Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

No tutaj akurat nie zawsze jest to takie oczywiste. Może być konstrukcja taka jak w oryginale, ale jakość materiału może być już gorsza. To samo w innym przypadku, jak konstrukcja będzie inna ale materiał za to bardziej wytrzymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Fajnie ze ktos probowal zrobic ten test, szkoda ze nie w pełni zostały one przetestowane.  Swoją drogą myślę, że użytkownikom wahaczy SKV jeden z testowanych wahaczy może wyglądać znajomo...

Konkluzja na koniec dotycząca tego co mówi redaktor z filmu jest baardzo tożsama z tym co mówimy od początku, że każda sieć dystrubucji i producenci potrafią rozstrzelić się cenami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dystrybutor SKV a co w kwestii łączników stabilizatora ? Bo coraz częściej pojawiają się posty, że gumowe tuleje wychodzą z gniazd. Zgłaszałem i pokazywałem na forum ale bez Waszej odpowiedzi... 

Możecie się odnieść do tego ? ? ? To jest normalne ? Czy nie powinno tak być ? ? ?IMG_20180720_190306.jpg

IMG_20180720_190236.jpg

To się dzieje przy odchyleniu palcem, a chyba nie muszę pisać, że podczas pokonywania zakrętów drążek stabilizatora trochę mocniej naciska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kamil-VAG z tego co wiem nasz dział reklamacji jest z  Tobą w kontakcie tymczasem zachęcam obejrzenie "testu wahaczy " raz jeszcze  od 11:40 w tempie 0,25 :D i przyjrzeć się kilku szczegółom wyłapanym na foto

miłej analizy ?

 

https://photos.google.com/share/AF1QipOwdTD0mRZjPW7zxvl6D3m1GmqM2zPjGbDlB6rp2FF9jcLL_2qjj_QG1lzEtd6YYA?key=cDNsOGkxclRQbWo4d2U2TGFIN2xRTFVqczdRT2hR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, ja na SKV zrobiłem prawie 85tys km,dopiero teraz osłona gumowa sworznia pękła, i gumy na wahaczach są podmeczone, ale wynik jak dla mnie dobry,montowałem wtedy gdy nieliczni dostali na testy(ja niestety się nie załapałem), na dniach kupuje kolejny zestaw i montuje, choć mam przeczucie że już następny zawias tyle nie wytrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie - nie ścinamy narożników i mogę zapewnić, że nic nie zostało z naszej strony "okrojone" czy zmienione:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

85kkm tyle to u mnie nie wytrzyma, nie wiem po jakich drogach to jeździło, chyba nie w Polsce, albo u mnie takie c...ujowe. Mija jakieś 18kkm  odkąd zmieniłem na SKV i zaczyna już "coś" pukać na nierównościach. Ciekawe ile to pożyje. Nie myślałem że tak szybko zacznie się to odzywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na przeglądzie i diagnosta nie stwierdził zużycia zawiasu. Ja po rotacji opon z tyłu na przód i ponownym napompowaniu nie odczułem pływania po drodze jak to było poprzednio. Na blacie 348k, czyli już ok 37k zrobione na zawiasie i bez luzów, tak samo gumy, żadnego znaku przetarcia czy przedwczesnego parcenia się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wyjaśnienia co u mnie padło to tuleja prawego banana, reszta zawieszenia ok. Po kontakcie z @Dystrybutor SKV otrzymałem w ramach gwarancji nowy wahacz i już siedzi na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze SKV przy 260tys km dzisiaj założone w warsztacie .Oby poslużyły bez reklamacji i ponownego zakładania bo montaż to koszt.

Jak bezproblemowo  zrobię 50tys na nich to dla mnie lepiej być nie może .

 

 

 

 

30261504_1506143649508050_5125587599947202560_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc .dzisiaj zdemontowałem maglownice u mnie w aucie i w sumie jestem zdziwiony bo końcówki drążków jeszcze b. sztywno chodzą .ale za to banany już raczej do wymiany.już na gumach są miękkie .jak dla mnie itak długo wytrzymały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy Ja zrobiłem juz z jakieś 60/70 tyś i od jakiegoś czasu słychać stuk przy cofaniu z obu stron... obstawiam dolne banany, które wiosną wyglądały trochę styrane na tulejach co wcześniej pisałem. Sprawdzę dokładnie przy okazji zmiany kół pod koniec miesiąca. Co do zawieszenia jestem zadowolony swojego wyniku i mam nadzieje że do wiosny wytrzymają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, matisstz napisał:

Witam Koledzy Ja zrobiłem juz z jakieś 60/70 tyś i od jakiegoś czasu słychać stuk przy cofaniu z obu stron... obstawiam dolne banany, które wiosną wyglądały trochę styrane na tulejach co wcześniej pisałem. Sprawdzę dokładnie przy okazji zmiany kół pod koniec miesiąca. Co do zawieszenia jestem zadowolony swojego wyniku i mam nadzieje że do wiosny wytrzymają. 

Skoro już czujesz stuk przy cofaniu, to znaczy, że tuleje są wywalone na maksa, i tak właściwie to wytrzymały do tego momentu, w którym pierwszy raz to usłyszałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ryba85 napisał:

witam .4 zestaw już u mnie .nie długo montaż . a piąty zestaw podobno dostanę gratis .? 

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...