Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u Was ale ja musiałem wymienić już prawy dolny przód bo guma całkiem rozeszła się i sworzeń zaczął tłuc.Reszta gum głównie dół w tragicznym stanie,na razie nie mam czasu ale jak znajdę chwilkę to zrobię zdjęcia oraz dla porównania stare 10'cio letnie zawieszenie.Na razie gumy żeby się nie rozsypały za szybko posmarowałem silikonem?Góra ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jaki był stan licznika ale coś może około 22-23tkm.Na razie założyłem krafta bo nie chcę wstawiać coś droższego bo nie wiem ile jeszcze pojeżdżę na pozostałych. W tej chwili zrobiłem ponad 25tkm na zestawie i gdyby nie stan tych gumowych osłon pewnie jeździłbym dalej bezawaryjnie.Nie wiem z czego to wynika że tak parcieją,normalnie kruszą się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, JarekST202 napisał:

Nie wiem dokładnie jaki był stan licznika ale coś może około 22-23tkm.Na razie założyłem krafta bo nie chcę wstawiać coś droższego bo nie wiem ile jeszcze pojeżdżę na pozostałych. W tej chwili zrobiłem ponad 25tkm na zestawie i gdyby nie stan tych gumowych osłon pewnie jeździłbym dalej bezawaryjnie.Nie wiem z czego to wynika że tak parcieją,normalnie kruszą się.

wynika to z ceny produktu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2017 o 16:21, k232 napisał:

 A jaki przebieg zrobiłeś do wymiany wahacza?

Na zawieszenie SKV pokonałem powyżej 50000km, auto nadal jest stabilne i nie slychać nic w pracy zawieszenia,  ja jestem zadowolony.  Za cenę jaką się je kupuje uwazam ze to bardzo dobry produkt. Amen

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zakupić zestaw SKV, czy mogę liczyć na dobrą cene u dystrybutora czy jednak odwiedzić allegro :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą, nie wiem jak Ci to wytłumaczyć bo to trzeba mniej wiecej rozumieć czyli powiedzmy atrakcyjną względem inncyh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Langista napisał:

A co bierzesz za dobrą cenę? Allegro, które w przypadku reklamacji się na Ciebie wypnie? ;)

Przecież i tak to wraca do dystrybutora więc nie wiem co Cie boli w allegro. Sprzedawcy znaczy mają podróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2017 o 21:05, Wandej napisał:

Przecież i tak to wraca do dystrybutora więc nie wiem co Cie boli w allegro. Sprzedawcy znaczy mają podróbki?

Wraca choć wcale nie musi, jak wiadomo na allegro każdy zestaw SKV ma gwarancje 24 miesięcy, gdzie producent podaje 12 miesięcy, to po pierwsze. Po drugie Dystrybutor sprzedaje to nie kowalskiemu, który płacze tu potem na forum, że coś padło, tylko sprzedawcy sklepu, także żadnego zwrotu przyjąć bezpośrednio wcale nie musi, a zwrotu dokonać powinien właśnie ów sklep, który tą część zamówił jako pierwszy. Możecie sie czepiać, że taniej i, i tak na to samo wychodzi, ale zawsze Dystrybutor może odmówić bezpośredniej reklamacji posiadacz -> Dystrybutor, a będzie wymagał posiadacz -> sprzedawca -> dystrybutor. W tym wypadku wystarczy że sprzedawca uzna, że zniszczenie doszło przez złą eksploatacje i po zawodach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca choć wcale nie musi, jak wiadomo na allegro każdy zestaw SKV ma gwarancje 24 miesięcy, gdzie producent podaje 12 miesięcy, to po pierwsze. Po drugie Dystrybutor sprzedaje to nie kowalskiemu, który płacze tu potem na forum, że coś padło, tylko sprzedawcy sklepu, także żadnego zwrotu przyjąć bezpośrednio wcale nie musi, a zwrotu dokonać powinien właśnie ów sklep, który tą część zamówił jako pierwszy. Możecie sie czepiać, że taniej i, i tak na to samo wychodzi, ale zawsze Dystrybutor może odmówić bezpośredniej reklamacji posiadacz -> Dystrybutor, a będzie wymagał posiadacz -> sprzedawca -> dystrybutor. W tym wypadku wystarczy że sprzedawca uzna, że zniszczenie doszło przez złą eksploatacje i po zawodach [emoji6]

