Wahacze SKV. Test - lista testerow zamknieta

1087 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem same zdjęcia wystarczą i banany zostają odesłane zanim zdążysz stare ściągnąć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    1 minutę temu, Langista napisał:

Z tego co wiem same zdjęcia wystarczą i banany zostają odesłane zanim zdążysz stare ściągnąć ;)

zrobiłem zdjęcia ale żeby dokładnie zweryfikować czy to wada fabryczna chcą wahacz. dodam że minął mi już okres gwarancyjny ale wiem że coś było z tymi tulejami nie tak wada fabryczna czy coś - tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    W dniu 7.10.2017 o 11:09, Dystrybutor SKV napisał:

Czy jest szansa uzyskać od Wandej`a  odpowiedź na pytanie  z jakiej to niby firmy przedstawiciel powiedział o tym, że reklamacje SKV mają sobie sprzedawcy rozpatrywać sami?:facepalm:

Nie pamiętam bo to było jakieś 5 lat temu. Jak masz wgląd do tego to sprawdz kto obsługuje firmę Petro-Naft

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Firma Petro-Naft nigdy nie była naszym klientem i nadal nim nie jest.:hi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Założyłem zestaw zakupiony od dystrybutora skv z forum. Szybka przesyłka, bardzo dobry kontakt. Nie powiem nic o jakości, bo to dopiero kilka dni. Z obsługi klienta jestem bardzo zadowolony. Z produktu? Zobaczymy. Mam nadzieję, że trochę pojeździ :)
    Kilka fotek z montażu...288dfcd63cdc97625d1075e3d027e5b5.jpgf591bc5763821f3a1b57513624a3746d.jpgb482026993b945bfe2f7894ba9ad6a8b.jpg01119db7696966385f2ca33c60b46c96.jpgb5cacc257d8b33a7443fdb4097804f5f.jpg71597c3ef5136a988f8a3af38090f404.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    15 godzin temu, jacca90 napisał:

zrobiłem zdjęcia ale żeby dokładnie zweryfikować czy to wada fabryczna chcą wahacz. dodam że minął mi już okres gwarancyjny ale wiem że coś było z tymi tulejami nie tak wada fabryczna czy coś - tak?

Niby tak, ale akurat wysuniętą tuleje (wadę fabryczną) to przyjmowali po samym zdjęciu, bo na zdjęciu już było widać, że tuleja sie wysunęła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja po 19k km żadnych luzów w zawiasie nie mam, nic nie bije, ale auto nie jest już tak sztywne jak te 5k km temu. Zobaczymy ile potrzyma, dodam że lekko to te zawieszenie nie ma, bo i agresywnie jeżdżę w zakrętach, i drogi nie rozpieszczają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta