Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wahacze SKV


Dystrybutor SKV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam Passata B5fl, po raz drugi wymieniam zawieszenie i szukając informacji na temat tańszych zestawów trafiłem na ten wątek. Na oryginalnych wahaczach samochód zrobił 125kkm, następnym zestawem była KAMOKA i masakra, po 5kkm zaczęły się stuki, a po 10kkm cała zawiecha do wymiany. Teraz zakupiłem zestaw SKV na alledrogo za nie całe 500zł, jutro montaż i zobaczymy jak to się będzie sprawowało. Jak wyrobię sobie jakieś zdanie na ich temat to napiszę.

Pozdrawiam

Kolego, jako, że jesteś nowy na forum, nawet się nie przedstawiłeś i przywitałeś a już chwalisz się zakupem to może weź przedstaw jakiś rachunek z zakupu czy też montażu mile też widziane zdjęcie zamontowanych wahaczy.

Podziel się przy okazji pierwszymi wrażeniami, jakie sprawiło zawieszenie.

Mamy nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie problemem - inaczej z całym szacunkiem ale ciężko brać Twoje posty za wiarygodne, takie czasy że ludzie kombinują ponad miarę. Więc jeśli nie masz nic do ukrycia zrób foto rachunku i tyle...

Mam coś dziwne obawy, że wypowiedzi od Ciebie będą skrajne - pytanie tylko czy pozytywnie czy konkurencja troluje SKV.

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie do dystrybutora.po co dajecie jakiekolwiek gwarancje?przecież jezeli montuje jakąkolwiek część sam w aucie(nie mając autoryzowanego serwisu ) to gwarancja z automatu traci ważność.więc nie ma się co dziwić ze nie macie zwrotów .

a po drugie w konkursie miały brać udział osoby które mają powyzej 200 postów .

Gwarancja jest dawana po to by w razie uszkodzenia produktu klient mógł go reklamować.

Nie wymagamy montażu w autoryzowanym serwisie, więc nie wiem skąd ten zarzut i prosiłbym nie siać fermentu.

Pomimo gwarancji ma Pan pełne prawo reklamować towar z tytułu niezgodności towaru z umową (to zapewnia Panu ustawa)

Limit minimum postów został wywalony ze na prośbę forumowiczów.

W razie dalszych pytań służę pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto fotki po montażu na aucie :

1dc9e545eb0874bamed.jpg
2f3c33b9b56553b3med.jpg
f74482226b2ae71dmed.jpg
b749e46ecbbbede7med.jpg
c6d3ce31eb33f8b7med.jpg
8643d912f79b3d7fmed.jpg
pierwsza trasa już zrobiona i cisza. Licznik spisany, faktura do wglądu w razie potrzeby.
Dodam od siebie, że w starym zawieszeniu tylko dwa wahacze było bez luzu... i jedna gałka kierownicza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo za wrzucenie zdjęć


pierwsza trasa już zrobiona i cisza.

Zapewniamy, że przez wiele tysięcy km będzie jeszcze cisza :)

Przy okazji chciałbym zapewnić, że nasze końcówki drążka są niebo wytrzymalsze od zachwalanego MS, jakoś nie często przewija się informacja o jakość końcówek drążka Master Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Passata B5fl, po raz drugi wymieniam zawieszenie i szukając informacji na temat tańszych zestawów trafiłem na ten wątek. Na oryginalnych wahaczach samochód zrobił 125kkm, następnym zestawem była KAMOKA i masakra, po 5kkm zaczęły się stuki, a po 10kkm cała zawiecha do wymiany. Teraz zakupiłem zestaw SKV na alledrogo za nie całe 500zł, jutro montaż i zobaczymy jak to się będzie sprawowało. Jak wyrobię sobie jakieś zdanie na ich temat to napiszę.

Pozdrawiam

Kolego, jako, że jesteś nowy na forum, nawet się nie przedstawiłeś i przywitałeś a już chwalisz się zakupem to może weź przedstaw jakiś rachunek z zakupu czy też montażu mile też widziane zdjęcie zamontowanych wahaczy.

Podziel się przy okazji pierwszymi wrażeniami, jakie sprawiło zawieszenie.

Mamy nadzieję, że nie będzie to dla Ciebie problemem - inaczej z całym szacunkiem ale ciężko brać Twoje posty za wiarygodne, takie czasy że ludzie kombinują ponad miarę. Więc jeśli nie masz nic do ukrycia zrób foto rachunku i tyle...

Mam coś dziwne obawy, że wypowiedzi od Ciebie będą skrajne - pytanie tylko czy pozytywnie czy konkurencja troluje SKV.

Kolego już naprawiam swój błąd :)

Cześć wszystkim, jestem Maciek i pochodzę z Lublina. Posiadam w rodzinie passata b5fl od 10 lat. Przesyłam zdjęcie rachunku, gdy pogoda się poprawi doślę zdjęcia wahaczy na samochodzie, gdyż już od czwartku na nich jeżdżę.

Pozdrawiam niedowiarków :)8eq3a9d8.jpgc4ug6dyj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy kolejnemu użytkownikowi za udostępnienie fotek, tu nie chodzi, że ktoś jest niedowiarkiem bardziej o to by całość opinii była zamieszczonych zgodnie z prawdą.