No i myślisz ze taki sklep nie wyślę towaru do dystrybutora bo? Ja nie chciałbym się z tym bujać a po za tym np ja oddając coś na reklamacje chciałbym mieć jakieś wytłumaczenie jej odrzucenia nie z pieczątka sklepu a dystrybutora. Dla mnie ekspertyza sprzedawcy jest mało wiarygodna. W ogóle ja handlowałem kiedyś Skv i pan przedstawiciel nie znając nas w zasadzie powiedział ze reklamacje możemy rozpatrywać sami. Dla ludzie bez odpowiedniej wiedzy technicznej to trochę śmieszne. Tak działa skv


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2017 o 20:40, Wandej napisał:

W ogóle ja handlowałem kiedyś Skv i pan przedstawiciel nie znając nas w zasadzie powiedział ze reklamacje możemy rozpatrywać sami. Dla ludzie bez odpowiedniej wiedzy technicznej to trochę śmieszne. Tak działa skv
 

Coraz ciekawszych rzeczy o sobie na forum się dowiadujemy,...

Czy możemy prosić o informację jaki przedstawiciel i z jakiej firmy tak Panu powiedział, że może Pan rozpatrywać reklamacje samemu? SKV tak nie działa, że reklamacje może Pan rozpatrywać sobie sam.  Możliwe, że na zasadach marketingowych (hurtownia bierze to na siebie, nie ważne czy będzie uznana reklamacja przez nas czy nie) raz przedstawiciel jakiejś hurtowni Panu powiedział, że reklamację możecie rozpatrzyć sobie sami - jednak proszę nie pisać bzdur na forum jak działa SKV nie mając o tym bladego pojęcia.

 

 

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Dystrybutor SKV napisał:

Coraz ciekawszych rzeczy o sobie na forum się dowiadujemy,...

Czy możemy prosić o informację jaki przedstawiciel i z jakiej firmy tak Panu powiedział, że może Pan rozpatrywać reklamacje samemu? SKV tak nie działa, że reklamacje może Pan rozpatrywać sobie sam.  Możliwe, że na zasadach marketingowych (hurtownia bierze to na siebie, nie ważne czy będzie uznana reklamacja przez nas czy nie) raz przedstawiciel jakiejś hurtowni Panu powiedział, że reklamację możecie rozpatrzyć sobie sami - jednak proszę nie pisać bzdur na forum jak działa SKV nie mając o tym bladego pojęcia.

 

 

Słowo przeciwko słowu. Pracowałem w nie dużej hurtowni w mieście Płońsk i braliśmy trochę skv na półki. Przedstawiciel tak nam przekazał. Nie wiem po co miałbym kłamać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

39 minut temu, Wandej napisał:

Słowo przeciwko słowu. Pracowałem w nie dużej hurtowni w mieście Płońsk i braliśmy trochę skv na półki. Przedstawiciel tak nam przekazał. Nie wiem po co miałbym kłamać?

Przedstawiciel jakiej firmy?

Jestem zdumiony nowościami jakie na temat własnej firmy wyczytuje na forum

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa uzyskać od Wandej`a  odpowiedź na pytanie  z jakiej to niby firmy przedstawiciel powiedział o tym, że reklamacje SKV mają sobie sprzedawcy rozpatrywać sami?:facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale u mnie po jakiś 40k prawy banan się poddał :( zerwana tuleje a raczej ten plastik co w niej siedzi przez co pojawiły się luzy i skrzypienie. Reszta wahaczy wydaje się być ok :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2017 o 00:15, jacca90 napisał:

Niestety ale u mnie po jakiś 40k prawy banan się poddał :( zerwana tuleje a raczej ten plastik co w niej siedzi przez co pojawiły się luzy i skrzypienie. Reszta wahaczy wydaje się być ok :) 

"Niestety" jak dla mnie nie jest odpowiednim słowem - jeżeli mój zestaw tyle wytrzyma to będę bardzo zadowolony (aktualnie niewiele przejechałem: niespełna 8K KM z tego co pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na przeglądzie okazało się że z drugim bananem jest taka sama sytuacja. Wysyłać ich na reklamacje nie będę bo co sobie wsadzę patyki? auto potrzebne na co dzień i nie mogę sobie pozwolić żeby uziemić auto żeby czekać czy uznają reklamacje czy nie.  Pozostaje wymiana tulei to chyba najlepsze rozwiązanie. szkoda że producent nie ma w sprzedaży samych tulei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...