Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z anglika co trzeba?


maks149

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Mam zamiar kupna audi a4 b7 lub a4 b6 anglika i pytanie brzmi co trzeba zmnienić przerobić itd. aby wszystko było tak jak w wersji EU.

oczywiście wiem że przepisy teraz pozwalają na jazdę z kierownicą po prawej stronie ale mnie to zbytnio nie zadowala.

z góry dzięki za odpowiedź :gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie wszystko co pod deska i deske boczki drzwi,podszybie mechanizm wycieraczek, wiazka silnika,dywan,lusterka,lampy latwo przerobic,instalacje pod deska przerabiasz i odwracasz na lewa strone,strefy klimatronika do zamiany,czesci koszt z lusterkami do 3 tys zl,robota tez 3,sciana grodziowa uniwersalna przekladasz tylko zaslepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z robotą się nie martwie bo z tym sam sobie poradzę :P

a wiązka silnika dlaczego jest do zmiany?

co do tych stref klimatronika to nie wystarczy zmienić tego całego "kombajnu" z wszystkimi kanałami od nawiewu i nagrzewnicą pod deską rozdzielczą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego ze zmienisz kombajn to do zmiany strefy bo wszystko bedzie dzialalo odwrotnie,prawa to bedzie lewa lewa to prawa gora to dol ogolnie makaron.robiles juz prekladke? napewno dasz rade? widzialem juz paru co poleglo.


wiazka silnika do wymiany lub robisz ulepe i zawijasz angielska pod zbiorniczek wyrownawczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego ze zmienisz kombajn to do zmiany strefy bo wszystko bedzie dzialalo odwrotnie,prawa to bedzie lewa lewa to prawa gora to dol ogolnie makaron

Czyli tak jak myślałem :D chciałem się upewnić

spokojnie napewno sobie poradzę (nie takie cuda się robiło)

z tego co się orientuję to wiązka kabli z dzwi prawych ląduję do dzwi lewych i z lewych na prawą

a co do tej wiązki silnika to kwestia zastanowienia czy kupić nową wiązke z eu czy kombinować z starą

jeszcze pytanie o samą kolumne kierowniczą czy zostaje czy trzeba zmienić (nie mylić z przekłądnią) :D

najbardziej mnie ucieszyła informacja że ściana grodziowa zostaje i nie trzeba kombinować na eu

a jak się ma przednie zawieszenie chodzi mi dokładnie o mocowanie nowej przekładni czy otwory pasują ?

słyszałem coś o przesłonach w reflektorach że nie trzeba ich wymieniać wystarczy coś tam przestawić/wymienić i ma być ?

Edytowane przez maks149
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy do roku 02 maja przestawiaczki,po 02 roku do wyjecia soczewka i odwacasz przeslone,ja rozpolawiam soczewke w lampie

a w przypadku B7 ? też trzeba odwracać przesłone ?

jak jest w przypadku licznika gdy ori fis jest czerwony a chciałbym założyć biały?

Edytowane przez maks149
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy grill z angola b7 (sline) będzie pasował do wersji eu? Mocowania itp. czy trzeba cos przerabiać? Czaje się na czarną sztukę sline lub s4, ale jedyne co znalazłem to sline z angola.. Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ty chyba sobie zartujesz z tym pytaniem bo padne zaraz. Czemu grill mialby być inny eu a angielski? Przeciez to to samo... Masz oczywiście zderzak s line u siebie ze chcesz taki grill? Bo do zwykłego nie podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykopuje, b7 diesel angol z czteroma elektrycznymi szybami. Mam wizki od b6 2002r benzyny europa. Czy wizka wnetrza bedzie pasować ? To samo dotyczy wiazki silnika, pasuje z b6 diesel europa do b7 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiazka powinna pasować z tym ze możesz mieć problem z wtyczkami do podlaczenia poduchy pasażera jeśli masz przekladke z b7 jeśli nie masz to zestaw z b6 i do przodu. Wiazka silnika nie podejdzie raczej bo komp ma inne wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...