Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CJEB] A4 Avant 1.8TFSI 170KM@221KM/412nm biała śnieżynka by LukiKRK / 20" RS EibachPro Kit DTE PerformancePack S4/RS4 look


LukiKRK

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny białas :naughty::kox:  

Zawartość dodana 1 minute later

BTW jak motorownia się sprawuje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 19:39, Norbas napisał:
Piękny białas :naughty::kox:   Zawartość dodana 1 minute later BTW jak motorownia się sprawuje ? [emoji4]

 

Bez żadnych problemów. Na najwyższych ustawieniach chip boxa bardzo wrażliwy jest na jakość benzyny. Więc tankowanie 98 tylko na sprawdzonych stacjach albo lekko przerywa. Poza tym auto w idealnym stanie, nic nie stuka nie puka. za***rdala [emoji4] 

 

Zawartość dodana 35 minutes later

 

Skończyłem wersje 4 wg wcześniejszych zdjęć tj lustra z s4 założone. Co sądzicie?

 

audi1.jpg

 

9610288c241d6fe3d48d44a0710c2e6d.jpg

 

Tapniete z SGS7

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez LukiKRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Zrób fotę jak za dnia wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka naprawdę robi robotę z tym grillem:) wiaodmo lepiej by było bez rejestracji ale koledzy niebiescy szybko by sie zainteresowali :) Mam pytanko jakie led cree wrzuciłeś w halogeny? Można prosić o jakiegoś linka? Jakies droższe czy po prostu na sztukę żeby siadły pod lampy ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka naprawdę robi robotę z tym grillem:) wiaodmo lepiej by było bez rejestracji ale koledzy niebiescy szybko by sie zainteresowali [emoji4] Mam pytanko jakie led cree wrzuciłeś w halogeny? Można prosić o jakiegoś linka? Jakies droższe czy po prostu na sztukę żeby siadły pod lampy ?:)


Do zdjęć da się tablice odkręcić na szybko. Jest w tym grillu do tego fajny patent. A co do Led cree to nie polecę bo walą błędami jak jest większa wilgotność powietrza. To jest handlarz z allegro który tutaj na forum często jest polecany z miejscowości Przeginia ale nie pamiętam dokładnie nazwy chyba Auto Światła.

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed lustrami S4 i przed zimą wpadł pakiet ceramiki na auto. Przy odbiorze auta nakładany był GTechniq C1+C3 w Clivecar (firma powiązana z ASO Auto Special). Przez prawie 2 lata byłem zadowolony z tego zabezpieczenia. W drugim roku auto trochę gorzej zrzucało wodę, pojawiły się tez mikroryski na lakierze, ale to już kwestia myjni z których się korzysta. Niestety nie każdy bezdotyk jest odpowiednio przygotowany a pracownicy przeszkoleni, żeby dbać o takie delikatne wodne lakiery jak aktualnie na autach. Po 2,5 roku przyszła więc kolej na kolejne zabezpieczenie lakieru. Wstępnie miał być to znów GTechniq tym razem najwyższy pakiet tj. preparat Crystal Serum Black czyli wg wielu specjalistów najlepsza aktualnie ceramika na samochody z 2 letnią gwarancją. Zaufałem jednak specjalistom i auto powierzyłem tym razem słynnemu krakowskiemu Kuro Detailing - nie tylko dlatego, że miałem kupon rabatowy VIP na 900 zł [emoji4] Znaczenie miało także to, że autoryzacje na CS Black w Krakowie ma właśnie tylko Kuro na profesjonalną aplikację tych preparatów. Jedna rozmowa z Michałem z Kuro i oglądnięcie efektów na kilku samochodach spowodowało jednak wybór warstw ServFaces z aż 5 letnią gwarancją. Do tego folie PremiumShield na przednie lampy. Dokładny opis co zostało na aucie położone znajdziecie tutaj: 

https://www.facebook.com/pg/KuroDetailing/photos/?tab=album&album_id=1302778993102361

A tutaj fotki na zewn. serwerze dla potomności [emoji6]

kuro8.jpg kuro7.jpg kuro6.jpg

kuro5.jpg kuro4.jpg kuro3.jpg

kuro2.jpg kuro1.jpg

screenshot software

 

To jak auto wygląda po wizycie w Kuro jest dla nich najlepszą rekomendacją. A kilka detailingów w Krakowie znam... Polecam !

