylko dwóch wrzuciło fotki...dajmy więc szansę innym się wypowiedzieć. My jako organizator akcji w żaden sposób nie ingerujemy w treść wypowiedzi. Pewnie na 100 wypowiadających trafi się jakiś niezadowolony klient ale myślę że to normalne - statystyka jest nieubłagana i zawsze w jakimś stadzie trafi się czarna owca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów wyżej macie link gdzie możecie pisać swoje opinie o wahaczach i nikt Wam tego nie zabrania. Tu jest wątek o teście wahaczy przez konkretne osoby, które dostały je do testów.

Panie Hugo, a w czym jest problem, żeby tutaj ludzie prowadzili normalną zdrową dyskusję na temat tych wahaczy? Co jeśli kogoś interesuje tylko opinia SKV i nie ma ochoty lub czasu przeglądać tylu stron ogólnej dyskusji, gdzie naprawdę ciężko znaleźć konkretne informacje. Jeśli uważa Pan, że się czepiam to z góry przepraszam, ale mam uczulenie na wszelkie tego typu ograniczenia ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło tylko o fakt, że nagle pojawiają się konta na forum i jeszcze dobrze się ktoś nie przywita, a od razu leci zachwalanie towaru. Sami widzieliście, że inni to samo napisali. Skoro taka osoba zakłada konto na forum i robi taki wpis to powinna to udokumentować jakimiś zdjęciami z montażu. Rozumiem, że jak ktoś jest na forum jakiś czas i ma na liczniku trochę postów to wygląda to zupełnie inaczej, jeżeli chodzi o wiarygodność. Tylko o to chodzi, aby te opinie były wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w zupełności Cię rozumiem, jednak z tego co widziałem jak ekipa sprzątająca wpadła to nawet tynk ze ścian poleciał a wraz z nim wypowiedzi ludzi którzy dawali zdjęcia z montażu rachunki za towar itp : - )

Miłego weekendu... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja udokumentowałem rachunkami oraz gwarancją. Fakt, że mam konto tutaj od niedawna, ale wcześniej nie miałem styczności z A4, więc nawet nie wiedziałem o istnieniu tego forum :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne zdjęcia z montażu nie poleciały od razu mówię. Poznikały tylko te, które były na jakimś hostingu do bani.

Przyjmijmy, że jak ktoś chce się pochwalić i napisać opinię na temat wahaczy to zamieszcza fotorelację. Z tym raczej nie będzie problemu, bo chyba większość posiada aparat w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne zdjęcia z montażu nie poleciały od razu mówię. Poznikały tylko te, które były na jakimś hostingu do bani.

Nie posiadam niestety żadnego swojego serwera, więc na jaki hosting ja i inni użytkownicy mamy cokolwiek wrzucać, żeby było OK? Z tego co wiem hosting z którego korzystałem nie był do bani ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie jakies uwagi co do watków na temat wachaczy to prosze zgłaszać to poprzez opcje

Zgłoś lub http://a4-klub.pl/index.php?/forum/20-sugestie-i-uwagi/

Jesli jest taka potrzeba aby w kazdym DZIALE (B5 B6/B7 B8) zrobimy takie tematy :hi:

Tylko sie zastanawiam czy jest sens rozdzielac to na poszczególne marki itd. :question:





Temat dyskusji przerzucam tu :


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/357103-wahacze-rozdzielenie-dzialow-opinie/#entry4819936

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok udzielę się.

Różnica między zestawem zawieszenia do audi A4 B5 i B6 jest jedynie w średnicy stożka

Wahacz do A4 B5 ma średnicę stożka sworznia w dolnych wahaczach przednich (zarówno lewym jak i prawym) mierzoną pod gwintem ok 21mm

04SKV110-01.jpg

Wahacz do A4 B6 ma średnicę stożka sworznia w dolnych wahaczach przednich (zarówno lewym jak i prawym) mierzoną pod gwintem ok 16mm

04SKV112-00.jpg

oba wahacze zestawione obok siebie:
04SKV-01.jpg
04SKV-02.jpg
Pozostałe elementy zestawu łącznie ze śrubami są jednakowe.
Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z góry przepraszam za długi czas oczekiwania. A wiec tak udało się już zrobić 2 tys km

to podjechałem na stacje diagnostyczną narazie żadnych luzów podczas jazdy też żadnych stuków.

Narazie jestem zadowolony z tego zawieszenia a tu kilka zdjęć.

bjhglkk5.jpg

9qmyph2y.jpg

kgt6fmo2.jpg

oa5sk5om.jpg

touul9lg.jpg

a5rd5gja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie do dystrybutora.po co dajecie jakiekolwiek gwarancje?przecież jezeli montuje jakąkolwiek część sam w aucie(nie mając autoryzowanego serwisu ) to gwarancja z automatu traci ważność.więc nie ma się co dziwić ze nie macie zwrotów .

a po drugie w konkursie miały brać udział osoby które mają powyzej 200 postów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku śledzę ten wątek więc odpowiem co wiem.

Co do gwarancji jaką dają się nie wypowiem bo nie wiem, wiem, że standardowo każde zawieszenie powinno być montowane w warsztacie (ale w życiu nie autoryzowanym), nie staje tu w ich obronie ale widziałem na własne oczy jak sworzeń wahacza LMO koleś przyniósł na reklamacje bo ukręcił go przy dokręcaniu - bo jak to powiedział montował udarem i samo pękło. Poza tym masz 2 lata ustawowej gwarancji z tytułu odpowiedzialności sprzedawcy za wady ukryte towaru - więc w praktyce masz 2 lata gwarancji.

Odnośnie ilości postów to faktycznie dystrybutor wymagał 200 postów by uniknąć troli którzy wezmą zawieszenie za bezcen i wyparują, jednak cięzko było mu zebrać użytkowników którzy chcieli wziąć udał w teście i spełniali kryterium 200 postów, więc na ich prośbę na forum wyraził zgodę zdjąć limit 200 postów a ważne było by konto posiadali przed ogłoszeniem naboru do testów.

Było to wszystko opisywane na forum, jednak gdy ekipa sprzątająca w postaci Admina wpadła to masa wypowiedzi została usunięta.

Coś tam zostało....


Nie mam wyznaczonej liczby komentarzy ale wydaje mi sie że

to nie powinien być problem bo wystarczy spojrzeć na datę złożenia konta żeby zobaczyć że nie rejestrowałem sie

specjalnie po to żeby wziąć udział w tych testach. Wrazie wątpliwości z powodu małej ilosci postów ze dostane zawieszenie

i na tym się skończy to mogę przyjechac i odebrac je osobiscie bo mam tylko z 40 km do firmy w której pracujesz.

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...