Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, nie mam na to RNS-E parcia :P Jeśli już kiedyś mam zmieniać na stację multimedialną to poleci Android, ale niech jeszcze stanieje... te dedykowane stacje wyglądają już prawie jak rns-e...

Mi tam radio takie jak Concert 2+ wystarcza, stacje fm grają, zmieniarka na usb działa, jak trzeba i mp3 z płyty odtworzy... sterowanie z kiery też już teraz śmiga ^^ gdyby nie ta kiera w sumie to bym tego RNS-D od Ciebie nawet nie sprzedawał... 

Miałem też chęć na BNS'a ale podobno gra gorzej niż Concert i dodatkowo kosmiczne ceny za mapy, więc odpuściłem... ten Concert w sumie głupio nie wygląda, nawet ładnie się prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam już włączoną w adaptacjach i wybieralną z menu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam tego concerta w A2 :) Z Bosem gra całkiem całkiem. Nie wiem czemu w b6 są problemy z zasięgiem stacji ale w a2 zbiera bardzo ładnie stacje.

Jak włączyć pokazywanie prędkości?

Edytowane przez trepek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaptacja, kanał 002 i wybierasz co Ci pasuje, ja ustawiłem prędkość wybieraną z menu ;) czyli on/off jak mi pasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za niedużą kasę RNS-E, zaniedbane, zakurzone, bez kodu... na wyświetlaczu rysy, jakieś bad pixele :P 

Żeby je doczyścić zdjąłem panel... wtedy ładnie pod wodą wymyłem, nałożyłem dresing na cały front.

Wyświetlacz zdjąłem, prze-polerowałem najpierw Poorboys Professional Polish, potem specjalną pastą Displex.

Na koniec zamówiłem na stronie https://sklep.3mk.pl/pl/p/Na-wymiar-do-6%2C9-folia-lub-szklo-hybrydowe/37977 folię matową do zabezpieczenia ekranu :)

Wziąłem wymiary 143x80 z tematu na forum, ale źle zrobiłem, bo po zdjęciu ramki, można było jeszcze szerszą i wyższą... 

Wyświetlacz przed pracami:

IMG_20181219_230315.jpg

Po prze-polerowaniu poorboys'em:

IMG_20181221_122444.jpg

Po Displexie:

IMG_20181221_122520.jpg

Powiem, tak, efekt za***isty, niestety ta najgłębsza rysa została, a folia (spodziewałem się odwrotnego efektu) tą rysę wyeksponowała bardziej :P No ale po włączeniu ekranu  tego nie widać... 

A tu rozbieralnia :P Trochę miałem strachu po złożeniu czy wszystko będzie działać, ale działa... ?

IMG_20181220_101621.jpg

Bad pixele, no są, nic się z nimi nie zrobi :P Podejrzewam, że ktoś za bardzo w tym miejscu nacisnął kiedyś wyświetlacz... 

IMG_20181221_200342.jpg

IMG_20181221_200402.jpg

Czekam na mapy od kolegów z forum i zobaczę czy laser w porządku :P

Co do samego radia, jeszcze się nie wypowiem... bo nawet nie zakodowałem itd... czekam na antenę GPS, nie podoba mi się jak na razie to menu FM ? taka lista... to już w tym C2+ o wiele ładniej to wygląda... 

W wolnej chwili wrzucę jeszcze spolszczenie ;) jak wszystko podłącze i będzie działać, to będziemy się zastanawiać czy zostaje w aucie hehe... 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że w obecnych czasach to najlepszy chińczyk z androidem... :) ale skoro piszesz, że tanio kupiłeś... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam ;) bo rozbudowa RNS-a o nowe funkcje niestety kosztuje ? jeden plus, że fajnie gra ;) i zapewne na androidzie jest gorzej z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kamil-vag napisał:

A tu rozbieralnia :P Trochę miałem strachu po złożeniu czy wszystko będzie działać, ale działa... ?

Hahaha ja rozbierałem tydzień temu tunel i po złożeniu pampers pełen bo zostały mi 4 śrubki ? dopiero następnego dnia skojarzyłem że to od uchwytu po telefonie który wywaliłem :heat:
plus ode mnie za pracę bo dla jednych takie rozkręcanie to frajda a inny najchętniej by to komuś oddali i zapłacili worek kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrazu młodziej w środku:oklasky:

Normalne płyty działają??? Jak tak to mapa też powinna śmigać:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Normalne płyty działają??? Jak tak to mapa też powinna śmigać:gicior:

Adam jeszcze żadnej płyty nie testowałem :P wiesz jak to z czasem przed świętami hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kamil-vag napisał:

Adam jeszcze żadnej płyty nie testowałem :P wiesz jak to z czasem przed świętami hehe...

No wiem ?

Odezwę się jutro po południu, a zgadamy się jakoś po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki19862121 o dziwo w sobotę kurier zapukał do drzwi ^^

Jest płytka od Ciebie, włożyłem i navi działa :) Zostało podłączyć antenę GPS i powinno być ?

Dzięki bardzo ! 

IMG_20181222_142036.jpg

IMG_20181222_142625.jpg

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak zawsze każdy kończy przygodę z 2din na rns-e :D 

...tylko czekać aż wpadnie led :D 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pobawić się w kodowanie... błedu Control Module Incorrectly Coded już nie ma :P

Został od anteny GPS i Diversity...  Myślałem, że będzie pasować diversity po rozebraniu obudowy tej ori, ale niestety nie ? 

Takie coś trzeba będzie pewnie zamówić ?:

big_z1.jpg?lm=1543870961

Nawet działa książka telefoniczna i da radę dzwonić ^^

IMG_20181222_160431.jpg

IMG_20181222_160638.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, luki19862121 napisał:

Poczekaj porobisz wsio to przyciśnie :)

No ja mam parcie na rnse :D do wakacji chcialbym go wsadzic. Narazie kola, wydech i inne pierdoly mnie czekajo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, trepek napisał:

Taaa... nie mam parcia na RNS-E ?

Na serio nie było parcia, ale na fb było ogłoszenie, ktore po uzgodnieniu z kilkoma osobami wydało się bardzo atrakcyjne ;) radio jak posprzedaje fanty z kompletu wyjdzie mnie ok 600 zł, odmówilibyście takiej ceny za RNS-E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...