Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica Audi S4 B6 do Audi S4 B5


Grzesiek1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :hi:Pany Chciałem założyć kierownice z AUDI S4 B6 trzy ramienną do s4 b5 i wielokin pasuje idealnie natomiast mam pytanko odnośnie poduszki airbag jak ją podłączyć elektrycznie? Bo w b5 jest całkiem inne podłączenie Proszę o wasza pomoc Pozdrawiam

Edytowane przez Grzesiek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawno u siebie zakładałem kierownice trójramienną od B6 ale do zwykłej B5 lift i u mnie była inna wtyczka trochę mniejsza ale bez problemu dało się wypiąć kostki i zamienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawno u siebie zakładałem kierownice trójramienną od B6 ale do zwykłej B5 lift i u mnie była inna wtyczka trochę mniejsza ale bez problemu dało się wypiąć kostki i zamienić

Dzięki za info Czyli czas kupić kiere ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się trafiła kiera w bardzo dobrej cenie, zalegała dla kolego z forum, jakbyś potrzebował jakieś zdjęcia wtyczek itd. to pisz mam na wszystko zdjęcia, poza tym przewody poduszki są mostkowane na kostce więc nie można źle podłączyć

A tu u mnie na aucie

8d7e36ccb7a531f6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się trafiła kiera w bardzo dobrej cenie, zalegała dla kolego z forum, jakbyś potrzebował jakieś zdjęcia wtyczek itd. to pisz mam na wszystko zdjęcia, poza tym przewody poduszki są mostkowane na kostce więc nie można źle podłączyć

A tu u mnie na aucie

8d7e36ccb7a531f6med.jpg

Jak byś mógł to poproszę foto co i jak podpięte Będę wdzięczny Pozdro ....

A kiera od czego u Ciebie bo widzę ze skóra perforowana. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chciałem kiere S-line od A4 B6 w kiepskim stanie i dać do obszycia w skórze perforowanej i czerwoną nicią do kolegi Reggi ale trafiła mi się taka jak na zdjęciu za 2 stówki w bardzo dobrym stanie więc żal oddawać teraz do obszywania, kiera też od A4 B6 tylko obszywana wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...