Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.7BI Sekwencja


Dominik93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co myślicie o instalacji gazowej sekwencyjnej do 2.7bi? Z Moich informacji których zebrałem to nie ma żadnego problemu by założyć gaz do auta. Rozmawiałem ze znajomym to tuner dla niego powiedział,że pod każdym pozorem gazu nie wstawiać bo one są czułe na paliwo i łac tylko 98 Pb,ale Przecież to pośredni wtrysk paliwo, więc co on pieprzy?

Zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spokojnie zakładać.Silnik wymagający sporej wiedzy i czasu podczas montażu.Pamietaj też o zasadzie,że najpierw ewentualne mody,a potem gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpg-forum tam sie wszystkiego dowiesz. Instalka z 4tys wychodzi spalanie po sofcie na 1bar ok 20. 16 na trasie. Dwa reduktory albo jakiś twin do tego wydajne wtryski, przewody na duży przepływ ogarniety montażysta i będzie latać/ Tylko uderzaj do kogoś kto to ogarnia bo zakładów jest mnóstwo a czających te silniki nie za wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpg-forum tam sie wszystkiego dowiesz. Instalka z 4tys wychodzi spalanie po sofcie na 1bar ok 20. 16 na trasie. Dwa reduktory albo jakiś twin do tego wydajne wtryski, przewody na duży przepływ ogarniety montażysta i będzie latać/ Tylko uderzaj do kogoś kto to ogarnia bo zakładów jest mnóstwo a czających te silniki nie za wiele

Dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sam ostatnio pytałem się o instalacje lpg do 2.7 BiT i zauważyłem ze jest lekka rozbieżność i doborze gratów.

Osoba która stroila mi instalacje lpg zaproponowała reduktor KME Twin i wtryski Barracuda 130. Kiedy na innym forum zobaczynemze jeden z użytkowników jest ogarnięty w temacie lpg i napisałem do niego o opinie gazowania 2.7BiT to ten odp ze nie ma z tym problemu tylko muszą być odpobiedzie graty Odrzucił reduktor ze względu na umiejscowienie regulacje ciśnienia w fazie cieklej co generuje przerosty ciśnienia po cutofie a wtryski Barracuda nie wydała mechanicznie

Sam zaproponowal

- KME Nevo Plus

- Wtryskiwacze Magic FX pojedyncze

- Reduktory: 2x Magic III evo2

Cena 4600 zł dwa trzy dni roboty

Byłem go odwiedzić żeby zobaczyć jego projekty i na placu stały mocne fury począwszy od Golfa IV R32 po Audi RS6

Mój wniosek jest taki ze im więcej się czyta opini o elementach instalacji tym więcej człowiek głupieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowany zestaw jest jak najbardziej ok, reduktory i wtryski Magic są mocne i taki zestaw obskoczy auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli tuner mówi nie wstawiać do auta lpg to znaczy jedno, zmien tunera. Prawda jest taka ze majac instalacje lpg masz 100 oktanow do wykorzystania. Owszem auta czule na slabe paliwo ale dobrze zestrojony lpg jest o niego lepszy niz marne 95. Zreszta u mnie na poczatku lalem 95 i ecu mocno cofalo zaplony wyszlo na to ze na 98 juz tego problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...