Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ^Robert^ napisał:

SKV mialobyc pieknie a wyszlo jak zawsze..... rok nie wytrzymal prosty dolny juz ma luz na gałce ktory slychac podczas jazdy wiec juz jest spory a dwa prawy banan skrzypi guma podczas pracy jak w starych taczkach kolko. Najlepsze aby reklamowac to trzeba miec faktury z serwisu z wymiany.... porazka, nie polecam tego producenta

 

Bo pewnie montowałeś sam i dokręciłeś śruby jak nie było postawione na kołach. Mnie jakoś nic nie skrzypi i nie skrzypiało, są luzy, ale zrobiłem już na nim prawie 40k km.

3 godziny temu, Buncul napisał:

jesteś zadowolony z tej firmy? Kiedy do b5 montowałeś?

Jak za tą cenę to jestem zadowolony. Do b5 montowałem w 2016 roku ok września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2019 o 00:05, Langista napisał:
W dniu 13.03.2019 o 13:01, ^Robert^ napisał:

SKV mialobyc pieknie a wyszlo jak zawsze..... rok nie wytrzymal prosty dolny juz ma luz na gałce ktory slychac podczas jazdy wiec juz jest spory a dwa prawy banan skrzypi guma podczas pracy jak w starych taczkach kolko. Najlepsze aby reklamowac to trzeba miec faktury z serwisu z wymiany.... porazka, nie polecam tego producenta

 

Bo pewnie montowałeś sam i dokręciłeś śruby jak nie było postawione na kołach. Mnie jakoś nic nie skrzypi i nie skrzypiało, są luzy, ale zrobiłem już na nim prawie 40k km.

Opinia nie dotyczyla produktu SKV wiec sorki za cale zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2019 o 20:40, bercik2 napisał:

Gdzie robiłeś tą regenerację i za ile? 

Kupiłem komplet wahaczy w Regum (Skórzewo, Poznań)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś w skrócie czy te SKV są dobre? :) za duzo tego do czytania troche, a zastanawiam się nad SKV i MS :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także latam już chyba z 2-3 lata na wahaczach z Regum i złego słowa o nich nie powiem. Nadal sztywne i nie stukają. Jeżdżę na gwincie + 18 225/40 i jakoś dają radę. Ogólnie polecam bardziej niż te najtańsze zamienniki. Plus też za to, że syfu się nie tykają, regenerują tylko oryginalne wahacze.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gwarancja jakaś jest na te regenerowane? 

Mnie tylko jedno zastanawia, jak jest w takim wahaczu z wytrzymałością materiału, bo przecież te regenerowane wcześniej zrobiły ponad 200tyś,i czy gwarancja obejmuje elementy regerowane, czy cały wahacz, w razie gdyby koło stanęło bokiem. 

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja jakaś jest. Nie pamiętam tylko ile.W tamtym roku przekładałem te wahacze do drugiej B5 i uszczypałem niechcący gumę sworznia na dolnym prostym. Napisałem do nich i przysłali mi dwie sztuki za friko. To o czymś świadczy. Co do pękających wahaczy to nie widziałem jeszcze takich w oryginale. Było kilka przypadków ale to zawsze była chińszczyzna. Teoretycznie porządny wahacz założony zgodnie ze sztuką powinien być praktycznie niezniszczalny (nie licząc tulei i sworzni). Szczerze mówiąc wolę chyba ori po przelocie 200 czy 300tyś niż najtańszą nówkę która nie wie co to kontrola jakości i jest zrobiona z gównolitu.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do mnie nie przemawiają regenerowane wahacze, może dla tego że widziałem co się dzieje jak wahacz pęknie(zazwyczaj dolny prosty) , i nie mówię tu o chinczykach, bo na nich dużo nie zrobi, ale o oryginałach po przelocie 300+,zresztą nawet chyba był temat na forum o tym. 

Edytowane przez strazak93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zostaje zakup Lema z pewnego źródła. Pakowanie taniej zawiechy to strata czasu i nerwów. Szczególnie jeśli jeździ się na obniżonym zawieszeniu i robi większe przebiegi. Z tańszych zestawów RTS kiedyś dawał radę ale coś się ostatnio pogorszył i było kilka negatywnych opinii na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj dotarła do mnie paczka z wahaczami do mojej Audi A4 B7.

Po rozpakowaniu w kartonie wszystko jest a nawet trafiły mi się gratisy w postaci rękawiczek ? ,

na pierwszy rzut oka wahacze wyglądają na solidne zobaczymy jak wyjdzie w praktyce u mnie akurat głównie przejazdy autostradą.

  W piątek jestem umówiony u mechanika na założenie ich do auta, postaram się napisać coś więcej gdy trochę na nich przejadę.

:a4fan:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu dziwna sprawa, wczoraj rejestracja i nagle kupione wahacze SKV :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k232 napisał:

Znowu dziwna sprawa, wczoraj rejestracja i nagle kupione wahacze SKV :decayed:

A jak miałem wysłać prywatną wiadomość bez rejestracji ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja drogą od ilu postów powinniśmy komuś sprzedawać zawieszenie, żeby uniknąć teorii spiskowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dystrybutor SKV napisał:

tak jak pisaliśmy wczoraj - przy potwierdzaniu zamówienia słychać było w 15 sekundzie strzały :D

Dziwne jest to, że ludzie tutaj piszą swoje skargi to Was nie ma, cisza. Ale jak ktoś kupi i napisze to Wy czatujecie tutaj cały dzień, ogólnie to sram na te Wasze wahacze i wypowiedzi ale wali tu ewidentnie jakiś wałkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dystrybutor SKV napisał:

swoja drogą od ilu postów powinniśmy komuś sprzedawać zawieszenie, żeby uniknąć teorii spiskowych :D

Najlepiej to wy***ać ten temat bo to jest tandetny towar i wałek z Waszej strony. Temat miał dotyczyć pisania, kto ile zrobił KM na danej tandecie a nie chwalenie się, że kupił a później cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakich skargach mowa? Pokaż chodź jeden przykład kiedy nie kontaktowaliśmy się z kupującym  mającym jakiś problem, nawet jak ludzie chcieli reklamować nie nasze wahacze to im odpisywaliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k232 napisał:

Najlepiej to wy***ać ten temat bo to jest tandetny towar i wałek z Waszej strony. Temat miał dotyczyć pisania, kto ile zrobił KM na danej tandecie a nie chwalenie się, że kupił a później cisza.

mierzysz swoja miara - dlaczego osadzasz kogos nie mając podstaw? dziesiątki osób pisało jakie zrobiło przebiegi - w czym wiec masz problem? Odpowiedz jak

miał wysłać PM  nie majac konta na forum?

Edytowane przez Dystrybutor SKV
uściślenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 20k km wyjebane tuleje i Ty mi piszesz o dobrym towarze :D

Elo chłopak, good luck :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...