Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

800zł z wysyłką bez montażu

więc chyba niewiele wiecej niż te co poddajecie

(tym bardziej że są 0% raty na allegro i wezme na kilka rat haha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem - Barum Brawuris 3 205/55/16. 800 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem - Barum Brawuris 3 205/55/16. 800 zł.

kumpel w bmw je ma i powiem że cicha opona :wink:

oczywiście w innym rozmiarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem - Barum Brawuris 3 205/55/16. 800 zł.

Jaki indeks nośności i prędkości?

W sumie spoko cena. Teraz spróbuję swoje 17" sprzedać i jak się uda to przejdę na 16" na lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecicie do a4 b8 na lato 18''

1 - http://allegro.pl/4-opony-letnie-245-45r18-100y-viking-gr-conti-2016-i6029722184.html

2 - http://allegro.pl/4x-opony-letnie-245-45r18-kormoran-gamma-b2-2016-i5955613545.html

Mile widziane propozycje felg a chodzi jaką ET felgi do opony.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do b8 i takie rozmiary to na pewno nie Ci producenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do b8 i takie rozmiary to na pewno nie Ci producenci.

a co twoim zdaniem ma jedno do drugiego ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar 245 wybierany jest jeżeli komuś zależy na przyczepności, a Ty podałeś budżetowe opony.

Masz B8 i kupujesz prawie najtańsze opony?

Może lepiej zmienić 18" na mniejszy rozmiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na najbliższe sezony jednak Hankook Ventus Prime 3 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz ośkę i fajną furę to nie wydziwiaj z budżetówkami.Zamiast 4 tanich kup sobie 2 porządne.A później znowu 2 :) .Markowe auto na Kormoranach np.to słabo to wygląda.A jak już komplet na siłę to popatrz na forum albo allegro i na pewno coś w tej kasie dobrego dotaniesz :wink:


Takie coś np. :)

http://allegro.pl/245-45r18-continental-contisportcontact3-ssr-rsc-i5888876533.html#thumb/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosil bym o konkretne opinie na temat oponek uniroyal rainsport 3 ?? Ma ktos? Zadowolony? Ja szukam w rozmiarze 245/40/18

I do b8 oczywiscie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosil bym o konkretne opinie na temat oponek uniroyal rainsport 3 ?? Ma ktos? Zadowolony? Ja szukam w rozmiarze 245/40/18

I do b8 oczywiscie;)

braciak ma w fabii ,co prawda mniejszy rozmiar ,ale przejeździł sezon i jest zadowolony,mówił że bdb oponki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal miałem ale model starsze i są bardzo twarde osobiscie nie kupił bym ich drugi raz. Obecnie zakupiłem niedawno NEXEN N8000 225/40/18 i są na prawdę bardzo przyjemne. Oponki budżetowe ale na prawdę dają rade zaznacze że są bardzo ciche! Ostatnio jak dałem na luz myślałem że auto mi zgasło totalna cisza, sa dość miekkie prowadzi się jak po sznurku za cene 1200zł 225/40/18 nie ma lepszych! Dodam że wczesniej miałem 235/40 i na 225/40 jeździ się dużo lepiej... Serdecznie polecam śmiało te gumy, miałem uniroyal i na nexenach jezdzi mi się o niebo lepiej. Autko A4 B6 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosil bym o konkretne opinie na temat oponek uniroyal rainsport 3 ?? Ma ktos? Zadowolony? Ja szukam w rozmiarze 245/40/18

I do b8 oczywiscie;)

braciak ma w fabii ,co prawda mniejszy rozmiar ,ale przejeździł sezon i jest zadowolony,mówił że bdb oponki
Kolego też słyszałem bdb opinie o tej oponie od osób jeżdżących na nich akurat w r19.zresztą kupowałem teraz felgi na których były one zamontowane i kolega sobie je zostawił do nowego zestawu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi strasznie je polecali na mokrą i suchą jezdnię, również za wygląd, ale narzekali, że szybko się kończą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Rainsport 3, kupiłem je na wiosnę zeszłego roku. Przejechałem na nich 6,5tyś km i wg mnie są bardzo dobre zarówno w deszczu jak i na suchym. Nie są głośne.

Jestem z nich zadowolony, polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli polecacie te oponki? Nikt nie mial z nimi jakis nieprzyjemnosci??

W tamtym sezonie kupilem 2 szt vredensteinow nowek tez jestem z nich poki co zadowolony ale po przeczytaniu tematu o nich i ich pekaniu chce kupic juz cos innego i wybor padl wlasnie na uniroyale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na paczkę z nimi :D myślałem nad chinolami potwm nexen/nankang ale ostatecznie wybór padł na uniroyal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...