Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież langista zrobił już 15kkm na skv to już jest czas aby wejść w dupsko :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I powiedz mi, gdzie ja tu "wybielam" SKV? Nawet napisałem, że mógł trafić na wadliwą część, nie negowałem całkowicie takiej możliwości, do tego dodałem, że SKV może mieć te same części co inni producenci, tylko z innej linii.

 

Ludzie, znajdźcie se hobby, bo to co tutaj robicie już jest smutne. Czysta (brudna) polska januszowatość.

 

Aha, i tak uwierzę w ten 17-letni oryginał jak w obietnica Tuska. Serio, ludzie, myślicie, że takie części jak zawieszenie po 17-stu latach nadal jest nie ruszane w Waszym aucie? Bojaźliwi, oj bojaźliwi. Mercedesa w-124 sobie kupcie, to możecie o czymś takim pomyśleć.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obietnice Tuska nie wierzysz, wystarczy że oddałeś głos na pis, resztę sam sobie dopisz :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 Co oczywiście nie tylko SKV mogło spotkać, a inne firmy, które zamawiają z tej fabryki, w której to się stało.

Problem w tym, że nie wiem skąd ma chłop tą wiedzę ale napisał wam szczerą prawdę i to jak to faktycznie wygląda, ja wiem że może jest ona enigmatyczna ale....cholera napisał jak jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź do mnie to sobie zobaczysz moje 17 letnie gumy na sworzniach.

Żeby nie było kupiłem z ciekawości SKV, czekam na termin u mechanika, zaryzykuję, co mi tam, kosztują śmieszne pieniądze.

Jak się rozlecą po roku to kupię TRW, takie mam fabrycznie.

Jak mi się będzie chciało to zrobię Ci fotki, ale na razie jestem zajęty robieniem pieniędzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I powiedz mi, gdzie ja tu "wybielam" SKV? Nawet napisałem, że mógł trafić na wadliwą część, nie negowałem całkowicie takiej możliwości, do tego dodałem, że SKV może mieć te same części co inni producenci, tylko z innej linii."

No to jest właśnie próba wybielenia bo wymyślasz jakieś teorie, że może zły montaż, może zła partia itd. a nie bierzesz pod uwagę, że może SKV to tani, kiepski produkt ? Zrozumiałbym gdybyś przejechał już 2-3 komplety ze świetnym skutkiem, ale po 15kkm to nie wiesz nic o tym produkcie, a zachwalasz jakbyś to Ty sam był producentem. Marzeniem każdego przedsiębiorcy jest mieć tak bezkrytycznego konsumenta jak Ty.

14 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Problem w tym, że nie wiem skąd ma chłop tą wiedzę ale napisał wam szczerą prawdę i to jak to faktycznie wygląda, ja wiem że może jest ona enigmatyczna ale....cholera napisał jak jest... 

Zobacz i to jest właśnie kolejny post, który podważa waszą wiarygodność, najpierw był wadliwy prawy banan, a teraz cała reszta, jak dla mnie poważny przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na takie wpadki ponieważ to pokazuje, że zakup waszego produktu jest loterią, to tak jak z oponami chińczykami raz jest dobrze, a raz po kilku tysiącach km są na śmietnik.

Edytowane przez donalex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, donalex napisał:

"I powiedz mi, gdzie ja tu "wybielam" SKV? Nawet napisałem, że mógł trafić na wadliwą część, nie negowałem całkowicie takiej możliwości, do tego dodałem, że SKV może mieć te same części co inni producenci, tylko z innej linii."

No to jest właśnie próba wybielenia bo wymyślasz jakieś teorie, że może zły montaż, może zła partia itd. a nie bierzesz pod uwagę, że może SKV to tani, kiepski produkt ? Zrozumiałbym gdybyś przejechał już 2-3 komplety ze świetnym skutkiem, ale po 15kkm to nie wiesz nic o tym produkcie, a zachwalasz jakbyś to Ty sam był producentem. Marzeniem każdego przedsiębiorcy jest mieć tak bezkrytycznego konsumenta jak Ty.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zobacz i to jest właśnie kolejny post, który podważa waszą wiarygodność, najpierw był wadliwy prawy banan, a teraz cała reszta, jak dla mnie poważny przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na takie wpadki ponieważ to pokazuje, że zakup waszego produktu jest loterią, to tak jak z oponami chińczykami raz jest dobrze, a raz po kilku tysiącach km są na śmietnik.

