Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Te Unitoyale tez zbieraja dobre opinie... szukalem opon dobrych na mokre ponoc sa na mokre idealne tylko poprostu ta wada w jednej mnie troche zaskoczyla. Jezeli dostane nowa jak obiecali w zamian to dzis zakladam i przedstawie opinie ;)

Uniroyale* mialo byc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :hi: Szukam dwoch opon w rozmiarze 225/40/18 w cenie max do 500 za sztuke, warunek maja sie nie zdzierac jak Dunlopy RT ktore wytrzymyly troche ponad 30 tysiecy kilometrow. Co mozecie polecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Uniroyal Rainsport 3 255/35/19 - jutro odbiór. Zdam relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie opony 245/40/19 wejda do A4 B8 i nie beda nigdzie obcierać nawet pod obciażeniem miał ktoś kiedyś takie przy tym modelu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz oddzielny temat o kołach do B8.

Tu pytamy i polecamy konkretne modele producentów a nie rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec odebralem jedna uniroyalke wzamian za ta uszkodzona wszystko poskladana pierwsze wrazenia super ;) opona wyglada agresywnie pierwsze kilometry zrobione zadnych negatywow zobaczymy co bedzie pozniej;) no moze tylko troszke halas ale to opona deszczowa wiec to jej wybaczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: Szukam dwoch opon w rozmiarze 225/40/18 w cenie max do 500 za sztuke, warunek maja sie nie zdzierac jak Dunlopy RT ktore wytrzymyly troche ponad 30 tysiecy kilometrow. Co mozecie polecic?

zobacz na http://www.ceneo.pl/35947174Yokohamy mają jakąś nową technologię z krzemionki i oleju ze skórki pomarańczy. To jakieś nowe odkrycie Japończyków i niby opona lepiej trzyma zachowując pozostałe parametry. Nie jest to tak jak w Dunlopie RT typowo sportowa opona, przez co jej wytrzymałość jest wyższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doczytałem o tym spalaniu na Dunlopach.

Nie spodziewałem się tego bo wg parametrów producenta nie jest najgorzej.

label_732.jpg

Koła już na aucie.

73130007d7b62a55med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Dunlop sport maxx GT 225/35/19 i z tego co pamiętam to moje mają parametr F jeśli chodzi o spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak greg2505 pisze. Być może te nie będą spalanie podnosić az 1 L.

Zobaczymy za miesiąc... dwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxx GT mają na wlepce literę F więc spodziewam się większego spalania ale cenię bardziej inne właściwości niż niskie spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julo mamy takie same koła i spalanie u mnie jest na poziomie 6-7l max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zajączka wjechał komplet 255/35/19 Uniroyal Rainsport 3. Z wyglądu miażdżą, w tygodniu montaż, zobaczymy jak się będą sprawować. Z pierwszych oględzin to na minus brak rantu i stosunkowo miękkie boki, ale mam nadzieję, że będzie ok.
uniroyal18.jpg
uniroyal12.jpg

Edytowane przez adamtower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie wiem , że te opony to nie szczyt marzeń ale taki a nie inny budżet http://allegro.pl/2x-opony-letnie-225-40r18-debica-presto-uhp-2016-i6056599051.htmlco o nich sądzicie? Jakaś alternatywa do podobnej ceny za dwie sztuki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zajączka wjechał komplet 255/35/19 Uniroyal Rainsport 3. Z wyglądu miażdżą, w tygodniu montaż, zobaczymy jak się będą sprawować. Z pierwszych oględzin to na minus brak rantu i stosunkowo miękkie boki, ale mam nadzieję, że będzie ok.

uniroyal18.jpg

uniroyal12.jpg

Co do ścianek to fakt, są bardzo miękkie. Ojciec ma nówki te opony, po 2msc delikatnie bokiem przetarł o krawężnik i opona do wyrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pokonalem pierwsze kilometry na Dunlop Sport BluResponse 205/55/16r musze przyznac ze auto na suchym jedzie jak po sznurku !! w ogole ich nie slychac. Zobaczymy co bedzie za jakis czas ale poki co jestem MEGA ZADOWOLONY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktore oponki do a4b6 byscie wybrali?

szukam kompletu do 1000zl

http://www.oponeo.pl/dane-opony/dayton-d320-evo-225-45-r17-91-y#105308593

http://www.oponeo.pl/dane-opony/imperial-ecosport-225-45-r17-94-w-xl#106009887

czy moze poleciacie jakies inne?

Edytowane przez prezes4reral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...