Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam dystrybutor skv sam skątaktował się ze mną poprzez pocztę forumhttps://goo.gl/photos/CatrF31LZn46JqTw7 a nie kupowałem u nich wachaczy https://goo.gl/photos/wiMbVEnXD3pL6wd99 , skontaktowali się ze mną dosłownie w przeciągu kilku minut( jak podałem im numer tel )prosząc o przesłanie potwierdzenia zakupu oraz zdjęcie numeru seryjnego który widnieje na wachaczu na numer kontaktowy. Po przesłanu wymaganych fotek poprzez mms https://goo.gl/photos/cPAZLcgyjniJ2h2LAoddzwonili do mnie po 21minhttps://goo.gl/photos/Db3mKBSc4A6RFnCC9  że wszystko się zgadza i wyślą mi nowego prawego banana na wskazany wcześniej adres bezpłatnie. Byłem dosłownie w szoku, nie słyszałem jeszcze o tak sprawnym systemie gwarancyjnym. Polecam. Na Pewno przedstawię kolejne fotki jak przyjdzie do mnie nowy prawy banan.

 

W dniu wczorajszym otrzymałem przesyłkę z nowym wachaczem. https://goo.gl/photos/dToPumBP6oqnawA19. Który już zamontowałem. Liczymy dalej przejechane kilometry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2017 o 13:36, nitroo napisał:

"znikła" - widzę, że piszesz poprawną polszczyzną - tak poprawną, jak Wasze banany, a jakoś moje banany z MS przejechały już 30k km.

Ty ale z tego co pamiętam to polecales ,,tylko LEMFORDER"

A na ms smigasz ? No chyba ze ja coś pokrecilem. Poza tym widzę że zaczynacie się wszyscy szczypac o pierdoly takie jak pisownia. Nie róbcie fryzjerstwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i nadal się tego trzymam, ale pewna sytuacja raz zmusiła mnie do kupna bananów MS i nie muszę Ci się z tego tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz, a ja nie chce wiedzieć.

Podsumowanie nasuwa się samo. 

Fajnie ze parę osób zrobiło sporo km na tych Skv. Jak widać można trafić dobry zestaw ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2017 o 13:36, nitroo napisał:

"znikła" - widzę, że piszesz poprawną polszczyzną - tak poprawną, jak Wasze banany, a jakoś moje banany z MS przejechały już 30k km.

 

Gratuluję, u mnie prawy banan właśnie tylko tyle przejechał, a odzywał się już wcześniej ;) Firma MS.  Teraz siedzi LMO i będę miał porównanie.

Ja osobiście jeżdżę po dobrych drogach dlatego dla mnie ten wynik był mierny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Zawieszenie dzis wymienione na SKV. Pozostało ustawić zbieżność . Przebieg 260 tyś. Rocznie robię 30 tyś wiec zobaczymy co z tego wyjdzie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gratuluję, u mnie prawy banan właśnie tylko tyle przejechał, a odzywał się już wcześniej [emoji6] Firma MS.  Teraz siedzi LMO i będę miał porównanie.

Ja osobiście jeżdżę po dobrych drogach dlatego dla mnie ten wynik był mierny.

U mnie we Wrocku drogi mocno średnie, a droga na moje osiedle też woła o pomoc... Banany się nie odzywają i nie dają oznak zużycia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając prosto z firmy Esen, pośrednicy oferujący zestawy SKV mogą mieć na stanie nie sprzedane sztuki z tą wadą, domyślam się, że w Esen owe partie od razu poszły do przetłoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po ustawieniu zbieżności na SKP . Diagnosta stwierdził, że przednie lewe koło jest lekko odchylone i nie był w stanie skorygować kąta odchylenia. Kazał przyjechać po przejechaniu okolo 1000 km, aż zawieszenie się ułoży. Wtedy może coś zaradzi. Wrzucam zdjęcie z wydrukiem badania. Zauważyłem że diagnosta wybrał typ pojazdu 8h. Czy może to mieć wpływ na wykonywanie badania ? 8h to jest Cabrio (dodam że mam zawieszenie 1be) .

Lewe górne wahacze firmy Wertteile  wymieniał poprzedni właściciel i wytrzymały 25 tysięcy km. 

Ogólnie po wymianie kompletu zawieszenia odczułem dopiero co to znaczy komfort jazdy  :wink:.  

20170221_200041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co proszę? koło odchylone? Jedź lepiej do innego warsztatu, bo tu ewidentnie coś nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął już prawie rok od rozpoczęcia testów. Może warto, aby wybrani testerzy podzielili się opinią na temat wahaczy SKV (ile kilometrów do tej pory zrobili, po jakich drogach, czy jakieś uszkodzenia zauważyli) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2017 o 19:03, sous1111 napisał:

Minął już prawie rok od rozpoczęcia testów. Może warto, aby wybrani testerzy podzielili się opinią na temat wahaczy SKV (ile kilometrów do tej pory zrobili, po jakich drogach, czy jakieś uszkodzenia zauważyli) ??

Większość osób wypowiada się sukcesywnie w wątku trzeba jednak troszkę się poświęcić i przeczytać;). Sporo osób na chwilę obecną na zawieszeniu SKV przejechało ponad 30tyś km, kilku powyżej 40 tyś znalazł się też forumowicz, który na SKV kupionym 4 lata temu zrobił 90 000km i nadal jeździ. Oczywiście skrajne wyniki powinny być odrzucone, na chwilę obecną wszyscy nadal jeżdżą na zamontowanym zawieszeniu SKV i  robią kolejne kilomety ( oby tak było jak najdłużej).  Zachęcamy wszystkich do wypowiadania się w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wahacze tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Narazie 10 tysięcy km. Przejechane i wszystko ok. Jeżdżę po naszych pięknych nierównych Polskich drogach .

