Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

DYstrybutorze, czy są już wahacze do passata b5 FL , (grubsze koncówki w gornych wahaczach itd) ? no i jak z tą gwarancja po samodzielnym montażu ?

nie ma gwarancjii jak sam montujesz . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trochę po czasie moja relacja no ale jest... Przejechałem ok 3 mc i narazie cisza. W przyszłym tygodniu podjadę na stacje to się podzielę. Wrażenia pozytywne części solidne, samochód sztywny twardy pewny w prowadzeniu. Oby jak najdłużej.

p26aibcz.jpg

2ijkt6ah.jpg

op92w58z.jpg

7tlqvvrm.jpg

yffq3h4y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was miał taki przypadek ze na nowych wahaczach SKV siedzi niżej niż na starych? U mnie tak się stało, siedzi niżej około 1-1,5cm niż na starych wybitych wahaczach z pierwszego montażu po 300tys przebiegu. Wahacze kupione z wolnego rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was miał taki przypadek ze na nowych wahaczach SKV siedzi niżej niż na starych? U mnie tak się stało, siedzi niżej około 1-1,5cm niż na starych wybitych wahaczach z pierwszego montażu po 300tys przebiegu. Wahacze kupione z wolnego rynku.

Wahacze nie maja nic do wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wszystkie opinie i uwaga na temat wahaczy SKV. Czekamy na dalsze komentarze. Każda uwaga jest dla nas cenna i ważna.

Chcielibyśmy również poinformować, ze w naszej ofercie dostępne są już wahacze do AUDI A4 B6.

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie szakal?

To słabo... to pewno nie zrobiłeś nawet 30 tys... jeżeli tak to ja wracam do MS'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za wrzucenie zdjęć

pierwsza trasa już zrobiona i cisza.

Zapewniamy, że przez wiele tysięcy km będzie jeszcze cisza :)

Przy okazji chciałbym zapewnić, że nasze końcówki drążka są niebo wytrzymalsze od zachwalanego MS, jakoś nie często przewija się informacja o jakość końcówek drążka Master Sport.

Prosze nie zapewniac, bo jestem osoba , ktora kilka tygodni temu kupila wahacze Skv germany i od razu po wrzuceniu jeden z dolnych wahaczy sobie piszczy przy skrecianiu w prawo. Kiedys musi byc ten pierwszy raz. Kupilem wahacze bo mialy byc nie wiadomo jakiej jakosci a wyszla lipa. Mechanik do mnie powiedzial- Taniego gowna nawet psy nie jedza

Edytowane przez Jarrkoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kupilem wahacze bo mialy byc nie wiadomo jakiej jakosci a wyszla lipa

Wszystkie teraz są "najwyższej jakości najtaniej, bo dla nas wy jesteście najważniejsi".

Obiektywnie bym napisał -i najwięksi miewają wpadki, lecz mniejsi jednak częściej, lub z nich się składają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec prawy banan rozpadl sie od razu! Rok temu kupilem chinczyka na ebayu i wytrzymal rok. Passat latal sztwyny bez stukow. Milo sie nim jechalo a teraz na autostradzie buja jak robotnikiem po wyplacie! Dajcie sobie spokoj i nie naciagajcie wiecej ludzi oszukancy!

Edytowane przez Jarrkoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Teraz przedstawiciel z Wloclawka pyta czy u nich kupione i na jakie dane. Moze potrzebuja nr buta albo fi..a ? Przestrzegam przed firma SKV germany. Nie kupujcie tych wahaczy! Lipa jakich malo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już około 4 tyś.,wiem nie dużo ale jeżdżę samochodem do pracy około 50 km i droga jest miejscami naprawdę do doopy.Jak na razie cisza ,cały czas samochód sztywny.Po założeniu trasa nad morze i też idealnie.Ważne aby zamontować prawidłowo.Ja swoje poprzednie miałem źle zamontowane górne i od naprężeń gumy wyrwały się prawie z tulei.Jutro montuję cały zestaw u sąsiada w samochodzie.Ja mogę śmiało polecić.Biorąc pod uwagę koszt tego zawieszenia i swoją pracę jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobij do 10k km i wtedy powiedz czy jesteś zadowolony czy nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Teraz przedstawiciel z Wloclawka pyta czy u nich kupione i na jakie dane. Moze potrzebuja nr buta albo fi..a ? Przestrzegam przed firma SKV germany. Nie kupujcie tych wahaczy! Lipa jakich malo

Jakoś mało wiarygodny ten profil dopiero co zarejestrowany, w dodatku B5 opisane jako 2005, coś nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dodatku B5 opisane jako 2005

Nie znasz się, to wersja specjalna do testów wahaczy SKV :wink:

Swoją drogą szczęście, że się Niemcy zjednoczyły. Dopiero by było -"Germany!". "Nie piszą wschodnie czy zachodnie :/ " ....

Edytowane przez pulpecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest 4tys?
Sam teraz stoje przed wyborem bo gorne juz napierdzielaja.
Na poprzednim zestawie(firmy nie zdradze)zrobilem 55tys km a koszt gory to 370zl.Pokonywana droga nie jest gladziutka..

Edytowane przez wesz82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...