Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paktronik - dziwny dźwięk czujnik ok brak błędów


slawa83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem pewnego poranka po wrzuceniu wstecznego usłyszałem dziwny dźwięk z tylnich czujników parkowania, czujniki działały jednak ton dźwięku jest inny. Po małej diagnozie wydawało mi się że to wina skrajnego lewego czujnika, jak dla mnie nie "cykał" . Wymieniłem czujnik i według mojej pierwszej diagnozy nie cykał on dalej. Podłączenie vaga nie wykazało błędów oraz problemów z czujnikami za to pokazało że odczyty odległości od przeszkody z czujników są prawidłowe. Kolejne pochylenie się nad czujnikami wykazało że cykają wszystkie. W związku z powyższym mam pytania: Czy w Avancie B7 moduł paktronica znajduje się tutaj http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/PDC/PDC_cable1.JPGoraz czy oprócz tego modułu jest gdzieś w aucie syrena odpowiedzialna za dźwięk jeśli tak to prosiłbym o wskazanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu które załączyłeś widac moduł parktronika, po lewej stronie do niego jest narysowna ta czerwona wiązka.

na tym zdjęciu widac też głośniczek parktronica tył, jest on pod szybą nad wzmacniaczem antenowym, na zdjęciu widac jego bok.

Jeżeli dżwięk który wydaje głośnik zmienił się to może wystarczy przekodwać, zarówno ton dźwieku jak i jego głśnosć zmienia się w adaptacjach modułu PDC kanał 1 i 2

Edytowane przez kdawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu które załączyłeś widac moduł parktronika, po lewej stronie do niego jest narysowna ta czerwona wiązka.

na tym zdjęciu widac też głośniczek parktronica tył, jest on pod szybą nad wzmacniaczem antenowym, na zdjęciu widac jego bok.

Jeżeli dżwięk który wydaje głośnik zmienił się to może wystarczy przekodwać, zarówno ton dźwieku jak i jego głśnosć zmienia się w adaptacjach modułu PDC kanał 1 i 2

Wzmacniacz antenowy to ten biały moduł ze znaczkiem audi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...