Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mogles kupic 225 byly za 299zl

Kolejny, który nie rozumie, albo nie umie czytać wlepki... Chcecie gwarancję do opon, to używajcie zalecanego rozmiaru przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nokiany zline nie są głośne? Spotkałem się z negatywnymi opiniami właśnie na temat indeksu głośności, który nieznacznie przewyższa indeksy innych opon.

Interesują mnie te: http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-235-45-r17-97-y-xl#87967231

Nie mogłem się doczekać odpowiedzi, jutro kończy się promocja i zamówiłem te opony. :decayed:

Naprawdę mega cena za opony

Skąd wiesz że promocja kończy się 29.06 bo na stronie nic nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nokiany zline nie są głośne? Spotkałem się z negatywnymi opiniami właśnie na temat indeksu głośności, który nieznacznie przewyższa indeksy innych opon.

Interesują mnie te: http://www.oponeo.pl/dane-opony/nokian-zline-235-45-r17-97-y-xl#87967231

Nie mogłem się doczekać odpowiedzi, jutro kończy się promocja i zamówiłem te opony. :decayed:

Naprawdę mega cena za opony

Skąd wiesz że promocja kończy się 29.06 bo na stronie nic nie znalazłem

Wczoraj była informacja, że promocja trwa jeszcze jeden dzień. Dziś już nie ma, a cena bez zmiany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogles kupic 225 byly za 299zl

Kolejny, który nie rozumie, albo nie umie czytać wlepki... Chcecie gwarancję do opon, to używajcie zalecanego rozmiaru przez producenta.

nitroo - z jednej strony masz rację, z drugiej zaś gwarancja na opony to taki byt jak yeti... niby jest, a nikt tego w praktyce nie widział ;-D

Powiem tak, kupilem do siebie opony Kormoran 225/40/18. I musze przyznac, ze na prawde dobrze sie sprawuja. Komplet nowych mozna dostac za 800-900zl.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Kormoran Gamma?

Jak czytałem opinie to ludzie głównie narzekali - głośne i znikające w oczach... przykładowo Kormoran Gamma 235/45R17 można już kupić od 200zł/sztuka, tanizna... jakby to coś było warte to może w sytuacji chęci zakupu total-budget lepsze jest to rozwiązanie od chinoli i innych indyków... :-)

Ma ktoś zdjęcie jak wygląda opona 225/45R17 na feldze S-Line 7.5"?

Edytowane przez azure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie,

szukam opon do mojego audi - standardowe 195/65/15 w cenie około 1000 zł, przeszukałem klika stron wstecz i wszyscy piszą tylko o większych rozmiarach. Zależy mi na tym aby była dobra, więc cena może być też trochę większa.

Czy może ktoś polecić jakiś ciekawy model?

Edit:

Czy posiada ktoś te opony i może coś o nich powiedzieć: http://www.oponeo.pl/dane-opony/pirelli-p1-cinturato-verde-195-65-r15-91-h#89436348 ?

Edytowane przez karolhawk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kormoran Gamma?

Jak czytałem opinie to ludzie głównie narzekali - głośne i znikające w oczach... przykładowo Kormoran Gamma 235/45R17 można już kupić od 200zł/sztuka, tanizna...

chyba ze względu na samą cenę bym tego nie kupił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :) poszukuje 4 nowych opon z rantem 225/40/18 do 1500 zl??? możecie coś polecić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy. Obecnie mam opony toyo proxes t1-r 215/50 r17, te z jodełką, jednak po wizycie u wulkanizatora okazało się że pomimo jednego sezonu(info od byłego właściciela) dwie nadają się do wymiany. Z racji iż jest quattro rozmiar musi być ten sam(mam nadzieję że różnica milimetra czy trzech nie będzie miała znaczenia). Szukałem t1r ale jedyna oferta to ok 850 za sztukę! Trochę to za drogo :) więc pytanie, czy mogę na ośce wymienić na inny model czy lepiej cały komplet zmieniać? Jeśli tylko ośka, to co kupić z podobnymi parametrami?

Wysłane z mojego SHIELD Tablet przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 nowych opon z rantem 225/40/18 do 1500 zl

jak chcesz coś konkretnego, to chyba będzie troszkę za mało .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie o konkretnych bo wiadomo sprawa droga. Na moje potrzeby wystarcza takie pośrednie właśnie do tej kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzyj wątek - głupio ciągle powtarzać te same nazwy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformować zainteresowanych, że Nokiany zline w rozmiarze 235/45 17" jak na razie świetnie się sprawdzają. :) W cenie 351 zł za sztukę to chyba dobry wybór. Zobaczymy jak będą się dalej trzymać.

Edytowane przez easymoonrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzel i zamieść fotę osłony rantów - ktoś wspominał że z tym podobno średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma ich w rozmiarze 215/35/19 bo też bym sobie kupił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie o konkretnych bo wiadomo sprawa droga. Na moje potrzeby wystarcza takie pośrednie właśnie do tej kwoty

Kup sobie Barumy i jeździj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...