Edytowane przez Kamil Adrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Uszol i wyzyk83 czy serio każda pozytywna opinia napisana przez użytkowników będzie przez was uznawana za kryptoreklamę i wyśmiewana? Czy zamiast wnieść coś konstruktywnego do dyskusji jedyne co chcecie wnosić to naśmiewanie się bez podstaw? Czy aż taki macie żal, że ktoś pochwalił? Czy większą satysfakcję by wam sprawiło gdyby ktoś opluwał nasz produkt?

Kolega Kamil Adrian kupił od nas zestaw w połowie listopada, przebieg 10 000km jest jak najbardziej realnym w tym okresie, co w tym złego, że napisał że jest zadowolony? Lepiej by był niezadowolony prawda?

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Dystrybutor SKV napisał:

Panowie Uszol i wyzyk83 czy serio każda pozytywna opinia napisana przez użytkowników będzie przez was uznawana za kryptoreklamę i wyśmiewana?

Tych z jednym postem bądż kilkoma oraz zarejestrowanych stosunkowo nie dawno bez jakiejkolwiek aktywności w innych wątkach? Zdecydowanie tak! :decayed:

53 minuty temu, Dystrybutor SKV napisał:

przebieg 10 000km jest jak najbardziej realnym w tym okresie,

Joooo i wszedł tutaj nie będąc testerem specjalnie żeby się ta radosna opinia z wszystkimi podzielić, z pewnością :kox:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, uszol napisał:

Tych z jednym postem bądż kilkoma oraz zarejestrowanych stosunkowo nie dawno? Zdecydowanie tak! 

 Nie każdy ma czas i ochotę wypowiadania się na forum.

 

2 minuty temu, uszol napisał:

Joooo i wszedł tutaj nie będąc testerem specjalnie żeby się ta radosna opinia z wszystkimi podzielić, z pewnością 

Nie, po prostu dziś mając chwilę w pracy zadzwoniliśmy do niego (i kilku innych osób które kupiły wahacze na forum) pytając jak się one sprawują i zachęciliśmy by napisali na forum swoją opinię. Celem testów było pozyskanie miarodajnej opinii, jak na samym początku pisaliśmy nie wstydzimy się opinii a wręcz o nią zabiegamy.

Jeśli nadal nie wierzysz, że kolega Kamil Adrian jest faktycznie jednym z testerów zawieszenia poniżej masz link z numerem przesyłki wysłanej do niego , możesz sobie sprawdzić kiedy była nadana/odebrana oraz oddział nadania/doręczenia.

https://tracktrace.dpd.com.pl/parcelDetails?typ=1&p1=0000093222428w

Zastanów się proszę czy jest sens się wyśmiewać nie mając ku temu żadnych podstaw.

Zawartość dodana 7 minutes later

W przeciwieństwie do konkurencji nie bawimy się w pisanie sobie samemu opinii, ani nie zatrudniamy do tego ludzi, po pierwsze to nie uczciwe, a po drugie może skończyć się jak w wątku:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mogę potwierdzić powyższą informację odnośnie kontaktu telefonicznego ponieważ do mnie też dzisiaj dzwoniono z prośbą o opinie ,  byłem trochę zaskoczony ale świadczy to o tym że dystrybutor nie boi się opinii o swoim produkcie i odbieram to jak najbardziej pozytywnie . Co do samych wahaczy kupiłem komplet jakieś 2 miesiące temu ale wymieniłem dopiero tydzień temu więc na obecną chwilę mogę napisać tylko tyle że brak jest stuków jak na starym zawieszeniu oraz czuć lekkie usztywnienie się układu kierowniczego. Więcej będę mógł powiedzieć  za kilka miesięcy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozwodził na temat czy moje konto jest "bot`em" stworzonym na potrzeby tematu - powiem krótko nie jest.

(kupiłem na wiosnę A4B8 - i wtedy założyłem konto, a na jesieni kupiłem A6C5, w którym musiałem wymienić zawieszenie, i tyle w temacie)

Początkowo sceptycznie podchodziłem do SKV, ale powiedziałem sobie ze za taką cenę to można zaryzykować, kupiłem i na razie jest OK.

Jeździ się bardzo dobrze - chociaż na razie trochę twardo - ale ogólnie jestem pozytywie zaskoczony.

Co do zawieszenia w moim Smerfie - jakie to miano, nadane przez moją Córeczkę, uzyskała 6stka:

przejechałem na razie niewiele 1,500 km

-500km krótkie odcinki (z mega dziurami, nowo powstałe osiedle domków jednorodzinnych, więc możecie sobie wyobrazić co robią z takimi drogami budowlane ciężarówki... ;) )

-1,000 trasą A1 (zapakowane 5 chłopa i 120-150 non stop)

Zużycia jako-takiego na razie brak - ale jak to mój mechanik powiedział: po 1,500 to najtańszy chińczyk nie ma prawa się rozwalić, poczekamy do pierwszej 10szki i wtedy będziemy mogli coś powiedzieć :)

Dam znać za jakiś czas co i jak w trawie/zawieszeniu piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...