Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na zestawie mam już zrobione 23 tyś km.  Po około 17 tyś skontrolowałen stan w SKP. Okazało się, że tuleje w bananach maja luz około 1.5 cm (tak stwierdził diagnosta) . Skontaktowałem się z dystrybutorem i przyjęli banany na reklamację.  Na pozostałych wahaczach zero luzu przy badaniu technicznym ,które robiłem po około 22 tyś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie długo minie u mnie już dwa lata i prawie 30tyś.Pomimo wymiany dolnych wachaczy nadal jestem zadowolony.Chyba zakupię kolejny komplet ale do b7.Trafiłem na jakieś wadliwe gumy na sworzniach bo dosyć szybko sparciały i sworznie zaczęły stukać.Oczywiście problem został szybko rozwiązany przez Dystrybutora SKV i nadal jeżdżę zadowolny.Uważam że nie dość że mamy towar w dobrej cenie i powiedzmy rozsądnej jakości to jeszcze mamy pewność że w razie problemu z częściami nie zostajemy z tym zbywani jak w przypadku innych firm tylko jest to naprawdę bardzo szybko załatwiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

po zakupie a6 okazało się, że padły końcówki drążków i wahacze górne z lewej strony. Po kalkulacji wyszło że nie ma sensu kupować na sztuki i rzeźbić tylko lepiej kupić taniego chinola i zmienić całość. Doświadczenie z chinolami mam małe a mianowicie w audi a4 b5 na ms sportach zrobiłem 57 tyś km i całe zawieszenie do zmiany.  

Z uwagi że obecnie mieszkam w okolicy Włocławka uderzyłem do dystrybutora SKV Essen Włocławek. Cene dał taką jak inter cars po upustach za fortuna line. I ot stało się:

DSC04052.JPG

DSC04053.JPG

tak wygląda zestaw po otworzeniu:


 

-QJ8gz4s5GGqXfhBvtygYOMgANob8xjmQXQNcQev

aREXwgbjKx-s9libJ6HLyNAexGj6nSLOPcPCDUWi

a tu już moje stare zawieszenie- miały być tylko górne wahacze a jak widać dół też już ledwo zipał:

gVtnA_aFyJ_oBUP4RGD0vlbsPVrzglNvUboS662Z

fzibiUAbDk8r2stUGDHgjYPSm2XS1VW4ftLE1siT

IyuNfWwqkz_eyiry4Ni61njmGYTo0m5QJ4yABa6v

 

Gtqzi8Ia-Zg2WxMPrtFigFqWIZ86bh-t2RI7S88A

9ANTM_y9cafNbCGen-iQuUtu6uFeXnDkE6-8ETZv

widać ze kładli febi i meyle rok 2006-2009 i mogę ich pochwalić(szkopów) zasmarowali wszystko smarem miedzianym co skutkowało nie używaniem młotka przy wyjmowaniu wszystkich śrub i sworzni. Sam też wszystko smarem miedzianym potraktowałem.:

3iHP82PZuCYVQ2AW3FTlbk44JJC-0Q3sajKzdRBV

yHaysLhZEcHViOV148G3Pkbzdol9Wk-Co6NKp5X6

vyCtSDMHE27puKfCXE9eHev-ev3_DiL6jxxX_BCM

jZXzpD4A2OlhlQJRq_PjCf5B7Bho9Xupb_9LuadU

NSUZOhlbls9vI5SPlR1Ro2_i9sEpFh1PBY164Gmm

ostatnie zdjęcia robione po nocy telefonem.

Ogólnie zestaw kompletny i ok. przebieg auta w chwili wymiany to 289kkm. Zbieżność ustawiona. Nic nie puka nie stuka. Auto trochę sztywniejsze przy kręceniu kierakiem.  Zaczynamy kręcenie kilometrów. 

Przy okazji zakupu przez Dystrybutora SKV Pana Michała dostałem koszulkę piłkę antystresową ładowarkę usb do zapalniczki w gratisie z logo SKV za co dziękuje. Koszulka pasuje idealnie aż szkoda jej do kanału.;)

Co do samego zestawu to same śruby mnie denerwowały bo nie mają typowych samokątrujących nakrętek tylko są jajowate co powoduje taki sam efekt a trudniej się kręci. Szczególnie przy skręcaniu  zawieszenia na opuszczonym samochodzie.

Pozdr

 

 

 

 

 

 

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkałem się z taką sytuacją.Jak już pisałem,nosiłem się z zamiarem zakupu całego zestawu SKV do b7.Jako że na stronie dystrybutora teraz jest nie dostępne więc wybrałem się do sklepu motoryzacyjnego w moim mieście gdzie już kiedyś brałem taki komplet i tu niespodzianka.Sprzedający aż się zapalił kiedy zapytałem o skv.Podobno sprzedał tych zestawów sporą ilość i po nie długim czasie zaczęły sypać się nagminnie reklamacje,głównie standard prawy banan i jeszcze większa ilość sworznie ze względu na parciejące i pękające gumy.I problemem w całej tej sytuacji okazała się współpraca z dystrybutorem który rzekomo ze względu na sporą ilość reklamacji przestał je przyjmować co doprowadziło do nie przyjemnych stosunków ze sprzedającym.Oczywiście podchodzę do tego sceptycznie ale jednak jest jakaś nie pewność gdyż prawy banan miał być już ok a nadal trafia się wadliwa tuleja a co do parciejących gum sam trafiłem na taki jeden zestaw,powinienem mieć jeszcze gdzieś zdjęcia jak o tragicznie wygląda zresztą dystrybutor też je posiada.Pojechałem więc do kolejnego sklepu po ten zestaw a tu od razu odmowa że nie zamawiają tej firmy ze względu na reklamacje i polecili mi z tańszych deckermann czy coś takiego.

