Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja miałem długo na lato Dunlopy teraz mam też na zimę winter 3D i poza tym że są głośnie złego słowa nie powiem ma lato będę się za nimi rozglądał lub za Continentalami  a mam 235/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2018 o 20:40, Karasik2 napisał:

Ja miałem długo na lato Dunlopy teraz mam też na zimę winter 3D i poza tym że są głośnie złego słowa nie powiem ma lato będę się za nimi rozglądał lub za Continentalami  a mam 235/40/18

 

@Karasik2

Możesz mniej więcej powiedzieć jaki Model Dunlop miałeś i ile km na nich zrobiłeś ?:)

Ciągle myślę o DUNLOP BLURESPONSE, GOODYEAR Performance i nie mogę zdecydować...

Edytowane przez gacekkstb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem B7 już na Dunlop sport maxx chyba RT były 2012 ja zrobiłem 20k niewiem  ile poprzedni właściciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

miał ktoś styczność z tymi oponami ? Etykietę mają jak marki premium, są ciche a cena śmieszna. Komenty na oponeo też prawie same ochy i achy.

https://www.oponeo.pl/dane-opony/debica-presto-uhp-2-225-40-r18-92-y-xl-fp#173595332

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2018 o 14:10, qruku napisał:

Hej,

miał ktoś styczność z tymi oponami ? Etykietę mają jak marki premium, są ciche a cena śmieszna. Komenty na oponeo też prawie same ochy i achy.

https://www.oponeo.pl/dane-opony/debica-presto-uhp-2-225-40-r18-92-y-xl-fp#173595332

 

ale zaklasyfikowane sa jako klasa ekonomiczna

PS

czy ktoś użytkował BRIDGESTONE POTENZA ADRENALIN 235/40/18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie sugeruj sie opiniami z oponeo, tam są tylko 'dobre' opinie, ja dodałem obiektywną, średnią opinie i dziwnym trafem jej nie dodali - wnioski sam wyciągnij ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Kupiłem na lato fele 17 ET37. Teraz szukam fajnych opon w rozsądnej cenie 225/47/17. Zastnawiam się nad Fulda SportControl 2, dobre opinie oponeo i testy adac 2017. Bardziej budżetowe rozwiązanie to Barum Bravurius. Wczesniej miałem Uniroyal RainExpert 3 205/55/16, ale szybko zeszły i były mega miękkie w zakrętach.

Może jeszcze jakieś inne warto rozważyć w podobnej cenie? Oczekuje pewnego prowadzenia w zakrętach i wiekszej wytrzymałosci niz uniroyal. Hałas dla mnie jest na ostatnim miejscu. Buda to a6 c5 avant, 1.8t ~200km/300Nm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opony kupowane przez internet to jakie strony polecacie?  Będę szukał w rozmiarze 245/40/18 i chciałbym kupić jakieś dobre, raczej z klasy premium. Może teraz można trafić na jakieś promocje?  I z jakich modeli wybierać? Na zime mam Micheliny alpin 5 i jestem zadowolony to może na lato też jakieś Micheliny? 

Edytowane przez Osta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2018 o 19:41, Langista napisał:

Nigdy nie sugeruj sie opiniami z oponeo, tam są tylko 'dobre' opinie, ja dodałem obiektywną, średnią opinie i dziwnym trafem jej nie dodali - wnioski sam wyciągnij ;)

No właśnie się nie sugeruje i biorę je przez palce dlatego zapytałem czy ktoś na tym latał :)  z ciekawości poczytałem też coś na forach innych marek samochodowych. Nie ma tego dużo bo to w sumie nowość ale opinie były dobre.

Edytowane przez qruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opony kupowane przez internet to jakie strony polecacie?  Będę szukał w rozmiarze 245/40/18 i chciałbym kupić jakieś dobre, raczej z klasy premium. Może teraz można trafić na jakieś promocje?  I z jakich modeli wybierać? Na zime mam Micheliny alpin 5 i jestem zadowolony to może na lato też jakieś Micheliny? 
http://www.opontest.pl
Tu masz wszystkie testy. Czytasz i decydujesz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.opontest.pl
Tu masz wszystkie testy. Czytasz i decydujesz [emoji4]
Nie ma co czytać zawsze w czołówce conti czyli niemiecki test wygrya Niemiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony polecacie na lato ?

Jestem na etapie wyboru i zamawiania

235/40R18 Dunlop SP SPORT MAXX RT2  lub  235/40/R18 FULDA SPORTCONTROL 2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co czytać zawsze w czołówce conti czyli niemiecki test wygrya Niemiec
To omijaj niemieckie opony :) z ich testów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem i wpadły już Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 235/40/18 takie były w fajnej cenie 

zobaczymy jak sie w lecie spisują są paliwożerne ale jak to mocniejsze Audi lubia ON :read:

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2018 o 22:10, Osta napisał:

Jeśli chodzi o opony kupowane przez internet to jakie strony polecacie?  Będę szukał w rozmiarze 245/40/18 i chciałbym kupić jakieś dobre, raczej z klasy premium. Może teraz można trafić na jakieś promocje?  I z jakich modeli wybierać? Na zime mam Micheliny alpin 5 i jestem zadowolony to może na lato też jakieś Micheliny? 

Mój szwagier ma Michelin Pilot Sport 4  na nowym mondeo mk5 i mówi, że na suchej nawierzchni kleją jak szalone... ale wystarczy lekki deszczyk i zachowują się jak slicki. Ogólnie rzecz ujmując jest z nich zadowolony ;)

Ah, podobno też szybko się ścierają, jeśli ma to dla Ciebie znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2018 o 11:51, aborygen napisał:

Jakie opony polecacie na lato ?

Jestem na etapie wyboru i zamawiania

235/40R18 Dunlop SP SPORT MAXX RT2  lub  235/40/R18 FULDA SPORTCONTROL 2

 

Raczej bym wybrał Dunlopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam podobny problem - mianowicie wybór letnich opon .. Po pierwsze - do 17 stek - bardziej 215 45 czy 225 45? ... Po drugie, które wybrać (założyłem rozmiar 17/45/215) - Opony Dunlop Sport Maxx RT 2 215/45 R17 429 zł / szt, Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 215/45 R17 407 zł / szt  czy Opony Pirelli P7 Cinturato 215/45 R17 403 zł/ szt? A może ktoś przerobił już ten temat i coś podpowie? .... Samochód Audi A4 B Sedan ...Pozdrawiam
 

Edytowane przez MICKY74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MICKY74 napisał:

Witam!

Mam podobny problem - mianowicie wybór letnich opon .. Po pierwsze - do 17 stek - bardziej 215 45 czy 225 45? ... Po drugie, które wybrać (założyłem rozmiar 17/45/215) - Opony Dunlop Sport Maxx RT 2 215/45 R17 429 zł / szt, Opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 215/45 R17 407 zł / szt  czy Opony Pirelli P7 Cinturato 215/45 R17 403 zł/ szt? A może ktoś przerobił już ten temat i coś podpowie? .... Samochód Audi A4 B Sedan ...Pozdrawiam
 

Zamówiłem Dunlop dobre opinie i najmniejsze opory toczenia

Zamówione w sklepie sklepopon.com 

Jeżeli chciałbyś  Dunlop Sport Maxx RT 2 215/45 R17 maja obecnie po 395 zł/szt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...