Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A5 po S4? czemu nie :) Audi A5 2,7 TDI


Patryk1533

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze pojecia nie mam jakiej firmy są, kupiłem nowe ze śrubami 20mm i zapłaciem 220zł. Nie biją są bardzo dobrze wykonane, jak ją obniżę to wrzuce zdjecia jak sie prezentuje :)

Masz może jakiś link do tych dystansów?

http://olx.pl/oferta/dystanse-do-kol-poszerzajace-os-audi-vw-seat-skoda-15-20-25-30mm-sruby-CID5-ID8oFj3.html#5b4d055537

zadzwoniłem powiedziałem ze do audi A5 potrzebuje 20mm i przysłali idealne :)

Przy 2.7 i multitronicu z takim przelotem raczej dałbym sobie spokój z mocnym softem bo będzie cykająca bomba.. zrobisz jak uważasz. Sprzedać Ci to z programem też będzie gorzej bo każdy będzie się bał.

Naprawiasz więcej 3.0 TDI bo ich w cholere więcej jeździ..

2.7 TDI W A5 nigdy w quattro nie występowało. Wobec czego inaczej trafić nie mogłeś. Podobnie ze skrzynią.

Masz racje kolego 3.0 jest o wiele więcej niż 2,7. Kupiłem 2,7 bo taka mi się trafiła od mojego znajomego z Francji, jezeli miałbym szukac w Polsce to wybór by padł na 3.0 w manualu oczywiscie no ale trudno. A co do skrzyni to mówił ze była robiona ale kwitów żadnych na to nie mam wiec pewnosci tez nie mogę mieć

Edytowane przez Patryk1533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i póki co tak wyglada wersja finalna mojej A5 troche jej się przytyło :)

Do tej pory udało mi się zrobić:

-kompletna wymiana zawieszenia przód (wszytskie wahacze itd)

-nowe tarcze hamulcowe wraz z klockami przód i tył,

-pomalowane zaciski na srebrno,

-malowanie przodu z powodu odprysków,

-pełen "datajling",

-ori felgi 18` pomalowane proszkowo na grafit w słoncu pięknię się mienią :),

-nowe opony,

-dystanse 20mm na tył,

-sprężyny obniżające -25mm

MRA8f3w.jpg6TXJg0H.jpg6oRAQgD.jpg

jvmgrol.jpg

Edytowane przez Patryk1533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam straszny sentyment do tego auta.. :(

Będę chciał ja w przyszłym czasie sprzedać myślę okolice sierpnia bo dla mnie jest zbyt nie praktyczna i zbyt słaba :) Hmm myslę ze A6 C7 jezdzi sie o wiele lepiej niz A5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ się inaczej, lepiej :) ale w moim przypadku A5tka była autem, którym jeździłem dotąd najdłużej.. mam po prostu do niego sentyment, bo bardzo dobrze mi się nim jeździło. i myślę, że wrócę jeszcze do tego modelu, w wersji cabrio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak. Powoli szykuję sie na zmianę auta więc jak ktos jest zainteresowany proszę śmiało pytać odpowiem na kazde pytanie auto technicznie w stanie perfekcyjnym zewnetrznie poza tylnym zderzakiem (bardzo delikatnie jest przetarty) i przednim zderzakiem bo jakis pajac mi delikatnie puknął i jest rysa... A tak poza tym stan wręcz salonowy :D Jak wiecie jestem strasznym pedantem jezeli chodzi o auta. :)

bDkEiTU.jpg

Edytowane przez Patryk1533
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies zainteresowania co do auta?

Jakie kolejne w planach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. A5 sprzedana następca juz stoi w garażu :) Jest to moja juz 2 taka BMW e61 535d polliftowa 2008 rok 286KM po chipie w niemczech na 350KM i 700Nm w pełnym Mpakiecie oraz z pełnym mozliwym wyposarzeniem z fotelami z masażami i innymi i pakietem indywidual :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...