Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

A no przecież w tv mówią prawde i tylko prawdę i bezwzględnie należy ich słuchać :decayed:


Pisanie ze u mnie siedzi ori a mam nalatane 250 tys i zero luzow to wiarygodne jest wtedy kiedy te auta macie od nowosci a nie od 2, 3 czy 5 lat, wczesniej poprzednik mogl cuda robic

O tototo ciekawi mnie tez skad wzial sie mit nt zawieszenia w b5, że nie nadaje sie nie na nasze drogi kompletnie. Jedyne sensowne wytlumaczenie jest takie, że ludzie po zjechaniu b5 do pl z przekreconymi zdrowo licznikami widzą na szafie 150tys km a juz zawieszenie puka, zaczeli pchac do nich zamienniki watpliwej jakosci i tadam bledne kolo.

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za błędy .

uszol jak będziesz miał swój dom ,kupisz sobie sprzętu za ileś tam tysięcy/nowy samochód i zacznie ci się wszystko psuć po upływie gwarancji to się przekonasz.

ale kończmy tą dyskusje bo odbiegła od tematu . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie jedynie wrzucić link do fajnego dokumentu z CNBC (oczywiście możecie powiedzieć, że telewizja kłamie) i że nie można porównywać tytułowych żarówek z wahaczami.... W mojej ocenie jednak takie praktyki są dosłownie wszędzie.


uszol ale ty jesteś jeszcze do tyłu w tych sprawach.teraz wszystko jest produkowane tak ze ma sie zepsuć zaraz po gwarancjii.nie dawno było o tym w tv.akurat chodziło o pralki(producenci programowali je tak ze po upływie 0k 2,5 roku sterownik padał i trzeba kupic sterownik który kosztuje 2/3 ceny pralki albo nową pralkę ) ale była mowa o wszystkich branżach.żaden salon samochodowy nie zarabia teraz na sprzedarzy auta tylko na serwisie i sprzedarzy części .dlatego tyle tych siedzeń czy co tam produkujecie jest potrzebnych.takie są realia.

na potwiedzenie słów kolegi fragment wspomnianego wcześniej filmu obejrzyjcie sobie od 25:15 minuty, choć szczerze polecam obejrzenie całego filmu...

https://youtu.be/96GFI6Mk7kE?t=25m15s

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się. tak jest wszędzie.

jeżeli ktoś tego nie widzi to po prostu jest ślepy

to samo dzieje się w medycynie, wojnach.

na tym trzepie się hajs. stracenie licencji na jakość produktu ? nie problem. masz kontakty ? wszystko załatwisz :)

a za wszystko bulą owce. czyli my ;)

zakończmy już to. tak było, jest i będzie.

skupmy się na żywotności wahaczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zgadza się. tak jest wszędzie.

jeżeli ktoś tego nie widzi to po prostu jest ślepy

to samo dzieje się w medycynie, wojnach.

na tym trzepie się hajs. stracenie licencji na jakość produktu ? nie problem. masz kontakty ? wszystko załatwisz :)

a za wszystko bulą owce. czyli my ;)

zakończmy już to. tak było, jest i będzie.

skupmy się na żywotności wahaczy :P

Święte słowa. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego, wszystko wyjaśniliśmy już (na podstawie pralki) kilka stron temu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego, wszystko wyjaśniliśmy już (na podstawie pralki) kilka stron temu :facepalm:

no to nie ciągnij tego dalej.

koniec kropka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego skupmy się na tym jak wahacze się sprawują. A to czy mechanizmy rynku polegające na nakręcaniu konsumpcji wkradły się też do branży części samochodowych niech każdy zostawi dla siebie. Przykład sprzętu AGD to chyba najbardziej dobitny przykład jednak widać nie każdy tego jeszcze doznał by to stwierdzić.

Musimy ze spokojem czekać az wiecej osob przejedzie większą ilość km i się wypowie na temat zawieszenia. Na chwilę obecną rekordzistą jest użytkownik forum co zrobił 90 000km i nadal jezdzi, kilku innych zrobilo miedzy 30-50tys km i nadal kreci kolejne km. Czekajmy wiec na ich relacje i mamy cichą nadzieję ze bedzie pozytywna dla nas.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Dystrybutor SKV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną rekordzistą jest użytkownik forum co zrobił 90 000km

Czemu został wyedytowany wpis o tym, że ten przebieg jest udokumentowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną rekordzistą jest użytkownik forum co zrobił 90 000km i nadal jezdzi

Skrajne noty odrzucamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną rekordzistą jest użytkownik forum co zrobił 90 000km

Czemu został wyedytowany wpis o tym, że ten przebieg jest udokumentowany?

