Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Inna,ale pasuje ponoc z a6 c5 lift[emoji106]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To przekonaliście mnie hehe :P Już wiem co będę kompletował hehe :P Rzeczywiście nie ma sensu malować teraz dokładek hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin rozważałem to, ale zawsze wyjeżdżam z podwórka tyłem. O ile dla mnie to nie problem, żona czasami też bierze Audi i jej się ta wycieraczka przydaje ;) Wiem, że wygląda lepiej z zaślepką, ale u mnie musi zostać :P Tym bardziej, że silniczek mam nowy założony i pióro... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

To przekonaliście mnie hehe :P Już wiem co będę kompletował hehe :P Rzeczywiście nie ma sensu malować teraz dokładek hehe

 

Dlugo namawiac Cie nie trzeba bylo :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuj wycieraczkę z q5 dużo zgrabniejsza ;)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowa sztuka Ci sie trafila, swietnie sie prezentuje :wink: ps. Ramię z q5 podejdzie do reszty z b6? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Ramie z piórem musi być ;)

Tak, oczywiście.  Dzięki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałka ładnie przypasowała :wink: tak jak przedmówcy szukaj pakietu s-line i bedzie miodzio. 

Fusso fajny ma efekt ;) używaj rękawiczek i maseczek przy jego aplikacji bo potrafi oddziaływać na organizm ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Norbas napisał:

Gałka ładnie przypasowała :wink: tak jak przedmówcy szukaj pakietu s-line i bedzie miodzio. 

Nom nawet wydaje mi się, że lepiej leży w ręce niż ta alu :thumbup:

3 godziny temu, Norbas napisał:

Fusso fajny ma efekt ;) używaj rękawiczek i maseczek przy jego aplikacji bo potrafi oddziaływać na organizm ;) 

Zapamiętam, dziękuję za radę :hi:

Dziś w końcu też wyczyściłem felunek i udało się nawet wrzucić na auto ;) Także @KoJ@K nie ma już brzydkich kołpów haha

_DSC0356.JPG

Pakietem S-line mnie zaszczepiliście i będę oczywiście kompletował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Fusso był Poorboy's Professional Polish o ile pamiętam? Nakładałeś go ręcznie? Ile czasu Ci zeszło przy tym łącznie? Ja się wkurzam, bo nie mam czasu się zająć lakierem, zaraz maj, a ja w tym miesiącu miałem to ogarnąć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

 Także @KoJ@K nie ma już brzydkich kołpów

 

:whistling:  :brawo:

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Pawisco napisał:

Pod Fusso był Poorboy's Professional Polish o ile pamiętam? Nakładałeś go ręcznie? Ile czasu Ci zeszło przy tym łącznie?

Tak to ten cleaner ;) Ręcznie i około 4h mi zeszło na spokojnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wosku Fusso, nie zostawia smug, dobrze się go poleruje? Gdzieś na innym forum wyczytałem że na ciemnych lakierach zostawały mazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, slawekk1980 napisał:

Odnośnie wosku Fusso, nie zostawia smug, dobrze się go poleruje? Gdzieś na innym forum wyczytałem że na ciemnych lakierach zostawały mazy.

Jak dla mnie wręcz odwrotnie. Poleruje się go bardzo dobrze. Żadnych maz, żadnych plam.  Być może to kwestia przygotowania powierzchni, cleaner'a itd...  Kładłem go też w pochmurny dzień, temperatura nie była wysoka... zapewne każdy z tych czynników wpływa na łatwość aplikacji wosku... 

Tak przy okazji wpisu - udało mi się nareszcie pozbyć problemu parowania tylnej lewej lampy (po str kierowcy) - wyciągnąłem, odkleiłem gumową uszczelkę, okleiłem taśmą dookoła tak by powstała 5mm fuga i po całości obleciałem szczelinę pomiędzy obudową a kloszem (taki rowek), następnie przykleiłem z powrotem ori uszczelkę i jest suchutko po nocnych ulewach :banan: W sumie to nie widać ingerencji w lampę a pomogło w 100%. Po analizie stwierdzam, że chyba po czasie puszcza klej, który łączy klosz z obudową. Po silikonowaniu widać bardzo dobrze w górnej części, gdzie wpłynął głębiej silikon w środek klosza... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem powiedzieć że jak spotkam Auto na tych pięknych kołpakach na mieście to nauczę je Fruwać :-)

 

 

fura kozak Kamilu :-) 

 

ps nie chciał byś se skody tak popieścić :-)

 

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem powiedzieć że jak spotkam Auto na tych pięknych kołpakach na mieście to nauczę je Fruwać :-)
 
 
fura kozak Kamilu :-) 
 
ps nie chciał byś se skody tak popieścić :-)
 


Ale się tej skody czepiasz, sprzedaj toto i kup porządny samochód, przynajmniej będzie z kim jeździć na spoty złoty itp :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Thursday, May 04, 2017 o 18:12, karol1981 napisał:

 


Ale się tej skody czepiasz, sprzedaj toto i kup porządny samochód, przynajmniej będzie z kim jeździć na spoty złoty itp :)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
 

 

Póki ekolot daje rade musi być- kiedyś Cie przewioze to zobaczysz :- ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...