Sam sobie przeczysz tymi dwoma odpowiedziami. Nic nie wymyślam, to jest coś, czego każdy pracujący na produkcji człowiek (i mający trochę oleju w głowie) sam sie domyśli. Sam pracuję na produkcji, co prawda branża budowlana, ale wiem jak to idzie. Produkujemy 3 rodzaje jednego przedmiotu (z podziałem na klasy) tylko po to, żeby zleceniodawca przykleił na to sobie swoją pieczątkę.

Może i przejechałem 'tylko' 15k km, ale trudno dogodzić hejterom (tak, jesteście hejterami), którzy myślą, że 90k km robi się w miesiąc.

20 godzin temu, k232 napisał:

W obietnice Tuska nie wierzysz, wystarczy że oddałeś głos na pis, resztę sam sobie dopisz :-D

Nie głosowałem na PiS, gwoli ścisłości ;) ale polityką się na tym forum nie zajmujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie głosowałeś na pis to przynajmniej nie zachowuj się tak jak oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, donalex napisał:

Zobacz i to jest właśnie kolejny post, który podważa waszą wiarygodność, najpierw był wadliwy prawy banan, a teraz cała reszta, jak dla mnie poważny przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na takie wpadki ponieważ to pokazuje, że zakup waszego produktu jest loterią, to tak jak z oponami chińczykami raz jest dobrze, a raz po kilku tysiącach km są na śmietnik.

Czy wg Ciebie koncern Mercedes-Benz to poważny przedsiębiorca czy nie? Jeśli nie to podaj proszę jakiegoś innego poważnego. Pytam gdyż dwóch znajomych kupiło z salonu S klase W222 (koszt ponad 0,5mln zł netto )  i dasz wiarę, że oboje mieli problem  z ILS LED`ami? Rozumiem, że idąc Twoim tokiem rozumowania, mercedes to jakaś kpina i mało poważny przedsiębiorca skoro pozwala sobie na takie wpadki - podobnie jak SKV.  Pomijam fakt, że zestaw SKV kosztuje 400zł, mercedes 1500 razy tyle i jemu też zdarzają się usterki. 

Cieszymy się zatem, że jesteśmy na tym samym poziomie w Twojej ocenie co koncern Mercedes - Benz (choć wiemy, że dzieli nas przepaść, pod praktycznie każdym względem) ale miło że tak o nas myślisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Czy wg Ciebie koncern Mercedes-Benz to poważny przedsiębiorca czy nie? Jeśli nie to podaj proszę jakiegoś innego poważnego. Pytam gdyż dwóch znajomych kupiło z salonu S klase W222 (koszt ponad 0,5mln zł netto )  i dasz wiarę, że oboje mieli problem  z ILS LED`ami? Rozumiem, że idąc Twoim tokiem rozumowania, mercedes to jakaś kpina i mało poważny przedsiębiorca skoro pozwala sobie na takie wpadki - podobnie jak SKV.  Pomijam fakt, że zestaw SKV kosztuje 400zł, mercedes 1500 razy tyle i jemu też zdarzają się usterki. 

Cieszymy się zatem, że jesteśmy na tym samym poziomie w Twojej ocenie co koncern Mercedes - Benz (choć wiemy, że dzieli nas przepaść, pod praktycznie każdym względem) ale miło że tak o nas myślisz.

Czemu ma służyć te porównanie? Porównaj wahacze Merca(pewnie trw) i SKV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu, że przy sprzedaży kilku/kilkudziesięciu tysięcy sztuk towaru, zawsze trafi się jakiś problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem sam sprzedajesz wahacze, czy nigdy nie miałeś reklamacji na master sporta który jest 30% droższy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Langista co Ty masz jakiś ryj nie wyjściowy, że za chłopaków się bierzesz? 

Zalatuje w tym temacie pedalstwem, tfuu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Z tego co wiem sam sprzedajesz wahacze, czy nigdy nie miałeś reklamacji na master sporta który jest 30% droższy?