Źle odczytałem post kolegi Langista - nieopatrznie zrozumialem że ma na myśli zakonczyc test gdyż juz wszystko zostało powiedziane, dlatego edytowałem to. W obu przypadkach napisałem o 90 000km i innych użytkownikach ktorzy przejechali 30-50 tys km.

Na chwilę obecną rekordzistą jest użytkownik forum co zrobił 90 000km i nadal jezdzi

Skrajne noty odrzucamy!

Oczywiscie ze tak, dlatego właśnie napisałem, że potrzeba czasu by dalej inni kręcili kilometry.

Pozdrawiam

ja w sumie tak jak skopiowaliście wyżej aktualnie mam zrobione 90tyś km przez 2 lata, jeździłem 90% po drogach miejskich i 10% po autostradzie i co ważne jeszcze mam obniżone auto o 30mm bo założyłem niższe springi Eibach felgi aktualnie 16" 205/55 i wszystko jest w porządku, nie miałem jak na razie żadnych problemów z prowadzeniem się samochodu oraz na przeglądzie miesiąc temu nic nie wyszło wszystko tak jak by było wczoraj założone

Tu jest wypowiedź odnośnie 90 000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko do dystrybutora  bo jestem w trakcie szukania i zakupu  zawieszenia do skody superb  1  nie chcę zaśmiecać tematu  ale prosze o jakiś kontakt w sprawie informacji i zakupu  dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Krótko i na temat:

Audi A6 2000r.

wahacze SKV zamontowane (zestaw kupiony od Pana Tomka). Montaż zrobiony u zaufanego mechanika

+

nowe amortyzatory

Dam znać za jakiś czas.

Pozdrawiam

Edytowane przez StempelXP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam równie po przeczytaniu wszystkisz postów w tym temacie postanowiłem zakupić komplet wahaczy https://goo.gl/photos/DjPqsrMbvGQijduj9 fotki oraz dowód zakupu. Zawieszenie będę montował w ten weekend oraz sukcesywnie wpisywał pokonane tyś km. Pytanie do dystrybutora czy może określić po zdjęciu kodu czy banany które kupiłem nie są z tej felernej serii? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszenie wrażenie, że dwa jak nie trzy ostatnie posty to najzwyklejsza w świecie ściema i ustawka..

EDIT

I ten pod spodem też? Wszyscy z jednym albo trzema postami, zarejestrowali sie tylko po to żeby wypowiedzieć się w tym temacie ? 

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dołożę swoje 3 grosze na temat zawiechy SKV. Moje Passerat przejechało jak na razie niewiele bo nieco więcej jak 8 kkm. Zawias lekko nie ma, bo auto jest fabrycznie obniżone i utwardzone, ponadto nie jeżdżę wolno, często jeżdżę drogą płytową w bardzo złym stanie ( kawałek A6, DW 142 ) gdzie człowiek ma wrażenie, że jedzie starym pociągiem ( tudu tudu tudu tudu tudu... ) parę razy wjechałem w dziurę jak lej po bombie, bałem się, że koło urwie i mimo to, nic nie stuka nie puka, a przynajmniej nie z wahaczy bo mam wrażenie, że któraś tuleja w wózku stuka ale to inna historia. ( stukało, przed wymianą wahaczy ) 

Tak więc w skrócie najechane 8 kkm bez usterek i dalej przebieg rośnie. 

Edytowane przez Aleksander Krzywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak trochę śmierdzi..

Szkoda że nie wypowiadają się wszyscy testerzy którzy brali udział na początku. No chyba, że coś przeoczyłem; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, uszol napisał:

Odnoszenie wrażenie, że dwa jak nie trzy ostatnie posty to najzwyklejsza w świecie ściema i ustawka..

EDIT

I ten pod spodem też? Wszyscy z jednym albo trzema postami, zarejestrowali sie tylko po to żeby wypowiedzieć się w tym temacie ? 

A widzisz kiedy zarejestrowałem konto w 2012r jak kupiłem auto. A że mam czas i chęci żeby szukać informacji na pożądany temat to nie piszę postów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić tego po zdjęciach, musieli byśmy mieć komplet fizycznie w naszej firmie. W razie problemów proszę o kontakt. 

 

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobijam do 10k km i mnie też nic nie stuka, za tydzień dam kumplowi do wymiany hamulce, to powiem żeby od razu sprawdził w jakim stanie jest zawias.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...