Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poznań i Okolice - Warsztat godny polecenia


svkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

Od dłuższego czasu borykam się z problemem serwisowania/naprawiania swojego auta (A4 B8 2.0 TDI silnik CAHA 170 KM, 2011r), ponieważ nie mogę znaleźć konkretnych fachowców.

Czy możecie polecić dobry warsztat/fachowca w Poznaniu i okolicach, do którego nie będę bał się oddać auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale sprawdzałem już to.

Gdyby mi coś odpowiadało nie umieściłbym nowego tematu.

Dlatego proszę o inne godne polecenia warsztaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowicki serwis - Luboń ul. Kościuszki.

Robili mi zawieszenie,hamulce, uszczelnienie silnika i inne hity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co u nich robiłeś?

Przeguby, jarzma, tarcze, klocki tył, uszczelnienie układu wspomagania, sterownik ale to u siebie.

Ojciec w swojej 80 robił coś z silnikiem, nie pamiętam co robili ale przed naprawą strasznie muliła, później w A8 d2 wymieniał kompletnie całe zawieszenie, przepływomierz, i coś z elektryką bo jak wiadomo ta lubiła się psuć.

Generalnie oddaje tam bo mam blisko żeby po pracy odebrać, na placu widać że klientów im nie brakuje. Zresztą można podjechać i zobaczyć, obok nich zaraz jest też drugi warsztat samochodowy, jak nie uda się tu to masz blisko obok hehe :decayed:

Osobiście nie robiłem wiele, zawsze oddawałem auto i miałem zrobione co chciałem, ojciec od kilku lat tez oddaje, nie wgłębiam się dokładnie co naprawia więc o wszystkim Ci nie napiszę.

Generalnie nie chodzi o to żeby oddac auto i zawsze mieć pewność że ktoś ci zrobił jak miał bo póki sam czegoś nie naprawisz to nie ma pewności ze ktoś Ci ogarnął temat jak trzeba, nowe samochody są bardziej skomplikowane itd.. często zdarza się wiele małych usterek na jedną awarie, grunt to żeby mieć kogoś kto nawet jak naprawi a skopci to przyjmie Ci auto i przyzna się do błędy a nie puści cie w las i powie panie idź pan stąd, my zrobiliśmy co trzeba.

Moje wrażenie w stosunku do pana Mariusza jest dobre, widać doświadczenie, wystarczy powiedzieć co się dzieje i już jest jakaś wstępna diagnoza, później telefon i naprawa. Z nim pracuje syn i jeszcze jeden mechanik z tego co się orientuję, z czymś poważniejszym warto auto oddać w same ręce szefa.

Ale nic nie powinno cię przekonać lub odstraszysz póki sam nie zaryzykujesz i nie oddasz, i nie dowiesz się jak działają.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także przyłączam się do tematu, poszukuję naprawdę dobrego serwisu , który ogarnia audi. Potrzebuję zrobić rozrząd, imbusik w pompie oleju, egr, tuleje w wachaczach, standardowy olej, wybierak skrzyni biegów i poduszkę pod silnikiem i pompę wysokiego ciśnienia bo silnik ma prawie 230kkm nalatane i nie chce opiłków czasem połapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to konkretnie. Ja musze dwumas wraz ze sprzeglem wynienic + klocki hamulcowe i tarcze oraz oleje i filtry.

Odświeżam trochę temat.


Szukam tym razem dobrego warsztatu blacharsko-lakierniczego w poznaniu lub w bliskich okolicach.

Miałem małą stłuczkę i chciałbym oddać do naprawy auto w dobre ręce.

Proszę o pomoc.

Edytowane przez svkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, również szukam specjalisty od zawieszenia w Poznaniu lub okolicach.

Po wymianie wahaczy, drążków, stabilizatorów etc., dalej coś stuka w trakcie jazdy po kostce lub po garbach. Podczas kontroli na szarpakach jest ideał, amortyzatory 70% sprawności, obecny mechanik rozkłada ręce, a stuki wkur*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

znów odświeżę temat, szukam mechanika w okolicy poznania potrafiącego właściwie ustawić kąt wtrysku. Po regeneracji pompy 3 już próbowało i auto dalej kiepsko odpala i znacznie więcej pali, a spaliny są bardzo wyraźne w zapachu jakby była zła dawka paliwa? Ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam kogos kto mi zrobi pompowtryski na wieksze (216) w awx i wlozy turbo brd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, ponieważ nikt w zasadzie nikogo nie polecił ? Może pojawił się jakiś warsztat.

Edit.

Słyszałem o warsztacie EKG pod Poznaniem, a dokładniej w Wysogotowie. Opinie na google też są obiecujące. Jakieś doświadczenia ?

Edytowane przez toziu88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...