Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

uprzedziliście mnie ze zdjęciami :) jutro jestem u mechanika. Zobaczymy jak to cudo sie sprawuje.... po pierwszym tysiacu już bede mógł cokowiek napisac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias dziś wrzucony na auto, wykonanie podoba mi się bardziej od maxgear i krafta, śruby solidne i kompletne (często w zestawie maxgear nie było śruby na 2 górne wahacze do skręcenia w zwrotnicy a ona się najczęściej zapieka i trzeba ciąć) A reszta zależy już od jakości sworzni i tulejek a to zobaczymy z czasem. Końcówki założę jutro.

Bardzo nas cieszy fakt, że udało się tak szybko zamontować wahacze i że na chwilę obecną spełniają one Pańskie oczekiwania. :) Dziękujemy także za dodane zdjęcia, dzięki którym pozostali użytkownicy mogą zobaczyć jak owe wahacze prezentują się w praktyce.

Tak wiec zawieszenie dotarło i siedzi już w audi. Na pierwszy już oka wygladają solidnie

tak jak wcześniej pisali tutaj zabezpieczenie zielone co nie spotyka sie w tanich zestawach.

Jutro będę miał chwile czasu to wrzuce zdjęcia. I tutaj z kolegą wcześniej, zgodze się wydają

się lżejsze. Teraz po przejechaniu pierwszych tysiącu kilometrów zrobie ich diagnostyke i

opisze tutaj.

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy nasze wahacze niczym nie odbiegają jakością od czołowych światowych marek, jeśli będzie możliwość proponuje by oba wrzucić na wagę. Zachęcamy jak najbardziej do podzielenia się z nami tu na forum zdjęciami z montażu, czekamy także na opinie po wyżej wspomnianej diagnostyce.

Kurde szkoda ze tak pozno zobaczylem temat bo mam do wymiany wahacze i bede pewnie wymieniac caly komplet....

Niestety, jak już wspominaliśmy czas na zgłaszanie się był do 1 kwietnia.

uprzedziliście mnie ze zdjęciami :) jutro jestem u mechanika. Zobaczymy jak to cudo sie sprawuje.... po pierwszym tysiacu już bede mógł cokowiek napisac....

Z niecierpliwością czekamy na zdanie relacji z montażu :) a później po wyżej wspomnianym tysiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiasy mam już od dwóch dni ale dopiero teraz miałem czas żeby usiąść do kompa.

Wizualnie wyglądają solidnie, ale najważniejsze jak się sprawdzą i ile wytrzymają.

W tym tygodniu zabieram się za wymianę.

Edytowane przez slowik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiasy mam i ja.

Wizualnie wyglądają OK, ale najważniejsze jak się sprawdzą i ile wytrzymają.

W tym tygodniu zabieram się za wymianę.

Cieszymy się, że wszystkie cztery wysłane przez nas zestawy dotarły do wyżej wspomnianych użytkowników, ponownie zachęcamy do wstawienia zdjęć z montażu oraz podzielenia się pierwszymi refleksjami. Jak wiadomo najważniejszym celem tej akcji było sprawdzenie jak te wahacze się sprawują w praktyce, tak więc czekamy także na pierwsze opinie z ich eksplautacji.

Do jutra mają czas pozostali dwaj użytkownicy wybrani do testu, którzy jak do tej pory nie potwierdzili uczestnictwa w teście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś po rozmowie z Dystrybutorem, potwierdzam to co napisałem wcześniej. Mam umówiony termin montażu, po jego wykonaniu zdjęcia zamieszczę tutaj. Sam nie będe tego wymieniał, mechanik terminy ma takie jakie ma. Spokojnie, prosze uzbroić sie w cierpliwośc - będa zdjęcia, bedzie zdawana relacja z eksploatacji. Prosze nie popędzajmy sie wzajemnie. Jedni montują sami, inni w warsztacie. Ja wole zlecić zamontowanie w serwisie mechaniki pojazdowej, dostac na to papier i gwarancje.

