Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony letnie - jakie polecacie?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

225/50/R17 XL z indeksem Y

Nokian Zline wystarczy?

Bo np. Primacy 3 jakieś 100 zł / sztuka więcej.

225 celowo bo taniej czy niewiedza?

Wysłane za pomocą Commodore C64

Pewnie niewiedza :D

To homologowany rozmiar opony do mojego auta.

Zline jakieś 440 / sztuka.

Jest jeszcze Dunlop Sport Maxx RT - jakieś 480 / sztuka.

W sumie obie mają dobre opinie, oprócz faktu szybkiego zużycia. Dunlop niby cichszy.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostales juz te uniroyale kolego? Jakie wrazenia po zakupie jak jakość ?

Jeszcze nie zakładam bo auto ma iść w dół :D jak chcesz coś więcej wiedzieć na temat tych konkretnie opon to napisz do H4mm3Ra czy do afroo oni na nich jeżdżą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego napewno popytam ;) bo pogoda dopisuje i pasuje zmieniac te zimowki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem brać dunlopy sport maxx rt, miałem je po okazyjnej cenie z zeszłego roku i ktoś mi podkupił :/ No to wziąłem uniroyale rainsport 3 wzmacniane. Zobaczymy co to warte :) Z opinii wynika że są spoko, jedyny mankament jest taki, że są na tyle miękkie że bieżnik można palcem wciskać :D Mam quattro więc może w sezon mi nie zginą (jakieś 20-30tys)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki indeks nośności i prędkości?
91V 615kg. / 240 km/h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je dam na przod, moje obecne letnie opony sa jeszcze w bardzo dobrym stanie i maja duzo bieznika :) A jednak wole zeby mi auto szybciej wyhamowalo na mokrym :) Oponki zamowione, jeszcze przesylka darmowa, bajka :) TEraz tylko mysle czy wypiaskowac i pomalowac na nowo fele :P Bo wytyrane sa, ale pewnie z 500 zl nie moje bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jezdzil na Bridgestone Potenza S001?

Godne polecenia?

Ja jeżdżę, kupiłem w zezlym roku i po jednym sezonie jestem bardzo zadowolony opona cicha dobrze trzyma na suchym jak i na mokrym. Wiadomo im lepiej trzyma tym szybciej schodzi przy dynamicznej jeździe [emoji6] rozmiar 235/40/18

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je dam na przod, moje obecne letnie opony sa jeszcze w bardzo dobrym stanie i maja duzo bieznika :) A jednak wole zeby mi auto szybciej wyhamowalo na mokrym :) Oponki zamowione, jeszcze przesylka darmowa, bajka :) TEraz tylko mysle czy wypiaskowac i pomalowac na nowo fele :P Bo wytyrane sa, ale pewnie z 500 zl nie moje bedzie :P

https://www.google.com/maps/place/Konrad.+Herych+P.,+Oswobodzenia+50,+Katowice/@50.2470445,19.0892533,17z/data=!4m2!3m1!1s0x4716cff53485a085:0xb76f9d7e1c6fc295?hl=pl

W sobotę zawozilem styrane 18tki 4stowki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.google.c...e1c6fc295?hl=pl
W sobotę zawozilem styrane 18tki 4stowki :wink:

I minimum miesiąc czekania bo kanciapa pełna felg. Ale fakt, cena i malowanie w pytkę. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu tak mówi. Kumpel już prawie dwa miechy czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozmiarze 225/40/18 co polecacie do 1500/komplet?

Rozważam fulda sportcontrol lub nexeny n8000. Rainsport 3 odpada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Z tych sugerowanych w budżecie do 1500 brałbym Fuldę S. Control.

Dotychczasowe doświadczenia z Fuldą mam bardzo pozytywne,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

781b3b3a41eeb88df488605bd8787ecc.jpgDo mnie dzisiaj dotarły oponki.

Zamówiłem jednak bluetesponse 195/65/15 91V. Rok prod. 2016. Ta sama cena co ventus prime 3. Więc się długo nie zastanawiałem. Wrażenia: bieżnik dość miękki, palcem można wcisnąć i miękkie boki opony. Profil wysoki wiec chyba o krawężnik ich nie podrę.

Sent from out of space.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 215/50/17 Falken Ziex 914 zobaczymy jak się będą spisywały. Jeździł ktoś ma owych oponach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce kupić oponki na 16 felgi ;) Opony mają być na "przetrwanie " paru miesięcy aż dozbieram kasę i kupie porządne oponki i felgi 17 ! :)

Mają być na A4 B7 AVANT S-Line .. :) felga 16, ori

Prosze o pomoc :)

Jeśli mają być na kilka m-cy a nie na 2 lata to ja raczej kupiłbym jakieś używki w mniejszej kasie i dorzucił kasę do nowego koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chce kupić oponki na 16 felgi ;) Opony mają być na "przetrwanie " paru miesięcy aż dozbieram kasę i kupie porządne oponki i felgi 17 ! :)

Mają być na A4 B7 AVANT S-Line .. :) felga 16, ori

Prosze o pomoc :)

Jeśli mają być na kilka m-cy a nie na 2 lata to ja raczej kupiłbym jakieś używki w mniejszej kasie i dorzucił kasę do nowego koła

Nie mam zbytnio gdzie kupić w okolicy dobrych używek, a za dobre używane też trzeba dać z 500 za komplet albo i lepiej, to lepiej dać 700 - zawsze to nowe, gdzie potem można je opchnąć :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...