Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miały być do 300zł za sztuke a Conti SC 2 są po 354zł :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być do 300zł za sztuke a Conti SC 2 są po 354zł :bicz:

warte sa tej różnicy ...... :twisted:

nie zauważyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego namawiam do dołożenia. Nawet Klebery ponad 300zł kosztują. Sava koszuje 260zl, może to. Ja do tych opon nie jestem przekonany po moich przygodach z Dębicą :evil:.

Co sądzicie o Firestonach? Ciekawa cena...

Popatrzyłem na ceny i ja będę pewnie wybierał między tymi:

- Bridgestone ER300 359 zł

- ContiPremiumContact 2 354 zł

- SP SPORT 01 363 zł

- Firestone FHSZ80 300 zł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdzieś przeoczyłem ale kolega pisze że ma felgi 15 cali a sam chcie i potwierdzacie mu zakup 16 calowych opon ... to powodzenia przy montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

Ja najprawdopodobniej kupię

225/50 R16 Dunlopy letnie (jeszcze nie wiem jaki bieżnik i dokładniejszy typ)

na felgi 7Jx16, na szczęscie już wiem że na takie felgi bez problemu wejdą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdzieś przeoczyłem ale kolega pisze że ma felgi 15 cali a sam chcie i potwierdzacie mu zakup 16 calowych opon ... to powodzenia przy montażu.

1 strona , 5 post od góry :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdzieś przeoczyłem ale kolega pisze że ma felgi 15 cali a sam chcie i potwierdzacie mu zakup 16 calowych opon ... to powodzenia przy montażu.

1 strona , 5 post od góry :biggrin:

Ja bym tam powiedział, że już 1 storna 1 post pisze R16 ale ja tam się nie znam. :lol::bicz:

Mi się nie uśmiecha wydać 2000zl na oponki dlatego raczej zostaje przy 205/55 R16, chociaż szkoda.

Które myślicie oponki najwolniej będą się ścierać? Może macie jakieś dowświadczenie w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które myślicie oponki najwolniej będą się ścierać? Może macie jakieś dowświadczenie w tym względzie.

Bylem w wulkanizacji i koles polecal mi firme michelin, ze niby sa to najlepsze opony z "sredniej polki" ze podobno robi sie na nich najwieksze przebiegi i przyczepnosc tez jest ok. Hmm czy wierzyc?? Wujek ma michelinki w polówce i mowi ze strasznie piszczą i mocno sie scierają... :rolleyes::rolleyes::question::question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja polecam barum bravuris, to jest oponka z koncernu continentala ;) a cena jest ładna i bieżnik atrakcyjny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja polecam barum bravuris, to jest oponka z koncernu continentala ;) a cena jest ładna i bieżnik atrakcyjny ;)

masz takie oponki na swoim aucie?? orientowalem sie i cena jest tak niska ze az podpadajaca, w wulkanizacji mi powiedzieli ze to opony z najnizszej polki i jak kupie to mam wiele po nich nie oczekiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michelinki faktycznie bardzo dobre oponki ale nie koniecznei mają dobry stosunek jakoś/cena. A wójkowi powiedz niech się przejedzie na stacje diagnostyczną ustawić zbierzność to mu przestaną piszczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja polecam barum bravuris, to jest oponka z koncernu continentala ;) a cena jest ładna i bieżnik atrakcyjny ;)

masz takie oponki na swoim aucie?? orientowalem sie i cena jest tak niska ze az podpadajaca, w wulkanizacji mi powiedzieli ze to opony z najnizszej polki i jak kupie to mam wiele po nich nie oczekiwac

jeździłem na takich ale troszkę innym autem :/ golf 3 90KM ów, powiem tak, w porównaniu do michelin energy i dunlop sp 3000 to były o niebo lepsze, na mokrym trzymały dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem nowe alumki, więc teraz przyszedl czas na opony, szukalem w necie, bylem w wulkanizacji i w podjąlem decyzje ze kupie opony firmy BF GOODRICH. W wulkanizacji koles powiedzial mi ze to opony ze sredniej polki concernu Michelina, czytalem na necie opinie uzytkownikow o tych oponach i byly pozytywne.

Zastanawiam sie tylko ktory model wybrac czy:

BF GOODRICH g-FORCE PROFILER

cac8737a0d098062m.gif

albo

BF GOODRICH PROFILER 2

f3e8284edea03b1dm.jpg

Jesli uzytkujecie ktoreś z tych opon bardzo prosze o opinie

A alumki nabylem takie

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6271&postdays=0&postorder=asc&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsze napewno niż Dębica ;) . A ile kosztują?

290 zł sztuka 205/55/R16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Nie chciałem rozpoczynać nowego wątku a nie znalazłem nic na forum o Firmie opon Syron. Z tego co wyczytałem w necie to podobno dobra, solidna niemiecka firma. Co najważniejsze jednak dość tania.

Chciałem spytać ogółu forumowiczów, słyszeliście coś o tej firmie? Warto wybrać ich jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continental Sport Contact 2 ...

Spanky chyba nie widziałeś jak wyglądają po jednym sezonie te badziewia... ścierają się jak naskórek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...