Miałem jeden banan który został uznany bez zbędnego pier... co było z nim nie tak. Kolega mateusztbg go reklamował. Po za tym wahaczem czyste konto:hi:

Langista - Na pewno czyta to sporo osób które kupiły u mnie master sporta( było to minimum 3 lata temu) więc mogą się wypowiedzieć. Ja nikomu nie tłumaczę o wadliwych prasach czy innych tego typu rzeczach. Ktoś coś reklamuje i nie interesuje go przyczyna. Najgorsze jest to że jak sprzedaje się badziewie to klient 2 razy płaci mechanikowi i tak wychodzi wasze 400zł za kpl

Dziękuję:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Wandej napisał:

Miałem jeden banan który został uznany bez zbędnego pier... co było z nim nie tak. Kolega mateusztbg go reklamował. Po za tym wahaczem czyste konto:hi:

Langista - Na pewno czyta to sporo osób które kupiły u mnie master sporta( było to minimum 3 lata temu) więc mogą się wypowiedzieć. Ja nikomu nie tłumaczę o wadliwych prasach czy innych tego typu rzeczach. Ktoś coś reklamuje i nie interesuje go przyczyna. Najgorsze jest to że jak sprzedaje się badziewie to klient 2 razy płaci mechanikowi i tak wychodzi wasze 400zł za kpl

Dziękuję:hi:

To jeszcze żebyś był fair napisz ile trwało rozpatrzenie reklamacji. z tego co kojarzę  w Twoim wydaniu "bez zbędnego pier...." to 3 tygodnie....

Czy osoba która reklamowała wahacz musiała wysłać go do Ciebie? (u nas nie musi).

Czy oddałeś jej pieniądze za wysyłkę reklamowanej części?  

Fajnie ze sie przyznales do tego reklamowanego przez mateuszbg wtedy bym Ci z przyjemnością przypomniał jego post... tymczasem jedynie muszę pokazać Ci post gdzie użytkownik na master sport przejechał UWAGA !!! 5 km (słownie pięć) przyczyna wysunięta tuleja z wahacza.  No ale on nie kupił u Ciebie bo Twoje master sporty to te lepsze master sporty....

Oto on:

Dziękuję

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dystrybutor SKV napisał:

To jeszcze żebyś był fair napisz ile trwało rozpatrzenie reklamacji. z tego co kojarzę  w Twoim wydaniu "bez zbędnego pier...." to 3 tygodnie....

Fajnie ze sie przyznales do tego reklamowanego przez mateuszbg wtedy bym Ci z przyjemnością przypomniał jego post... tymczasem jedynie muszę pokazać Ci post gdzie użytkownik na master sport przejechał UWAGA !!! 5 km (słownie pięć) przyczyna wysunięta tuleja z wahacza.  No ale on nie kupił u Ciebie bo Twoje master sporty to te lepsze master sporty....

Oto on:

Dziękuję

No i zobacz post mateusza nad postem tego użytkownika. Nie pamiętam ile to trwało. WAhacz był kupiony w miejscu gdzie pracowałem wcześniej. Ociągali się z odpowiedzią więc przelałem Mateuszowi kasę w ciemno. Często tak robię.

Smiejesz sie z 5km jak wahacze SKV mają wyrwaną tuleję przy wyjeździe od mechanika:grin: No teraz mnie rozbawiłeś:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w koncu jak było?

Raz piszesz:

Cytuj

Ociągali się z odpowiedzią więc przelałem Mateuszowi kasę w ciemno. Często tak robię.

50 minut wcześniej:

Cytuj

Miałem jeden banan który został uznany bez zbędnego pier... co było z nim nie tak.

Chyba sam sobie zaprzeczasz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dystrybutor SKV napisał:

to w koncu jak było?

Raz piszesz:

50 minut wcześniej:

Chyba sam sobie zaprzeczasz....

Nie zaprzeczam. po prostu nie informowałem nikogo i nie wyjaśniałem że coś poszło nie tak w fabryce itp. Padł to padł. Gwarancja uznana. Czas reklamacji przedłużył się przez to że nie pracuję już kilka lat w firmie która go sprzedała(wystawiła paragon) więc od Mateusza wahacz przechodził przez 2 pośredników zanim trafił do MS. Może i mają jakiś dziwny marketing ale towar(wahacze tylko) ale nikt mnie nie informował że coś się rozleciało po bardzo krótkim czasie użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi końcówki drążków z M.S nie wytrzymały miesiąca .i z tego co wiem to nie tylko mi bo pewnie 90  % użytkownikom .więc wandej albo sprzedałeś tylko jeden komplet tych wachaczy albo coś tu ściemniasz że nie miałeś na nie reklamacjii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...