Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No może się mylę :/ wiem, że jak kupowałem dystanse i dłuższe śruby do tego to mi przysłali złe śruby i wymieniałem, no ale trudno, mogłem się pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ori mam kule, bylem w warsztacie powiedzieli mi, ze takie same potrzebuje, nawet ta sama dlugosc, czego nie jestem pewny. W porownaniu do ori srub te wystaja o jakies 3mm mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tysiąc zrobiony na nowiutkich Dunlop SP Sport maxx GT 225/35. Zawiecha i heometria ustawiona. Powiem po krótce :wspaniała przyczepność i sterowność na suchym i mżawce. Niecierpliwie czekam na duuuży deszcz ☔.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tysiąc zrobiony na nowiutkich Dunlop SP Sport maxx GT 225/35. Zawiecha i heometria ustawiona. Powiem po krótce :wspaniała przyczepność i sterowność na suchym i mżawce. Niecierpliwie czekam na duuuży deszcz ☔.

Co to będzie jak domontujesz quattro... wtedy zostanie Tobie chyba tylko czekanie na biblijny potop :D

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mając do wyboru w rozmiarze 235/40/18:

Pirelli CINTURATO P7 BLUE

Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 3

Continental CONTISPORTCONTACT 5

na którą z nich byście się zdecydowali? Wiem, że Continental zbiera dobre opinie i podobnież doskonale hamuje ale również podobnież szybko się kończy, no i jednocześnie jest niestety ciut droższy od pozostałych.

Jakbym miał wydawać 2 i pół tysia to jednak wolałbym na coś, co przejedzie więcej niż jeden sezon.

Ktoś miał jakieś doświadczenia z którymiś z tych opon i mógłby się podzielić?

Edytowane przez Suli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kompletu nowych opon w rozmiarze 225/55/16 , myślałem nad Zeetex HP 1000, oraz Kormoran Gamma B2. Czy któreś z nich są godne polecenia, może macie jakieś inne propozycje, budżet ok 900 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kompletu nowych opon w rozmiarze 225/55/16 , myślałem nad Zeetex HP 1000, oraz Kormoran Gamma B2. Czy któreś z nich są godne polecenia, może macie jakieś inne propozycje, budżet ok 900 zł

za tą kasę masz uniroyale

sorry źle spojrzałem na rozmiar szukasz 225 ,ja miałem na myśli 205 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kompletu nowych opon w rozmiarze 225/55/16 , myślałem nad Zeetex HP 1000, oraz Kormoran Gamma B2. Czy któreś z nich są godne polecenia, może macie jakieś inne propozycje, budżet ok 900 zł

za tą kasę masz uniroyale

sorry źle spojrzałem na rozmiar szukasz 225 ,ja miałem na myśli 205 :facepalm:

Jednak 215/55 r16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy tysiąc zrobiony na nowiutkich Dunlop SP Sport maxx GT 225/35. Zawiecha i heometria ustawiona. Powiem po krótce :wspaniała przyczepność i sterowność na suchym i mżawce. Niecierpliwie czekam na duuuży deszcz ☔.

Co to będzie jak domontujesz quattro... wtedy zostanie Tobie chyba tylko czekanie na biblijny potop :D

:wink:

Wezmę wiosła ? i w drogę... Yo

Panowie, mając do wyboru w rozmiarze 235/40/18:

Pirelli CINTURATO P7 BLUE

Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 3

Continental CONTISPORTCONTACT 5

na którą z nich byście się zdecydowali? Wiem, że Continental zbiera dobre opinie i podobnież doskonale hamuje ale również podobnież szybko się kończy, no i jednocześnie jest niestety ciut droższy od pozostałych.

Jakbym miał wydawać 2 i pół tysia to jednak wolałbym na coś, co przejedzie więcej niż jeden sezon.

Ktoś miał jakieś doświadczenia z którymiś z tych opon i mógłby się podzielić?

Każda z nich polata więcej niż sezon oczywiście pod warunkiem że nie ruszasz nonstop na piskach i z piskiem jazdy nie kończysz. Oczywiście z uwzględnieniem tych sytuacji kiedy nie można inaczej bo będzie boom. Miałem i Continental ( wprawdzie starsze modele) i nie ma o co się przyczepić. Co do Pirelli to ostatnią zimę przelatalem na nowych Sotezzo Winter ( jakieś kilka tysięcy) i po ściągnięciu gość powiedział że są jak nowe niemalże. A co do właściwości jezdnych nigdy nie miałem nic lepszego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje kompletu nowych opon w rozmiarze 225/55/16 , myślałem nad Zeetex HP 1000, oraz Kormoran Gamma B2. Czy któreś z nich są godne polecenia, może macie jakieś inne propozycje, budżet ok 900 zł

za tą kasę masz uniroyale

sorry źle spojrzałem na rozmiar szukasz 225 ,ja miałem na myśli 205 :facepalm:

W sumie to wezmę Uniroyal RainSport 3 205/55r16

Edytowane przez Pandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o oponach Nokian Line w rozmiarze 205/50 R17?

Szukam w necie ale nikt nie może powiedzieć czy mają rant ochronny

Wysłane z mojego Xperia™ Z3 Dual przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie 225/40/R18

Czy ktoś użytkuje tegoroczną nowość Hankook Ventus Prime 3 K125? Opony dość korzystne cenowo, a opinii jak na razie jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie 225/40/R18

Czy ktoś użytkuje tegoroczną nowość Hankook Ventus Prime 3 K125? Opony dość korzystne cenowo, a opinii jak na razie jak na lekarstwo.

Ja mam, ale przejechałem dopiero 300 km, więc ciężko o ocenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam, ale trudno ocenić bo zbyt mało przejechane, bardziej sugerowałem się opiniami , etykietą i ceną,.Wygląda nie żle na aucie,oczywiście jest cichsza od zimówek co dla mnie nie ma znaczenia , rancik ok i liczyłem na to że nie będzie ąż tak mocno podrywać wody z asfaltu , niestety,, wiecznie tylna szyba zasr ,,,,a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś, coś powiedzieć o oponach Nokian Zline 225 45 17?

Do czego ten rozmiar?

Mam 235/45/17 i jestem bardzo zadowolony. Gdyby były jeszcze cichsze to byłoby już zupełnie super. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...