Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

ja wczoraj zrobiłem test na dziurawych i łatanych bezdrożach i powiem Miodzio :) żadnych stuków pisków uciekania na lewo prawo a w marcu będzie rok od założenia i dobijam do 30 tyś km.

Jestem mile zaskoczony tym bardziej że naczytałem się o wadliwych wahaczach gumach murszejących itp. dla niedowiarków zdjęcia w poprzednich postach, 

Edytowane przez matisstz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że cenzura znowu wraca na forum,kilka ostatnich postów z opiniami nagle znikneło,gdzie podawalismy dotykczasowy przebieg na zawiasie SKV, nie wiem czemu ma to służyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie se spokój z tymi zawiasami, przebiegami itp [emoji14] co tu porównywać ? Każdy z nas ma inne drogi u siebie, jeden zapierdziela po stole, drugi po dziurach, jeden na balonach, drugi na nisko profilowych... To są tak zróżnicowane czynniki, że nie idzie wyłapać ile zawias wytrzyma w danym aucie... Dlaczego auta z niemcowni po 500 tys przyjeżdżają do PL i nic nie stuka itd ? A w PL po roku użytkowania zaczyna się rozlatywać... Na zachodzie każda firma się sprawdzi, oby tylko gumy wytrzymały... A u nas nie wiem czy nie lepiej wydać te 500 na rok, niż kupić lema za 1500 i powątpiewać, że wytrzyma te 3 lata... U kolegi w pasku założyliśmy MS i 2 lata już śmiga, tylko przed założeniem dodaliśmy smaru od siebie pod gumy [emoji14] Jak coś w wakacje będę pewnie wymieniał zawias, to mogę to przetestować i pewne info będzie dostępne w moim temacie ;) mam zamiar rozebrać, sprawdzić co jest z ori jeszcze OK, i dokupić z lema tylko zużyte elementy... A na ten czas mogę wrzucić coś na testy, nie zależy mi bo za mechanika nie płacę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dajcie se spokój z tymi zawiasami, przebiegami itp [emoji14] co tu porównywać ? Każdy z nas ma inne drogi u siebie, jeden zapierdziela po stole, drugi po dziurach, jeden na balonach, drugi na nisko profilowych... To są tak zróżnicowane czynniki, że nie idzie wyłapać ile zawias wytrzyma w danym aucie... Dlaczego auta z niemcowni po 500 tys przyjeżdżają do PL i nic nie stuka itd ? A w PL po roku użytkowania zaczyna się rozlatywać... Na zachodzie każda firma się sprawdzi, oby tylko gumy wytrzymały... A u nas nie wiem czy nie lepiej wydać te 500 na rok, niż kupić lema za 1500 i powątpiewać, że wytrzyma te 3 lata... U kolegi w pasku założyliśmy MS i 2 lata już śmiga, tylko przed założeniem dodaliśmy smaru od siebie pod gumy [emoji14] Jak coś w wakacje będę pewnie wymieniał zawias, to mogę to przetestować i pewne info będzie dostępne w moim temacie [emoji6] mam zamiar rozebrać, sprawdzić co jest z ori jeszcze OK, i dokupić z lema tylko zużyte elementy... A na ten czas mogę wrzucić coś na testy, nie zależy mi bo za mechanika nie płacę...
Niby masz rację, po co wydawać na droższe wahacze jak nie wiadomo ile wytrzymają. Też mam ten dylemat. Z jednej strony mogę kupić za 500 i wymienić znów za rok, dwa. Do mechaników nie jeżdżę, sam wymienię więc tylko cenę piwa dodam do kosztów. Ale czytałem kilka opinie że często auta się gorzej prowadzą, bardziej pływają na tych tanich zawiasach (o MS tak czytałem). A to już dla mnie poważna wada. Może lepiej kupić RTS od chłopaków i jeździć komfortowo, może trochę wytrzyma. Ale to cena dwa razy tyle co MS i SKV. Błędne koło [emoji848]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2018 o 11:54, k232 napisał:

A skąd ja wiem czy mówisz prawdę? Ja kupiłem auto było 195 na liczniku a mam 280 i wsio zrobione na kamoka. Pewnie mi uwierzyłeś ?

