Wahacze SKV. Test - lista testerow zamknieta

1146 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pany dajcie se spokój z tymi zawiasami, przebiegami itp co tu porównywać ? Każdy z nas ma inne drogi u siebie, jeden zapierdziela po stole, drugi po dziurach, jeden na balonach, drugi na nisko profilowych... To są tak zróżnicowane czynniki, że nie idzie wyłapać ile zawias wytrzyma w danym aucie... Dlaczego auta z niemcowni po 500 tys przyjeżdżają do PL i nic nie stuka itd ? A w PL po roku użytkowania zaczyna się rozlatywać... Na zachodzie każda firma się sprawdzi, oby tylko gumy wytrzymały... A u nas nie wiem czy nie lepiej wydać te 500 na rok, niż kupić lema za 1500 i powątpiewać, że wytrzyma te 3 lata... U kolegi w pasku założyliśmy MS i 2 lata już śmiga, tylko przed założeniem dodaliśmy smaru od siebie pod gumy Jak coś w wakacje będę pewnie wymieniał zawias, to mogę to przetestować i pewne info będzie dostępne w moim temacie ;) mam zamiar rozebrać, sprawdzić co jest z ori jeszcze OK, i dokupić z lema tylko zużyte elementy... A na ten czas mogę wrzucić coś na testy, nie zależy mi bo za mechanika nie płacę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Pany dajcie se spokój z tymi zawiasami, przebiegami itp co tu porównywać ? Każdy z nas ma inne drogi u siebie, jeden zapierdziela po stole, drugi po dziurach, jeden na balonach, drugi na nisko profilowych... To są tak zróżnicowane czynniki, że nie idzie wyłapać ile zawias wytrzyma w danym aucie... Dlaczego auta z niemcowni po 500 tys przyjeżdżają do PL i nic nie stuka itd ? A w PL po roku użytkowania zaczyna się rozlatywać... Na zachodzie każda firma się sprawdzi, oby tylko gumy wytrzymały... A u nas nie wiem czy nie lepiej wydać te 500 na rok, niż kupić lema za 1500 i powątpiewać, że wytrzyma te 3 lata... U kolegi w pasku założyliśmy MS i 2 lata już śmiga, tylko przed założeniem dodaliśmy smaru od siebie pod gumy Jak coś w wakacje będę pewnie wymieniał zawias, to mogę to przetestować i pewne info będzie dostępne w moim temacie mam zamiar rozebrać, sprawdzić co jest z ori jeszcze OK, i dokupić z lema tylko zużyte elementy... A na ten czas mogę wrzucić coś na testy, nie zależy mi bo za mechanika nie płacę...
    Niby masz rację, po co wydawać na droższe wahacze jak nie wiadomo ile wytrzymają. Też mam ten dylemat. Z jednej strony mogę kupić za 500 i wymienić znów za rok, dwa. Do mechaników nie jeżdżę, sam wymienię więc tylko cenę piwa dodam do kosztów. Ale czytałem kilka opinie że często auta się gorzej prowadzą, bardziej pływają na tych tanich zawiasach (o MS tak czytałem). A to już dla mnie poważna wada. Może lepiej kupić RTS od chłopaków i jeździć komfortowo, może trochę wytrzyma. Ale to cena dwa razy tyle co MS i SKV. Błędne koło

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Napisano (edytowane)
    W dniu 15.02.2018 o 11:54, k232 napisał:

A skąd ja wiem czy mówisz prawdę? Ja kupiłem auto było 195 na liczniku a mam 280 i wsio zrobione na kamoka. Pewnie mi uwierzyłeś ?

Witam, to zobacz ile warta jest KAMOKA post  dodawałem na forum jakiś czas temu 

https://drive.google.com/file/d/0B4Jh3cYxvBbBOUVMenphVTR4V1U/view

https://drive.google.com/file/d/0B4Jh3cYxvBbBSzItNXFzVWFZZ2s/view

https://drive.google.com/file/d/0B4Jh3cYxvBbBOUVMenphVTR4V1U/view

I to tylko po 16 tys przejechanych od wymiany po tym zdarzeniu zamontowałem zawieszenie SKV  przejechałem na tym komplecie koło 45 tys kilometrów i nie ma półki co oznak zużycia. Wspomniana przez ciebie KAMOKA sam widzisz ile jest warta. Każdy kupuje zawieszenie na jakie go stać tych  których stać kupują oryginalne zawieszenie i zawsze będą negatywnie się wypowiadać o tańszych zamiennikach. Więc panowie każdy montuje zawieszenie na jakie go stać jednemu przypasuje innemu nie inny dziury omija a inny nie.  Ja z czystym sumieniem polecam wahacze SKV dobra jakość w niskiej cenie a jeżeli ktoś nie ma rodziny a jego jedynym zmartwieniem i wydatkiem jest auto to zamontuje rzecz jasna coś droższego.

received_1365031583563448.jpeg

received_1365031646896775.jpeg

received_1365031593563447.jpeg

Edytowane przez tusbru1988

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@tusbru1988 przekonałeś mnie, następnym razem wezmę skv ☺️

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklamował ktoś cały zawias? : D

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

60tyś to sporo? Jak ktoś dużo smiga to 2 lata. Na moje oko nie powinno się wymieniać zawieszenia co 2 lata. Fakt jak ktoś robi małe przebiegi może sobie za 500zł zapewnić spokój do końca użytkowania auta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta