Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Dębica UHP2 to jakiś wyznacznik, że Goodyear do niej porównujesz tak kilkukrotnie? Nie kumam tego zachwytu Dębicą... Przecież to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 godziny temu, nitroo napisał:

Dębica UHP2 to jakiś wyznacznik, że Goodyear do niej porównujesz tak kilkukrotnie? Nie kumam tego zachwytu Dębicą... Przecież to niebo a ziemia.

To moje poprzednie opony, z których byłem zadowolony i na których jeździ pewnie połowa tego forum. Zawsze to jakiś wyznacznik.

Jak chcesz, mogę porównać je do Dębicy Passio, które miałem w po przedniej Cordobie:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dziękuję :) I z tą połową to też bym tak dalece idących wniosków nie wysnuwał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozmiar 235/45/17, potrzebuję letniej oponki do mojego bolidu.

Robię nim trasy do Holandii i z powrotem także parę tys. robię jak i w Polsce jak zjeżdżam też trochę jeżdżę.

Myślałem nad: Nokian Powerproof, Hankook Ventus V12 evo2 K120, Uniroyal Rainsport 3

Macie coś jeszcze godnego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Langista napisał:

Hankook ventus prime 3

Ja nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirelli P Zero, już na 3 - cim aucie je mam i jestem bardzo zadowolony. P zero było kilka modeli (nero, itd), chodzi mi o ten z tym bieżnikiem

Znalezione obrazy dla zapytania pirelli p zero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Dunlop SP SPORT BLURESPONSE klasa oporu toczenia B, klasa przyczepności A, hałas 68 dB.

Jestem w pełni zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MasterCX napisał:

Polecam Dunlop SP SPORT BLURESPONSE klasa oporu toczenia B, klasa przyczepności A, hałas 68 dB.

Jestem w pełni zadowolony

Mam je i jak na swoją cenę są faktycznie dobre, jedynie ten współczynnik na mokrym nie jest tak dobry jak producent zapewnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Langista napisał:

Ponieważ?

Ponieważ ESP często na nich wariuje i nie czuję się na nich zbyt pewnie w deszczu. Poczytaj Oponeo, tam piszą o tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Langista napisał:

Mam je i jak na swoją cenę są faktycznie dobre, jedynie ten współczynnik na mokrym nie jest tak dobry jak producent zapewnia.

Głównie chodzi mi o przyczepność na mokrym... Myślałem, że dunlop będą nsjleoszey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, nitroo napisał:

Ponieważ ESP często na nich wariuje i nie czuję się na nich zbyt pewnie w deszczu. Poczytaj Oponeo, tam piszą o tym samym.

Co znaczy wariuje? Czytałem opinię ale jakoś nie spotkałem się z tym, aby wariował ESP na mokrym, zwykle każdy je bardzo wychwalał właśnie za przyczepność na mokrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na suchym ESP wariuje. Migał mi niejednokrotnie na ruszaniu, na torowiskach etc. Na mokrym nie mam tej pewności prowadzenia. Czekam aż się zjadą...

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Langista napisał:

Mam je i jak na swoją cenę są faktycznie dobre, jedynie ten współczynnik na mokrym nie jest tak dobry jak producent zapewnia.

Również posiadam ten model opony. I także mogę polecić z czystym sumieniem. Dają rade na suchym jak i mokrym asfalcie i to nawet przy dużych prędkościach na autostradzie ?

Edytowane przez matisstz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o takim zestawieniu  225/50/18 do audi a4b8 ? zawieszenie standard ,z jakim et trzeba szukać w tym zestawieniu felg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...