Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz tylko, czy te MS były w tym samym samochodzie, czy w innym ;) Bo mnie np SKV padło po przebiciu 40kkm i jak za tą cenę, moim zdaniem warto brać znowu ten sam zestaw.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co przejechałem na tych wahaczach 31 tyś km i "nic nie puka i nic nie stuka",  auto prowadzi się pewnie, czuć sztywność przodu na zakrętach przy wyższych prędkościach  także myślę, że jest dobrze ;)   (wahacze mam od grudnia 2017 roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zamontowałem komplecik SKV z wyjątkiem końcówek drążków ze względu na to, że w warsztacie gdzie od lat naprawiamy auta mechanik od razu stwierdził, że szkoda zachodu aby je montować. Problem stanowią gumy w których "zatopiony jest gwint", teraz robią na sztywno. Podobno problemem jest nawet porządne ustawienie zbieżności. 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mateusztbg napisał:

Panowie macie jakiś numer do tego systrybutoraskv z naszego forum?

Zadzwoń i pytaj o Michała, potem powiedz ze z klubu. Powinno zadziałać bo właśnie Michał się że mną ostatnio kontaktował. 

http://www.skv.pl/Contact/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, cysiek18 napisał:

Zadzwoń i pytaj o Michała, potem powiedz ze z klubu. Powinno zadziałać bo właśnie Michał się że mną ostatnio kontaktował. 

http://www.skv.pl/Contact/

Jakieś 30min temu właśnie znalazłem tą stronę i mam wszystko już dogadane. Zobaczymy ile taki komplet 4 górnych wahaczy, 2 końcówki drążka i 2 łączniki stabilizatora wytrzymają w passacie b5 1997r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gonzales_1891 napisał:

Ja również zamontowałem komplecik SKV z wyjątkiem końcówek drążków ze względu na to, że w warsztacie gdzie od lat naprawiamy auta mechanik od razu stwierdził, że szkoda zachodu aby je montować. Problem stanowią gumy w których "zatopiony jest gwint", teraz robią na sztywno. Podobno problemem jest nawet porządne ustawienie zbieżności. 

image.png

Co do "gumy" (tłumik drgań) nie jest tak, że występuje ona z końcówkami w zawieszeniu BA w pozostałych opcjach jest to na sztywno i nie zależy to kiedy to wyprodukowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gonzales_1891 napisał:

Ja również zamontowałem komplecik SKV z wyjątkiem końcówek drążków ze względu na to, że w warsztacie gdzie od lat naprawiamy auta mechanik od razu stwierdził, że szkoda zachodu aby je montować. Problem stanowią gumy w których "zatopiony jest gwint", teraz robią na sztywno. Podobno problemem jest nawet porządne ustawienie zbieżności. 

image.png

Jakoś u mnie nie było żadnego problemu z ustawieniem geometrii, no ale porządny mechanik musi być, skoro na pierwszy rzut oka już widział że będzie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zestaw od SKV zamontowany wczoraj i poskręcany na kanale, pod pełnym obciążeniem. Założony przy przebiegu 211500km. Będę informować co i jak :) 

587921E2-E84F-4765-9B8D-D121E7031EAB.jpeg91C5B25D-0CA5-4625-9999-1B4B3217C839.jpeg

Edytowane przez dimiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj zalożyłem komplet na przod, przebieg 348tys, wcześniej delphi 40tys - już od maja zeszłego roku miałem pękniętą gumę na gornym prawym - ale jakoś dojeździły do wczoraj, aczkolwiek ostro tam już pukało na odpowiednich dziurach, raczej prawa strona dużo bardziej wybita, bo końcówka drążka z lewej była jak nowa. ZObaczymy jak SKV pojeździ. Dziś zrobiona zbieżność - jak narazie bez niespodzianek. Zawias skręcany pod obciążeniem auta.

image.png

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dimiC napisał:

Tak, nawet dwie pary ?

Pewnie w razie jakby ze szwagrem przyszło je robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Langista napisał:

Pewnie w razie jakby ze szwagrem przyszło je robić :D

Obok jest kuleczka, którą można sobie zgniatać podczas nieudanych prób odkręcania śruby górnych wahaczy chyba ? Ewentualnie z nerwów jak okaże się, że to nieudany zakup haha :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, smokehead napisał:

Witam,

 

Wczoraj zalożyłem komplet na przod, przebieg 348tys, wcześniej delphi 40tys - już od maja zeszłego roku miałem pękniętą gumę na gornym prawym - ale jakoś dojeździły do wczoraj, aczkolwiek ostro tam już pukało na odpowiednich dziurach, raczej prawa strona dużo bardziej wybita, bo końcówka drążka z lewej była jak nowa. ZObaczymy jak SKV pojeździ. Dziś zrobiona zbieżność - jak narazie bez niespodzianek. Zawias skręcany pod obciążeniem auta.

image.png

image.png

image.png

Witam

Dziękujemy za zaufanie i zdecydowanie się na nasz zakup. Zachęcamy do zdawania opinii - jesteśmy przekonani, że będzie pozytywna gdyż wahacze spełnią Pana oczekiwania.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Przymierzam się do wymiany zawieszenia, co sądzicie o tym zawieszeniu? Ktoś z was, może montował to w swoim oczku w głowie? https://allegro.pl/oferta/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-skv-germany-7787605871

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu Fri Nov 30 2018 o 20:47, erchi napisał:

Auto sprzedałem, więc mogę teraz powiedzieć, że zrobiłem na regenerowanych wahaczach 135tys km i nadal było ok.  

Gdzie robiłeś tą regenerację i za ile? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Buncul napisał:

Siemanko. Przymierzam się do wymiany zawieszenia, co sądzicie o tym zawieszeniu? Ktoś z was, może montował to w swoim oczku w głowie? https://allegro.pl/oferta/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-skv-germany-7787605871

Praktycznie każdy kto tu zamieścił post je zamontował..

Ja najpierw zamontowałem w b5 a jutro będę montować w b6.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Langista napisał:

Praktycznie każdy kto tu zamieścił post je zamontował..

Ja najpierw zamontowałem w b5 a jutro będę montować w b6.

jesteś zadowolony z tej firmy? Kiedy do b5 montowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...