Witam, to zobacz ile warta jest KAMOKA post  dodawałem na forum jakiś czas temu 

https://drive.google.com/file/d/0B4Jh3cYxvBbBOUVMenphVTR4V1U/view

https://drive.google.com/file/d/0B4Jh3cYxvBbBSzItNXFzVWFZZ2s/view

https://drive.google.com/file/d/0B4Jh3cYxvBbBOUVMenphVTR4V1U/view

I to tylko po 16 tys przejechanych od wymiany po tym zdarzeniu zamontowałem zawieszenie SKV  przejechałem na tym komplecie koło 45 tys kilometrów i nie ma półki co oznak zużycia. Wspomniana przez ciebie KAMOKA sam widzisz ile jest warta. Każdy kupuje zawieszenie na jakie go stać tych  których stać kupują oryginalne zawieszenie i zawsze będą negatywnie się wypowiadać o tańszych zamiennikach. Więc panowie każdy montuje zawieszenie na jakie go stać jednemu przypasuje innemu nie inny dziury omija a inny nie.  Ja z czystym sumieniem polecam wahacze SKV dobra jakość w niskiej cenie a jeżeli ktoś nie ma rodziny a jego jedynym zmartwieniem i wydatkiem jest auto to zamontuje rzecz jasna coś droższego.

 

 

 

 

received_1365031583563448.jpeg

received_1365031646896775.jpeg

received_1365031593563447.jpeg

Edytowane przez tusbru1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 60tyś to sporo? Jak ktoś dużo smiga to 2 lata. Na moje oko nie powinno się wymieniać zawieszenia co 2 lata. Fakt jak ktoś robi małe przebiegi może sobie za 500zł zapewnić spokój do końca użytkowania auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku wymienionych konwersacjach, zamówiłem SKV ;) Tak jak pisałem wcześniej, chcę rozebrać zawiechę (ori)/sprawdzić każdy element i skompletować ponownie całość z LEM-a. Dlaczego ? Bo to co wychodzi na szarpakach a co jest w rzeczywistości to duża różnica. To nie moje pierwsze auto z wielo-wahaczem, więc swoje wiem. Ale do tego czasu pozwolę sobie na przetestowanie SKV. 

Nie płacę za mechanika, nic nie tracę :P Założę i dam Wam myślę, że wiarygodną opinię od stałego bywalca a nie jedno-postowego użytkownika . Mam dwa zestawy. Jeden wleci do Passata B5 FL 1.9 TDI AVF, który tłucze kilosy dzień w dzień. Drugi natomiast do mojego, bardziej reprezentatywno-wakacyjnego auta hehe. 

Sam kontakt, zamówienie, szybkość wysyłki i cena na duży plus. Do tego kilka fajnych gadżetów :thumbup1: Co do jakości produktu, wypowiem się po montażu ;)

:hi:

 

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około rok temu wleciał cały komplet SKV. Przy montażu łączniki stabilizatora wydawały się dużo dużo słabsze jak ori... czy lem... wytrzymały do grudnia około 8kkm, reszta ok siedzi do dziś (dokręcane wszystko jak samochód stał na kołach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2018 o 10:56, kamil-vag napisał:

Po kilku wymienionych konwersacjach, zamówiłem SKV ;) Tak jak pisałem wcześniej, chcę rozebrać zawiechę (ori)/sprawdzić każdy element i skompletować ponownie całość z LEM-a. Dlaczego ? Bo to co wychodzi na szarpakach a co jest w rzeczywistości to duża różnica. To nie moje pierwsze auto z wielo-wahaczem, więc swoje wiem. Ale do tego czasu pozwolę sobie na przetestowanie SKV. 

Nie płacę za mechanika, nic nie tracę :P Założę i dam Wam myślę, że wiarygodną opinię od stałego bywalca a nie jedno-postowego użytkownika . Mam dwa zestawy. Jeden wleci do Passata B5 FL 1.9 TDI AVF, który tłucze kilosy dzień w dzień. Drugi natomiast do mojego, bardziej reprezentatywno-wakacyjnego auta hehe. 

