Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swierszcz podczas przyspieszania


kulczyk222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu podczas przyspieszania pojawil sie niezdrowy dzwiek, najbardziej przypominajacy swierszcza. odglos dochodzi gdzies z komory silnika dokladnie zdiagnozowac nie moge, poniewaz pojawia sie wylacznie podczas jazdy.

dodatkowa bolaczka jest tankowanie auta, co chwila nalewak odbija, zawor n80 wymieniony, dalej bez zmian.

to moj pierwszy post na forum dlatego przepraszam za ewentualne bledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popychacz pompy paliwa wymieniany w ogole? Sprawdź czy jest cały ja mając auto z końcówki 2005 miałem wadliwy wałek rozrządu z końcówką A wyciera się tam trzpień tego wałka ... Auto EU czy usa wersja?

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pompy nie zagladalem, byc oze to jest pomysl poniewaz podpinajac pod komputer wyswietla mi sie cisinienie paliwa. auto z polowy 2005 z kanady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak najszybciej trzeba zajrzeć bo skutki mogą być katastrofalne z rozwalona szklanka popychacza czy też wytartym wałkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklanka sprawdzona i do wymiany. moszesz mi powiedziec ewentualny koszt wymiany walka wraz z robocizna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek z ASO ok 1350zł + uszczelki pod pokrywe śruby bodajże od zaworów do wymiany wałka trzeba wymienić bo są jednorazowe z robocizną pewnie ok 1700-2000zł wyjdzie do tego należy sprawdzić trzpień pompy paliwa bo też mógł dostać po d*pie i wtedy zrobi się niewesoło .

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a może to nie świerszcz tylko śwwist turbiny ? Tak jak u mnie :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że wtrącę nie na temat tylko odnośnie filmiku mam wrażenie że słabo się wkręca na 4 biegu jak na te konie i Nm (tak to wygląda jak byś zapioł 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rewelacja:D Mozna porownac z s4 B6:D

Zrobiony jest tylko program (jest jeszcze zapas delikatny)

:)

Edytowane przez chanel1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dosc flugim czasie i nieobecnosci w kraju, odswieze temat. Szklanka zostala wymieniona. mocy nie przybylo swietszcz nie ustapil. po podpieciu pod komputer blad P0089 niskie Cisnienie paliwa, ktos jakies pomysly?? bo zastanawiam sie juz nad sprzedaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 106 sprawdź jakie wartości ma pompa lpfp. Do tego wartości hpfp cisnienie na biegu jalowym i pod obciążeniem. Być może któraś z pomp się kończy. Jest opcja ze jakiś zawór regulacji albo czujnik na listwie wtryskowej. Ciężko stwierdzić bez logów i podstawowych wartosci. Skąd jesteś w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 106 sprawdź jakie wartości ma pompa lpfp. Do tego wartości hpfp cisnienie na biegu jalowym i pod obciążeniem. Być może któraś z pomp się kończy. Jest opcja ze jakiś zawór regulacji albo czujnik na listwie wtryskowej. Ciężko stwierdzić bez logów i podstawowych wartosci. Skąd jesteś w ogóle?

Postaram sie sprawdzic to na weekendzie. Jestem z Lublina, odwiedziłem juz kilka warsztatów ale, za przyzwoite pieniądze cieżko tu kogoś znaleźć. Sami fachowcy od tdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze odma do wymiany , puszcza powietrze we wszystkie strony

Edytowane przez iglako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...