Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Langista napisał:

Z tego co wiem same zdjęcia wystarczą i banany zostają odesłane zanim zdążysz stare ściągnąć ;)

 

zrobiłem zdjęcia ale żeby dokładnie zweryfikować czy to wada fabryczna chcą wahacz. dodam że minął mi już okres gwarancyjny ale wiem że coś było z tymi tulejami nie tak wada fabryczna czy coś - tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2017 o 11:09, Dystrybutor SKV napisał:

Czy jest szansa uzyskać od Wandej`a  odpowiedź na pytanie  z jakiej to niby firmy przedstawiciel powiedział o tym, że reklamacje SKV mają sobie sprzedawcy rozpatrywać sami?:facepalm:

 

Nie pamiętam bo to było jakieś 5 lat temu. Jak masz wgląd do tego to sprawdz kto obsługuje firmę Petro-Naft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem zestaw zakupiony od dystrybutora skv z forum. Szybka przesyłka, bardzo dobry kontakt. Nie powiem nic o jakości, bo to dopiero kilka dni. Z obsługi klienta jestem bardzo zadowolony. Z produktu? Zobaczymy. Mam nadzieję, że trochę pojeździ :)
Kilka fotek z montażu...288dfcd63cdc97625d1075e3d027e5b5.jpgf591bc5763821f3a1b57513624a3746d.jpgb482026993b945bfe2f7894ba9ad6a8b.jpg01119db7696966385f2ca33c60b46c96.jpgb5cacc257d8b33a7443fdb4097804f5f.jpg71597c3ef5136a988f8a3af38090f404.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, jacca90 napisał:

 

zrobiłem zdjęcia ale żeby dokładnie zweryfikować czy to wada fabryczna chcą wahacz. dodam że minął mi już okres gwarancyjny ale wiem że coś było z tymi tulejami nie tak wada fabryczna czy coś - tak?

Niby tak, ale akurat wysuniętą tuleje (wadę fabryczną) to przyjmowali po samym zdjęciu, bo na zdjęciu już było widać, że tuleja sie wysunęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po 19k km żadnych luzów w zawiasie nie mam, nic nie bije, ale auto nie jest już tak sztywne jak te 5k km temu. Zobaczymy ile potrzyma, dodam że lekko to te zawieszenie nie ma, bo i agresywnie jeżdżę w zakrętach, i drogi nie rozpieszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilę obecną pokonałem ok 55 000km od momentu montażu SKV  - brak jakichkolwiek oznak zużycia zawieszenia. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Grzegorz jestem nowym użytkownikiem forum z dwóch powodów. Jeden to zakup audi a6 1.9 w gnojówce a drugi to zakup wahaczy skv germany. Dzisiejszy zakup powędruje pod auto  zobaczę na własnym gnojowniku co te zawieszenie sobą zaprezentuje. Zrobię kilka fotek z wieczornego montażu i wrzucę dla opinii publicznej ;p . Z zaprzyjażnionego warsztatu będę miał około 100 km do domu i mam nadzieję że nie wypadnie na dzień dobry tuleja z prawego banana....

20171104_095208.jpg

20171104_124909.jpg

20171104_124922.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zawiecha leży w bagażniku poległem na hamulcach niestety.... Montaż w warsztacie bez zdjęć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj auto zaprowadzone na wymianę zawieszenia... Wcześniejsi uczestnicy  testu mogliby się odezwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58000km zrobilem i brak luzów.  Myślalem ze sie wysypalo bo slychac bylo przy ruszaniu pukanie ale okazalo sie ze to prawy przegub  za 100zł kupiłem Rouvilla i po wymianie wrocila cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaczynamy katować zawieszenie SKV :D Autko pięknie reaguje na polecenia kierowcy , wszystko sztywne i pewne. Jeszcze tylko tuleje stabilizatora poduszka skrzyni biegów ,wymiana intercoolera i nastanie cisza... mam nadzieje

20171116_210415.jpg

20171116_210344.jpg

20171116_210304.jpg

Edytowane przez Koniu1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też założyłem zawieszenie SKV. Z kontaktu ze sprzedawcą, szybkością przesyłki jestem zadowolony. Zobaczymy jak z jakością tej firmy :D Wrzucam zdjęcie tylko z dołu, bo już góry mi się nie chciało robić + zdjęcie przebiegu.

 

zdjęcie 1.jpg

zdjęcie 2.jpg

zdjęcie 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba umiera... Nikt się nie odzywa brak jakichkolwiek podsumowań kto ile i w jakich warunkach przejechał na tym zawieszeniu. Nawet Dystrybutor SKV zamilkł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitorujemy cały czas wątek, niestety nie mamy wpływu na użytkowników naszego produktu .  Nie mniej zawsze zachęcamy naszych klientów do dodawania opinii ze sprawowania się wahaczy podczas codziennej eksploatacji auta. 

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dawna śledzę wątek, przyszedł ten moment, że muszę wymienić zawieszenie i teraz pytanie skąd taka rozbieżność cenowa pomiędzy allegro i stroną dystrybutora ?  Ponad 200 zł różnicy. Czy kupując na allegro i trafiając na wadliwy banan mogę liczyć na bezproblemową wymianę u dystrybutora? Proszę też o wypowiedź osób dużo już jeżdżących na tym zawieszeniu o swoje wrażenia. Czytając też ten i inne wątki dochodze do wniosku, że bardzo istotny jest też odpowiedni montaż zawieszenia, czy jest ktoś w stanie polecić dobry zakład w trójmieście i okolicach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobieństwo zakupu zestawu na allegro z wadliwym bananem raczej jest juz znikome. Było zaledwie kilka palet wadliwych i zapewne juz wszystkie zostały sprzedane/wymienione na . Na 99,9999 % duzi sprzedawcy na allegro juz daaaawno wyprzedali te zestawy które posiadały banan wadliwy. Również sami apelowaliśmy do sprzedawców o to by zwrócili nam wadliwe banany na wymianę zanim sprzedadzą po czym wymienialiśmy im banany na wolne od wad.

Co do dobrego warsztatu.....niestety w trójmieście nie znamy nikogo.

 

Pozdrawiamy serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...