Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

langista z tego co widze na twoich fotkach to łączniki masz założone odwrotnie.

a po drugie nie oceniaj czyjejś wypowiedzi jeśli kogoś nie znasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ze mną kontaktowali się ludzie z ESEN więc pewnie o mnie chodziło w poście Dystrybutorowi . Dostałem informację że po podesłaniu zdjęcia z nr.wahacza zostanie mi wysłany nowy więc wysłałem i zobaczymy co będzie dalej . Więc ludzie bez zbędnej spiny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję pomieszałem nicki, stąd moja wypowiedź, że pracownik kontaktował się z kolegą Rafal1988Lodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Langista napisał:

@bialy49  tak zapytam, jak był zakładany ten zawias, że aż tuleja Ci wypadła?..

Więc , zawias był zamontowany poprawnie , śruby dokręcone gdy koła były już na ziemi oraz w ten sam dzień była zrobiona zbieżność. Samochód zachowywał się fajnie , sztywno i cicho aż do czasu zerwania tulei. Tyle w temacie , a skoro nie jest to już pierwszy taki przypadek dokładnie z tym samym wahaczem więc moim zdaniem jest to wada na etapie produkcyjnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bialy49 napisał:

Więc , zawias był zamontowany poprawnie , śruby dokręcone gdy koła były już na ziemi oraz w ten sam dzień była zrobiona zbieżność. Samochód zachowywał się fajnie , sztywno i cicho aż do czasu zerwania tulei. Tyle w temacie , a skoro nie jest to już pierwszy taki przypadek dokładnie z tym samym wahaczem więc moim zdaniem jest to wada na etapie produkcyjnym. 

tak dokładnie, wyszły 3 palety od nas z prawym bananem gdzie prasa miała wyciek, przez co nie dociskała. Towar rozszedł się po kraju na duże hurtownie, z nich na firmy i gdy wyszedł problem było już za późno by wycofać towar z rynku i podmienić "banana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ryba85 napisał:

langista z tego co widze na twoich fotkach to łączniki masz założone odwrotnie.

a po drugie nie oceniaj czyjejś wypowiedzi jeśli kogoś nie znasz.

edit:

Faktycznie, jak teraz spojrzałem na zdjęcia to musiałem pomylić strony przy zakładaniu, przyznaje się do idiotycznego brnięcia w swoje.

Jednak teraz pytanie, jest to w ogóle istotne którą stroną są założone? W końcu mają ten sam kształt

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

langista oceniles foto lolo15 i masz mi cos do powiedzenia moze ??

WP_20170313_21_27_54_Pro.jpg

Prosze dystrybutorze foto paragonu 1 marca zawiecha kupiona i przed wekendem auto bylo zlozone i lipa wyszla.

Zawartość dodana 4 minutes later

Bez spiny by bylo gdyby adwokat langista sie nie wypowiedzial. Tak jak kolega ryba85 napisal jak nie znasz ludzi to sie nie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że łączniki są odrwotnie założone powinny być tak

audi_a4_b5_zawieszenie_amortyzatory_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega langista taki znawca zawieszen i montazu ich ze sam ma zalozone zle laczniki. Zenada. Koncze temat bo szkoda nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma sensu znow robic burzy w szklance wody. Wadliwy banan bedzie wymieniony, jak widać są jeszcze "niedobitki" na rynku, mysleliśmy, że już tym ktorym mial się banan odezwać już się odezwał a tu proszę ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Rafal1988Lodz napisał:

spoko ale nadal czekam co ma mi langista do powiedzenia...

Byłem w pracy na nocce i nie miałem możliwości zobaczyć zdjęć.

Po zobaczeniu ich widać, że coś tam się ewidentnie przesunęło, zwracam honor i przepraszam za zarzucanie kłamstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem zawieszenie prosto od dystrybutora SKV, wahacze zostały starannie zapakowane i wyglądają solidnie.
Jak tylko zawias wyląduje na samochodzie, postaram się zdać relacje : D

3664e8539247d86a424655916bc186f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie na zestawie SKV zrobiłem jakieś 10tyś. km. Kontakt z dystrybutorem, wysyłka bezproblemowa. Z montażem też nie było problemów. Narazie jest ok, cicho i sztywno. Komplet z wyeliminowaną wadą bana (tak przynajmniej zapewniał sprzedawca). Nic więcej nie napisze, bo puki co to żaden przebieg. Dam znać za kolejne 10tys, pozdr...

Edytowane przez Cezarrr
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie stałem sie posiadaczem owego zawieszenia czy szczęśliwym okaże się w przyszłosći:grin:  Poprzednio w starym aucie miałem MS byłem zadowolony, te zakupiłem dla odmiany:kox:. A więc tak kontakt z firmą ESEN oceniam na 5 można także porozmawiać z osobą odpowiedzialną na forum w celu porady. Paczka dostarczona na drugi dzień, zawieszenia zapakowane starannie.  Montowałem osobiście bez żadnych problemów dzisiaj jestem po geometrii i jest git. Co prawda dużo km nie robię ale oczywiście będę informował jak coś będzię się działo:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ozi58 napisał:

Co prawda dużo km nie robię ale oczywiście będę informował jak coś będzię się działo:decayed:

Mamy nadzieję, że jak nic się nie będzie działo co jakiś czas też Pan napisze jakąś relację. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dystrybutor SKV napisał:

Mamy nadzieję, że jak nic się nie będzie działo co jakiś czas też Pan napisze jakąś relację. :lol:

Oczywiście, wiem po sobie jak długo czekałem aby ktoś się wypowiedział na temat zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wadliwy banan dostałem na drugi dzień po telefonie od pana dystrybutora. Podejscie wporzadku i dbacie o klienta zobaczymy jak z zywotnoscia. Będę pisal jak zrobie trochę kilometrow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...