Jakie są Twoje pierwsze wrażenia z montażu i użytkowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż przebiegł bez problemu, gumy na sworzniach wyglądają na porządne a nie jakieś plastikowe. Po robocie została ustawiona zbieżność, teraz pozostaje tylko jeździć i obserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie do dystrybutora.po co dajecie jakiekolwiek gwarancje?przecież jezeli montuje jakąkolwiek część sam w aucie(nie mając autoryzowanego serwisu ) to gwarancja z automatu traci ważność.więc nie ma się co dziwić ze nie macie zwrotów .

a po drugie w konkursie miały brać udział osoby które mają powyzej 200 postów .

Gwarancja jest dawana po to by w razie uszkodzenia produktu klient mógł go reklamować.

Nie wymagamy montażu w autoryzowanym serwisie, więc nie wiem skąd ten zarzut i prosiłbym nie siać fermentu.

Pomimo gwarancji ma Pan pełne prawo reklamować towar z tytułu niezgodności towaru z umową (to zapewnia Panu ustawa)

Limit minimum postów został wywalony ze na prośbę forumowiczów.

W razie dalszych pytań służę pomocą.

każdy sprzedawca towaru tak powie bo musi tak powiedzieć .inaczej nic by nie sprzedał.

Dziękujemy bardzo za wrzucenie zdjęć

pierwsza trasa już zrobiona i cisza.

Zapewniamy, że przez wiele tysięcy km będzie jeszcze cisza :)

Przy okazji chciałbym zapewnić, że nasze końcówki drążka są niebo wytrzymalsze od zachwalanego MS, jakoś nie często przewija się informacja o jakość końcówek drążka Master Sport.

końcówki MS są słabe ,rzekł bym bardzo słabe . :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tamtym tygodniu również zamontowany cały zestaw SKV,i w końcu nastała cisza,oby na jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


końcówki MS są słabe ,rzekł bym bardzo słabe .

Cieszę się, że w końcu ktoś to przyznał na forum, przeważnie jakoś to umyka wszystkim :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki MS są słabe ,rzekł bym bardzo słabe .

Cieszę się, że w końcu ktoś to przyznał na forum, przeważnie jakoś to umyka wszystkim :))

To w starym wątku było wielokrotnie poruszane. Ludzie montowali końcówki MS'a i po 5kkm trzeba było je wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, że zalety wielowahaczowego zawieszenia doceniam dopiero teraz pierwszy raz jak jest wszystko nowe.... po prostu bajka... :)

i oby skv służył jak najdłużej, narazie lekko 500 kilometrów zrobione...

Edytowane przez icemerc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do dystrybutora. Czy końcówki skv można śmiało równać z jakością trw ??

Szczerze nie wiem jaka jest jakość TRW, nasza firma zajmuje się dystrybucją marki SKV.

Jeśli chodzi o końcówki drążków to tak samo jak na cały zestaw w ciągu 4 lat handlu nie mieliśmy reklamacji. (szczerze nie mam pojęcia ile dają radę TRW, i ich źródła pochodzenia)

W detalu końcówki drążków są po 25 brutto -myślę możesz zobaczyć i podzielić się opinią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o jakiś link do aukcji/sklepu z waszym zawieszeniem?

Edytowane przez damian92x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba prościej się nie da:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=zestaw+SKV&bmatch=base-relevance-popul-uni-1-2-0408

sprzedawcę wybierz tego którego uznasz za właściwego - nikogo nie chce polecać bo jak wielokrotnie pisałem pracuję w hurtowni motoryzacyjnej i nie chce być posądzony, że moja obecność tu wynika z zysku

by uniknąć pomyłki zwróć uwagę czy masz B5 czy B6 (poliftowe)

Edytowane przez rachmistrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, że zalety wielowahaczowego zawieszenia doceniam dopiero teraz pierwszy raz jak jest wszystko nowe.... po prostu bajka... :)

i oby skv służył jak najdłużej, narazie lekko 500 kilometrów zrobione...

heh, każdy psioczy na awaryjność wielowahaczy, jednak wynika to z dostępności niskiej jakości zamienników na rynku.

Uwierz mi też zależy nam na tym, żeby SKV służył jak najdłużej. Do tego testu przygotowywaliśmy się przez długi czas, nie wyszlibyśmy z propozycją testowania towaru gdybyśmy mieli choć cień obaw co do jakości. Byśmy sobie sami strzelili w kolano poddając pod publiczną dyskusję opinie o towarze który może kogoś nie usatysfakcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, zawieszenie jest w aucie.Sprawia wrażenie solidnego, zarówno aluminium jak i elementy gumowe. Montaż przebiegał bezproblemowo, wszystko pasowało jak trzeba. Zrobiło się cicho, sztywno i pewniej się prowadzi. Na nowym zawieszeniu zrobiłem już ok 500 km i jest bajka. Licznik spisałem i jeżdzimy dalej. Zobaczymy jak to będzie z kilometrami. Posiadam paragon zakupu i kilka zdjęć, ale coś nie mogę dodać na forum. Dla nie dowiarków jak ktoś pomoże to prześlę zdjęcia emailem i ktoś wstawi, taka moja mała prośba.

Po zamontowaniu nowego zawieszenia przód auta poszedł około 10-15 mm do góry względem starego( znaczy to, że tamto tak było wybite czy szpec mechanik coś żle złożył???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe jest ze poskręcał ci wszystko na podnośniku.a śruby wachaczy powinno sie dokręcać na opuszczonym aucie .jeżeli poskręcał na podnośniku to długo zawieszenie nie pociągnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...