 

Zawartość dodana 56 minutes later

 

Zaktualizowałem też pierwszą stronę z modami auta jakby co [emoji4]

 

Tapniete z SGS7

 

 

 

 

Edytowane przez LukiKRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wyszło! czuję się jakbym oglądał swój wątek ;)

Dnia 3/28/2017 o 00:42, LukiKRK napisał:

Do zdjęć da się tablice odkręcić na szybko. Jest w tym grillu do tego fajny patent. A co do Led cree to nie polecę bo walą błędami jak jest większa wilgotność powietrza. To jest handlarz z allegro który tutaj na forum często jest polecany z miejscowości Przeginia ale nie pamiętam dokładnie nazwy chyba Auto Światła.

założyłem LEDy z ali i (przy wilgotności 80% i temperaturach przekraczających 35) błędów nie widać jeszcze. Mam jednak obawy, że przy temperaturach, jakie tam panują, te LEDy długo nie posłużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ze wrzuciles linka bo szybciej znalazłem Twoje rs4. Podobieństwo tylko minimalne... Ale mam się teraz na kim wzorować :)

Tapniete z SGS7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie małymi krokami, więc przed 60k przebiegu wpadł kolejny raz Motul Specific 5w30, filtr kabinowy wersja z aktywnym węglem oraz sportowy filtr powietrza BMC, żeby się autku lepiej oddychało:

http://www.bmc-air-filter-shop.com/010.010.590@545-20-23/Audi-A4-B8-8K-1.8-TFSI-170-PS-from-2012.htm

http://parts.auto-dynamics.pl/uklad-dolotowy/3976-sportowy-filtr-powietrza-audi-a4-b8-5-18tfsi-bmc-wkladka-dolot-wydajny-wytrzymaly-wieczysty-tuning.html

Autko teraz troszkę głośniejsze, ale przyjemnie dla ucha. Niby sportowy filtr daje też dodaje kilka KM i Nm ale to przyrosty minimalne. Najważniejsze jest, że silnik dostaje większe dawki powietrza i lepiej reaguje na gaz. No i bardzo ważne, że nie jest papierowy tylko ze specjalnej bawełny i można go czyścić :)

Dalsze plany, bo już nudą zalatuje:

- felga 20"

- większe hamulce, więc może Brembo jakieś

- lotka z RS4 B8

- wydech sportowy z regulacją klap chociaż nad tym się jeszcze zastanawiam

Macie inne pomysły i sugestie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro


Hehehe. Trudne zadanie... chyba jednak ponad moje siły :(

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany konkretne :wink: będzie się działo... :kox:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- felga 21" ? :naughty:
- jakieś audio lepsze?
- kierownica flat bottom?

pytanie: od czego masz ten sterownik przy prawej nodze kierowcy (widoczny na tym na zdjęciu?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- felga 21" ? :naughty:
- jakieś audio lepsze?
- kierownica flat bottom?
pytanie: od czego masz ten sterownik przy prawej nodze kierowcy (widoczny na tym na zdjęciu?)


20 cali to już dużo i twardo a co dopiero 21 by było... Więc odpada. Kierownica się zmienia na płaską a audio... niby Bang to najlepsze co w Audi można zamówić ale fakt d*py nie urywa. Zwłaszcza jakość analogowego radia. Wyciszenie bloczków tez słabe i drzwi się trzęsą przy większych basach. Tutaj polecieli po taniosci:(

Przełącznik jest do DTE Pedal Box. Link u mnie w opisie auta. Zmienia czułość reakcji na gaz zdecydowanie bardziej niż sam ADS. Polecam bo dużo lepsze przyspieszenia można osiągnąć. Chodziaz Tobie raczej tego nie brakuje ale myślę że tez byś to poczuł bo to zmienia otwarcie przepustnicy na większe niż fabryczne [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża jest różnica w głośności silnika na tym filtrze? Jest zauważalna jakaś zmiana na muśnięcie pedału przyśpieszenia czy to już raczej w stylu subiektywnego odczucia i oceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża jest różnica w głośności silnika na tym filtrze? Jest zauważalna jakaś zmiana na muśnięcie pedału przyśpieszenia czy to już raczej w stylu subiektywnego odczucia i oceny?


Jest ale nie jakas duża. Na początku po wymianie z filtra ori na przeglądzie myślałem, że coś się zepsuło bo wymienialem tez olej itp. Silnik głośniej nieco pracował na trasie z Wawy do Krk. Pozniej na parkingu usłyszałem też że na zewnątrz jest to jeszcze bardziej słyszalne taki lekki nas. Dopiero później wygooglalem na necie, że sportowy filtr powietrza to nie tylko lepszy dopływ powietrza i reakcja na gaz silnika oraz te kilka KM/Nm więcej ale także zmiana dźwięku jego pracy. Jak się pogazuje na postoju to słychać różnice z dołu jak zasysa powietrze. Natomiast na pewno nie jest to zmiana dźwięku na stricte sportowy bo tu już trzeba trochę zmian w wydechu.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się... [emoji9]

ps. Szukam lotki Rs4 ori i kiery ściętej ktoś coś? 65ecebd0f1eeb657b4d49f05b239a998.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak :decayed:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LukiKRK napisał:

ps. Szukam lotki Rs4 ori i kiery ściętej ktoś coś?
 

Siemian ma na sprzedaż jeszcze jedna ściętą ;) https://a4-klub.pl/topic/392324-kierownica-scięta-s-line-z-a4-b8-lift/

A jak nie to Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...