Edytowane przez icemerc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie w trasie wróce to będą zdjęcia

tak, więc czekamy na zdjęcia oraz na relacje z montażu, a także na dwóch pozostałych użytkowników, od razu dodam, że pamiętamy o icemerc który umówiony jest na 22 kwietnia i nie popędzamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zmieniać w poniedziałek, ale wyskoczył mi mały wyjazd więc dopiero jutro zabieram się do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek, żeby nie było :)

Dziękujemy za fotki i czekamy na montaż :)

Ja miałem zmieniać w poniedziałek, ale wyskoczył mi mały wyjazd więc dopiero jutro zabieram się do roboty

Nie których sytuacji nie jesteśmy w stanie przewidzieć, tak więc rozumiemy i czekamy na pierwsze opinie i relacje z montażu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zmieniać w poniedziałek, ale wyskoczył mi mały wyjazd więc dopiero jutro zabieram się do roboty

Jak tam, udało się zamontować nowe wahacze? Możemy liczyć z Pańskiej strony na jakieś zdjęcia, relacje, pierwsze opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony wahacze założone, druga strona rozebrana. Zdjęcia zrobione w najbliższym czasie postaram się wrzucić.

Dołączone śruby wyglądają solidnie jak oryginał, Jak przy dokręcaniu omską się parę razy klucz, to na nakrętce nie było śladu, co moim zdaniem wskazuje na to, że są zrobione z dobrego materiału.

Co ciekawe, ori śruby wyglądają jakby były zakręcone przed kilkoma laty, a mają kilkanaście :)

a9179debebced395gen.jpg

7b9a03a7cba04419gen.jpg

cfcb374c45511d78gen.jpgdf808860d3e026cegen.jpg961c4ac372a599a3gen.jpg

f79e967b46b1c76fgen.jpg

5c68c14a2a235ebcgen.jpg

ced62e7c0385d541gen.jpg

d2ca19a0229be745gen.jpg

Edytowane przez slowik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony wahacze założone, druga strona rozebrana. Zdjęcia zrobione w najbliższym czasie postaram się wrzucić.

Dołączone śruby wyglądają solidnie jak oryginał, Jak przy dokręcaniu omską się parę razy klucz, to na nakrętce nie było śladu, co moim zdaniem wskazuje na to, że są zrobione z dobrego materiału.

Czekamy więc na zakończenie "operacji" :) jak już wcześniej wielokrotnie podkreślaliśmy wiemy co sprzedajemy, zestaw wahaczy przez nas oferowany zawiera części najwyższej jakości, co widać by chociaż po wykończeniu części.

Co ciekawe, ori śruby wyglądają jakby były zakręcone przed kilkoma laty, a mają kilkanaście :)

.

Tak jak pisałem cały zestaw jest wart tyle co najsłabszy element, oferowane w zestawie SKV śruby są takie same jak przy oryginalnych zestawach, pokrycie tym zielonym środkiem śrub przez producenta daje efekt taki, że kilkunastoletnie śruby wyglądają jak by miały zaledwie kilka lat.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie malina, nie pływa idzie sztywno. Ale to początek jak wytrzyma 40 tys czyli nie cały rok to będzie bdb zestaw za tą kasę ale to trzeba jeszcze czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, pierwsze kilometry z nowymi zawiasami za mną, pierwsze odczucia: na studzienkach itp zawieszenie pracuje cicho, można powiedzieć, że słychać tylko opony.

Mam wrażenie, że nowe wahacze są nieco dłuższe

coś nie mogę dodać zdjęć, to podaję linka:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/e0418f3a4d5f633a

http://images78.foto...4d5f633agen.jpg

Edytowane przez slowik1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękujemy za pochlebny komentarz.

Od samego początku przyznawałem, że akcja ma charakter reklamowy, oddaliśmy kilka kompletów SKV w cenie 99zł (łącznie z wysyłką pobraniową tak więc 79zł tak naprawdę +20 wysyłka) jedyne na czym nam zależy to na pozyskaniu opinii, nie ingerujemy w żaden sposób w ich treść, ważne by były uczciwe.

Wahacze SKV są na rynku od ponad 4 lat, przyznajemy ,że reklama wahaczy przez ten czas była słaba, skupialiśmy się głównie by sprzedać je do sklepów/warsztatów czy hurtowni.

Linia wahaczy to tylko jedna z lini towarowych SKV, gwarantujemy, że nie spaprzemy się po zdobyciu rynku - klient kojarzy markę, kupując słabe wahacze nie kupi pompy paliwa czy cewki z tej samej firmy.

.