Sam kontakt, zamówienie, szybkość wysyłki i cena na duży plus. Do tego kilka fajnych gadżetów :thumbup1: Co do jakości produktu, wypowiem się po montażu ;)

:hi:

 

 

Kamil ja akurat nie mam jednego posta a używam tego zawieszenia .i w sumie nie narzekam .do tej pory tak jak ty zakładałem tylko i wyłącznie ori LMO ale po prostu postanowiłem przetestować to zawieszenie.

ale szczerze mówiąc to opinia użytkownika który jest co dopiero zarejestrowany tak jak to nazwałeś jedno-postowy nie jest wiarygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te posty, że na Niemczech wszystko tak długo wytrzymuje bo tu dobre drogi są to mnie skręca. Może i tak jest dla ludzi co na Niemcy przyjechali żeby do maka przy autobanie wskoczyć. Drogi w Niemczech, zwłaszcza w tych zachodnich to katastrofa. Po szutrze się lepiej jeździ jak na tym podziurawionym i na szybko, w januszowy sposób połatanym asfalcie. To że auta z Niemiec przyjeżdżają z brakiem luzów w oryginalnym zawiasie to tylko oznaka tego, jak dobrej jakości był Lem te 18 lat temu na pierwszym montażu. Tyle słowem wstępu.

Mam prawie 27k nabite, auto trzyma się drogi, ale już czuć luzy przy wjazdach na krawężniki np. Na urlop za dwa/trzy miesiące zjadę to sprawdzę sam dokładnie które trzeba wymienić (stawiam na dolne banany, bo nie miały u mnie lekko, ani teraz na tych "nymickich asfaltach". Kupię znowu SKV, dlaczego? Bo i tak za tą cenę moim zdaniem dużo wytrzymały na drogach, po których jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

szukałem zestawu wahaczy skv na allegro. I mam takie pytanie : czemu jeden zestaw (do a4 b5 99r) ma zielone śruby a w innych nie ma?
I ceny  też rozstrzelone od 600 zł  do 400zł. Podróby jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KrzychuTcz napisał:

Hej,

szukałem zestawu wahaczy skv na allegro. I mam takie pytanie : czemu jeden zestaw (do a4 b5 99r) ma zielone śruby a w innych nie ma?
I ceny  też rozstrzelone od 600 zł  do 400zł. Podróby jakieś?

Jak chcesz kupić ori zestaw SKV napisz do @Dystrybutor SKV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja coś napisze ,mam nadzieje ,że nie pojadą po mnie jak po swierzaku ,z jednym postem :)

 

rok temu nabylem komplet skv do swojej b7 ,jako że dłubie troche przy autach ,to wymieniłem sobie to samemu ,do dnia dzisiajszego zrobione okolo 15 tysiecy ,tylko i wylacznie po miescie ,narazie żadnych luzów stuków czy coś w tym stylu ,gumki na przegóbach kulowych całe nie sparciałe ...   fotek nie robiłem ,bo nie mam czasu na bieganie z aparatem i pstrykania fotek zawieszenia ,jak wytrzyma mi to kolejny rok ,to już bedzie super i wtedy będe mógł powiedzieć ze kupie je jeszcze raz .

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zakupilem komplet na przod, lecz czekam na montaz akurat trafilem na promocje. 100zł taniej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, moras22 napisał:

ja tez zakupilem komplet na przod, lecz czekam na montaz akurat trafilem na promocje. 100zł taniej ;) 

to ile za nie zapłaciłeś i gdzie kupowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ryba85 napisał:

to ile za nie zapłaciłeś i gdzie kupowałeś ?

zapłaciłem 430zł z allegro
http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-skv-germany-i6383543595.html

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w kwietniu 2017 wpadł cały komplet wahaczy od Skv, po roku nie dają większych oznak zużycia, może po za tym, że nie są już takie sztywne jak na początku, ale nic więcej. A zrobiłem już 22tys kilometrów, ale jest to raczej wynik zrobiony po nie najgorszych drogach, głównie autostrady i drogi krajowe. Także przebieg rośnie nadal i jeżeli wytrzymają jeszcze drugie tyle to będę zadowolony :) Pozdrawiam.

Edytowane przez audisquad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...