Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, oczywiście, że gumy w wahaczach mają wpływ na sztywność zawieszenia. Jednym z zabiegów zwiększania sztywności jest przecież wymiana gum w tulejach na polibusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jest duzo twardziej/strasznie twardo na takim zawiasie przednim na wszystkich poliuretanach ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem twardość zawieszenia powinna być taka sama, pozostaje tylko kwestia wytrzymałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i poszły wahacz e KAMOKI. kupione za 450 zł promocyjnie hehe. Niech przejedzie 30k km, i tak będzie to dobry wynik. A swoją drogą na forach i w necie najmniej szumu jeśli chodzi o te wahacze, to też może o czymś świadczyć.

Jak 3000km przejedzie to będzie dobrze.

A mi jeden mądry mechanik powiedział, że stare miałem źle założone, i teraz warto jeszcze raz sprawdzić KAMOKA. Kilka razy montował, nikt nie wracał do niego z reklamacją. Każdy wahacz w osobnym opakowaniu, wszystko sztywne, wygląda na solidne. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a Dystrybutor ich nie skrytykował... :wink:

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i poszły wahacz e KAMOKI. kupione za 450 zł promocyjnie hehe. Niech przejedzie 30k km, i tak będzie to dobry wynik. A swoją drogą na forach i w necie najmniej szumu jeśli chodzi o te wahacze, to też może o czymś świadczyć.

Jak 3000km przejedzie to będzie dobrze.

A mi jeden mądry mechanik powiedział, że stare miałem źle założone, i teraz warto jeszcze raz sprawdzić KAMOKA. Kilka razy montował, nikt nie wracał do niego z reklamacją. Każdy wahacz w osobnym opakowaniu, wszystko sztywne, wygląda na solidne. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

wszystkie wyglądają solidnie , master sport GERMANY, kamoka, czy SKV GERMANY ale wyglądem auta km nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wszystkie wyglądają solidnie , master sport GERMANY, kamoka, czy SKV GERMANY ale wyglądem auta km nie robią.

a ile wg kolegi powinny zrobić by uznać je za dobre i mając na uwadze, że ich cena to 1/3 ceny LMO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę oryginalnie zamontowany zawias, lekkie stuki zaczęły się po 220tys km. Trudno to jednoznacznie ocenić, mogę mówić tylko za siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oryginalny seryjnie montowany? czy kupiony na wymianę już zużytego seryjnie montowanego do auta bo to 2 różne bajki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a ile to przebieg LMO?

U mnie siedzi ORI już od ok 250 000 i nadal bez luzów i oznak zużycia :P Ale to co wyjechalo z fabryki, a co sprzedawane jest teraz to też nie ma co porównywać tak szczerze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oryginalny seryjnie montowany? czy kupiony na wymianę już zużytego seryjnie montowanego do auta bo to 2 różne bajki :)

seria. Bynajmniej cały dół był seryjny patrząc na daty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ale seryjnego już nie kupisz a jak napisał kolega kamil-vag

Ale to co wyjechalo z fabryki, a co sprzedawane jest teraz to też nie ma co porównywać tak szczerze...

Kupisz produkt tej samej firmy co seryjnie montowane zawieszenie, ale nie ten sam produkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ale seryjnego już nie kupisz a jak napisał kolega kamil-vag

Ale to co wyjechalo z fabryki, a co sprzedawane jest teraz to też nie ma co porównywać tak szczerze...

Kupisz produkt tej samej firmy co seryjnie montowane zawieszenie, ale nie ten sam produkt

A wiesz to skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z życia :) Serio myślicie, że nie ma ludzi co siedzą mocno w branży automotive i nie znają relacji u producentów?


Czy po prostu uważacie, że tacy ludzie nie wchodzą na fora?


Swoją drogą, można na to zerknąć z innej strony.

Mikser kuchenny firmy zelmer - kupiony w 1980 roku do dziś działa, kupiony tej samej firmy 3 lata temu spalił się po nieco ponad 2 latach użytkowania.

Oba tej samej firmy - czy to ten sam produkt?

Na obu to samo logo.Tylko nie piszcie że kupiłem felerny....

To tak jak by na forum gospodyń domowych ktoś napisał:

Jakiej firmy mikser kupić?

i odpowiedzi...ja użytkuje zelmera od 20 lat...ja swój użytkuje od 25 lat - nieśmiertelny....

po czym ktoś kupuje nowiutki mikser Zelmera i nagle ździwko - rozsypał się po 2 latach (moj przypadek)

Myślicie, że dotyk komercji nie dotknął branży automotive?

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...