Śmieszni są niektórzy tutaj wypowiadający się. Najpierw jadą produkt aby za chwilę błagać o komplet poniżając się dla kilku złotych :D

Odpiszę krótko: jakie to polskie :wink:


Kurcze, trochę inne problemy z autem przyćmiły mi wymianę 'stuków puków', no ale trudno, za gapowe się płaci :lol::facepalm:


A może szanowny dystrybutor zrobił by wyjątek i jednak przekazał wahacze na testy? Czy miałby ktoś coś przeciwko? Okazało się że dolny banan ? Nie wiem, coś od spodu ma uszkodzoną gume i piszczy coś z tego koła przy skręcaniu :/ więc i mógłbym cały zestaw wymienić

Wysłane z mojego P6_Energy przy użyciu Tapatalka

Z tym szanownym bym nie przesadzał ;-)

Z naszej strony nie ma problemu, zgłosił się Pan na ochotnika, nie wyrobił jednak z potwierdzeniem, nie chcemy jednak by ktoś dorobił sobie ideologię - że skoro zrobiliśmy wyjątek to ewentualna pozytywna opinia będzie wynikała z tego, że zrobiliśmy ów wyjątek,

Jak kolega Emejcz zauważył działania i postępowanie niektórych ludzi są ciężkie do zrozumienia - a my chcemy postawić na jasne zasady by ciężko było się takim doczepić.

Jeśli propozycja wysłania użytkownikowi piciuok nie będzie obrzucona hejtem - my możemy przystać na zrobienie wyjątku.

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosiłbym o merytoryczne wpisy i unikanie przepychanek - myślę że można w zgodzie i zrozumieniu też dojść do konsensusu :)

Akcja sprzedaży wahaczy do celów testowych została zakończona, prosiłbym więc o nie zgłaszanie się przez kolejnych użytkowników.

Wracając do testów wahacze były wysłane i dostarczone do:

Slowik1, -potwierdził, że wahacze są zamontowane, wrzucił kilka fotek jednak hosting na którym się znajdowały je wywalił, prosimy o edycję wypowiedzi w której umieścił fotki z montażu i ponowne umieszczenie ich na innym hostingu

icemerc - napisał opinię z tego jakie sprawiają wrażenie, na dniach ma montować zestaw.

mapper - jako jedyny wrzucił zdjęcia z montażu, napisał opinię po przejechaniu wstępnie niedużej ilości kilometrów

Audikomaniak - napisał, że zestaw wahaczy SKV jest w jego aucie już zamontowany, i że przebywa gdzieś w trasie,gdy wróci to wrzuci zdjęcia na co z niecierpliwością czekamy

Są też użytkownicy którzy też się sami "pojawili" i mają zamontowane, lub też na dniach montują zestawy - myślę, że ich opinie o ile będą pisane na forum też mogą być miarodajne.

Prosiłbym o używanie do hostingu foto serwisów gdzie zdjęcia nie "znikną" po np 30 dniach np: Tinypic czy Fotosik lub Zapodaj

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozumiem po części decyzję admina, że zrobił się nieco galimatias w tym wątku i niektóre off topic posty trzeba było usunąć.

Jednak wydaje mi się, że nie ma co popadać od skrajności w skrajność i może warto dać się wypowiedzieć na temat wahaczy tej marki innym użytkownikom niż ci, którzy zgłosili się do konkursu. Myślę, że im większa próba tym bardziej jest ona miarodajna (tak mówi zasada matematyki/statystyki)

Skoro wahacze MS mają wątek założony przez Huho: [ALL B5] MASTER Sport - opinie i test online wahaczy

Uważam, że uczciwe było by zrobić taki sam wątek z tytułem: [ALL B5] SKV Germany- opinie i test online wahaczy

Tam inni użytkownicy mogliby się wypowiadać o wahaczach SKV, tak samo jak mają szansę użytkownicy Master Sport.

W przeciwnym razie gdzie mają się użytkownicy SKV wypowiedzieć by nie robić bałaganu?

Co sądzicie o tym?

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Passata B5fl, po raz drugi wymieniam zawieszenie i szukając informacji na temat tańszych zestawów trafiłem na ten wątek. Na oryginalnych wahaczach samochód zrobił 125kkm, następnym zestawem była KAMOKA i masakra, po 5kkm zaczęły się stuki, a po 10kkm cała zawiecha do wymiany. Teraz zakupiłem zestaw SKV na alledrogo za nie całe 500zł, jutro montaż i zobaczymy jak to się będzie sprawowało. Jak wyrobię sobie jakieś zdanie na ich temat to napiszę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać opinie i spostrzeżenia z użytkowania zamontowanych dzisiaj wahaczy SKV,ale widzę że szkoda cokolwiek pisać,robic jakiekolwiek zdjęcia ,bo w każdej chwili posty mogą wylądowac w koszu,ot tak sobie,jakaś cenzura czy co?.

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...