Nie wiem jak teraz jest z tymi wahaczami bo już jakiś czas nie mam z nimi  czynienia ale niech na ten temat wypowie się dystrybutor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dotarł komplet SKV. Na weekend jak dobrze pójdzie będę wymieniał i napiszę jakie odczucia.20180605_195003.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie do dystrybutora. Zauważyłem, że na zestawach od was wysłanych na pudełku jest naklejka z hologramem a na innych tego nie ma. Różnią się też kolory opakowań(szary lub zielonkawy) oraz nadruk na samych wahaczach jak też kolor śrub. Czy to normalne i nie robi żadnej różnicy w oryginalności produktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do opakowań zestawy pakowane są w szaro-białe opakowania na których jest hologram producenta. Co do nadruku na wahaczach początkowo były czarne nadruki późniejsze dostawy miały już grawerowany numer na każdym elemencie. Śruby od pewnego czasu są oferowane bez zielonej powłoki (ze względu na obostrzenia w ochronie środowiska) Poniżej zdjęcia poglądowe oferowanego przez nas produktu.

 

Pozdrawiam Michał

 

IMG_20180608_110338.jpg

IMG_20180608_110401.jpg

IMG_20180608_110414.jpg

IMG_20180608_110423.jpg

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna strona wymieniona, jutro ciąg dalszy a na zdjęciach lewy banan Kamoka który zdemontowałem, a założony był w sierpniu w tamtym roku. Zobaczymy może uda się zareklamować bo luz na sworzniu już dość duży.

 

No i reklamacja uznana.20180608_193034.jpg

Edytowane przez szper11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Chciałem zapytać czy wahacze firmy SKV z Allegro (jak na przykład te: http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-skv-germany-i6383543595.html) są w porządku? Czy będą takiej samej jakości jak od dystrybutora? @Dystrybutor SKV czy możesz polecić taki zakup? Jeżeli nie, to gdzie mogę je dostać w dobrej cenie?

PS. . Przepraszam za poprzednie zaśmiecenie forum nowym tematem! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamów bezpośrednio u Dystrybutor SKV lub na esen.pl i będziesz miał najpewniejsze wahacze.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1.8turboo

sklep z tego linka prowadzi tez sprzedaz lokalnie we Wrocku, ja juz bralem od niego kilka wahaczy z tymze MS ale nie moge na nich narzekac.

Edytowane przez adieuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2018 o 18:00, Mateusz892 napisał:

Ja na zestawie mam już zrobione 23 tyś km.  Po około 17 tyś skontrolowałen stan w SKP. Okazało się, że tuleje w bananach maja luz około 1.5 cm (tak stwierdził diagnosta) . Skontaktowałem się z dystrybutorem i przyjęli banany na reklamację.  Na pozostałych wahaczach zero luzu przy badaniu technicznym ,które robiłem po około 22 tyś. 

Coś z tymi bananami to słabo. Ale tuleja mniej istotna dla mnie. 

Na allegro widzę banany po 80 zł!  https://allegro.pl/wahacz-passat-b5-audi-a4-a6-dolny-tylny-lewy-skv-i6365912320.html?msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Chyba kupię na próbę, ale czy nie są to wyprzedażowe jakieś, kiedyś były wadliwe. A jak kupić u "dystrybutora" ? Ma sklep? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem chwilę, chciałem założyć u siebie dystanse... i tu szok. Zrobiłem może z 200km na zawiasie... Problem znany, u kolegi na 30 str tematu:

https://a4-klub.pl/topic/353896-wahacze-skv/?do=findComment&comment=5090319

to samo, prawa strona, wysunęła się gumowa tuleja... muszę zerknąć jeszcze w Passacie co się dzieje...

Łącznikom stabilizatora też dużo nie wróżę, ale to samo było w pasku na zawieszeniu MS, dobrze, że mam stare, które były sztywne jak nie wiem to w razie czego się podmieni...

@Dystrybutor SKV - co się dzieje z tymi tulejami, czy problem nie miał być rozwiązany ? 

Dorzucam zdjęcia, żeby nie było, że wymyślam:

IMG_20180713_131726.jpg

IMG_20180713_131738.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fabryce problem wyeliminowali, miałeś pecha natrafiając na wadliwą sztukę która była w obiegu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wyeliminowali,nadal trafiają się wadliwe tuleje i parciejące gumy.

20171202_162929.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...