Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Wahacze dotarły na drugi dzień po zamówieniu. Zmontowany komplet oprócz końcówek drążków bo miałem nówki Lema założone.

Przebieg 197700 oby latały jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te wahacze po przeczytaniu tego wątku więc też dorzucę swoje 3 grosze. 

 Zakupu dokonałem 05.2017 przy przebiegu około 353 000 km, od tamtej pory sprawują się naprawdę dobrze i jak na razie nic nie stuka. Przebieg na dzień dzisiejszy to 407 000 km 

Screenshot_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem świeżo po wymianie całego zestawu,u mnie przejechał prawie 90tys(żeby nie było, mieszkam na wsi gdzie drogi nie są najlepsze) ,zmieniłem bo osłona gumowa sworznia na wahaczu prostym pękła i już simerbloki w bananach były dość sporo zmęczone, o dziwo prawie wszystkie sworznie w wahaczach były bez luzu, no można by było się doczepic jedynie do wahaczy górnych,niestety do nowego zestawu muszę się przyczepić o bardzo małą ilość smaru w sworzniach, w starym zestawie było go sporo,nie mniej jednak jestem zadowolony z produktu za tą cenę,oby tylko nie było niespodzianki z prawym bananem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że pojawił się problem z moim wahaczem...  Dolny lewy SKV - znacie tego sprzdawcę z allegro ? VIMEX  ?

Moim zdanie podlega gwarancji kupiony we czerwcu zamontowany w lipcu - przejechałem 1500 km o zgrozo... 

Rozumiem, że vimex jest gwarantem ? czy dystrybutor? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vimex jest gwarantem, on sprzedał - on odpowiada za jakie kolwiek działania gwarancyjne. Swoją drogą jesteś pewien, że to banan, a nie półoś?

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze dotarły do mnie niemalże błyskawicznie, bardzo dobry kontakt z działem sprzedaży detalicznej, brak jakichkolwiek problemow.

Generalnie z obsługi klienta daje 10/10!!!!

 

Co do samych wahaczy to jak to wahacze, wszystko wyjdzie w praniu. Założone przy przebiegu 320000km, w przyszłym tygodniu mam przegląd, także zobaczymy po zrobieniu około 1000km. Na pierwszy rzut oka wszystko ładnie wygląda.

Będę dawał znać na bieżąco :)

PART_1542656980425.jpeg

PART_1542656985536.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również i do mnie dotarły wahacze i w dniu dzisiejszym odebrałem auto od mechanika. Niestety nie załączę zdjęć bo zadanie zrobieniu kilku fot podczas i po montażu przerosło mojego mechanika ;)  Zauważyłem, że kierownica nie wraca po skręcie do pozycji 0 myślicie, że zbieżność załatwi sprawę czy mam wracać do mechanika bo coś przedobrzył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest po świeżo założonym zestawie, siedzi dosyć sztywno. Po kilku dniach będzie wracać już do punktu 0.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mechanikiem pracującym w warsztacie, poproszę o ofertę kompletu wahaczy na przód A4 B6 2003r 1.9TDI AWX 
Ofertę razem z drążkami i końcówkami drążków kierowniczych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam,

Ja zakładałem zawieszenie w maju do teraz zrobiłem 8tyś km i nic nie puka. Wczoraj byłem na sprawdzeniu zawiechy i wszystko jest w najlepszym porządku wg mechanika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto sprzedałem, więc mogę teraz powiedzieć, że zrobiłem na regenerowanych wahaczach 135tys km i nadal było ok.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2016 o 16:33, Dystrybutor SKV napisał:

Witam, jesteśmy dystrybutorem tej marki i tych wahaczy mamy około 2 tysięcy kompletów, do tego typu akcji marketingowej, zachęciło nas Wasze forum, gdzie w którymś z wątków ktoś porównywał nasze wahacze z innymi firmami. Jesteśmy pewni, że sprzedajemy ten sam produkt co TRW, chcemy jednak by ktoś, bezstronny to potwierdził i myślę, że wszyscy na tym zyskają, wy będziecie mogli kupić wahacze najwyższej jakości w przystępnej cenie a my zyskamy kolejnego zadowolonego klienta.

Dlatego też zachęcam do zgłaszania się osób które porównają wahacze SKV i TRW a później potwierdzą bądź zaprzeczą czy to ten sam produkt. Proszę tylko byście przy zgłaszaniu potwierdzali chęć do podzielenia się swoją opinią na temat testowanych wahaczy. Mile też widziani użytkownicy, którzy wcześniej jeździli na MasterSporcie.

W poprzednim poście link przeze mnie podany jest do wersji przed liftem, oczywiście nie będzie dla nas problemem wysłać zestaw po liftowy(ze swąrzniem 16mm)

czy to jest Dalej aktualne chciał bym sprobować założyć wachacze z SKV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dandii.kwlk napisał:

czy to jest Dalej aktualne chciał bym sprobować założyć wachacze z SKV?

Już od dwóch lat nie aktualne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak ten zestaw SKV się sprawuje? Warto czy lepiej dołożyć do lemfordera lub chociaż TRW, Febi? Ile kilometrów na nich przejechaliście i po jakich drogach? Myślę że jak starczają na te 40-50 tys km to warto, a niedługo u siebie będę musiał wymienić cały komplet. Powiedzcie jeszcze, czy takie głuche stuki na nierównościach mogą pochodzić z wahaczy, czy one tylko po zużyciu powodują pływanie samochodu? Podejrzewam tuleje stabilizatora o te stuki, które tylko ja słyszę i czuję nikt poza mną :) a poza nimi to właśnie auto zaczyna pływać mimo że dwa miesiące temu na przeglądzie gościu niczego nie zauważył i stwierdził że zawieszenie idealne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch miesiącach w zawieszeniu coś mogło ulec zmianie, jedź na diagnostykę i dokładnie popsprawdzaj jak będzie dobrze to wymień tylko łączniki stabilizatorów ale to raczej byś pływał na zakręcie a nie słyszał stuk. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeglądzie nie patrzą tak właściwie na zawieszenie, koleś tylko spojrzy czy nie ma rdzy, co bardziej kumaty koleś weźmie brehe i posprawdza luzy na tulejach. Dopiero jak specjalnie na szarpaki pojedziesz i powiesz że chcesz dokładnie zawias sprawdzić, i jak do tego trafi się kumaty diagnosta to dopiero dowiesz się w jakim faktycznie stanie jest zawias.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz i ja sie wypowiem. Na wahaczach zrobilem 33tys km i sa do wymiany zawiecha nie stabilna stuka jak w zuku. Wolny prosty wahacze na tuleji przesuniety gorne wahacze wyrobione. Dostawca uwzgledni reklamacje? W marcu minie 2 lata. Za ta cene wolalbym kilka pln dolozyc i kupic Master Sport. Tym bardziej ze juz kiedys jezdzilem na ms i wytrzymaly wiecej km. Dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...