Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi


stanley

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, erchi napisał:

Nie za drogo jak na te graty?

są tacy co biorą powyżej 4tysi za takie autko i graty podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazownicy tylko podali cene 3500 za zestaw z butla DO 55l, powyzej doplata.

jeszcze jest kwestia tego, ze ja mam B5, wiec nie wiem czy taka 72l juz mi za mocno nie bedzie do gory wystawac.

Edytowane przez Bartoszzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazownicy tylko podali cene 3500 za zestaw z butla DO 55l, powyzej doplata.
jeszcze jest kwestia tego, ze ja mam B5, wiec nie wiem czy taka 72l juz mi za mocno nie bedzie do gory wystawac.
Aha, myślałem, że B7
Nie wiem ile wchodzi do B5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w b5 70 litrów i podłoga wystawała ok. 2-3 cm. W b6 mam 75,5 litra i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, erchi napisał:

Co nie znaczy, że trzeba tyle zapłacić.

 

 

Zgadzam się. Sami na siłę napędzamy rynek. 3500 PLN za takie graty to stanowczo za dużo. 

Tak samo jest z cenami aut, jeden tyle zapłaci, potem drugi, trzeci i potem wszyscy już tyle wołają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sterownik nie ma sensu dopłacać bo niczym się te sterowniki nie różnią. Cena mi się wydaje jest taka wysoka bo mam nadzieję, że gazownik, który proponował graty ma pojęcie w tym co robi i umie porządnie wystroić instalację, ustawienie instalacji też kosztuje jeżeli ktoś ma do tego porządny sprzęt i wie co robi.

Poczekaj jeszcze z dzień niech ktoś inny się wypowie. Mi się wydaje, że śmiało możesz brać, lepiej dopłacić za większą butlę i nie wkurzać się, że co dwa dni na stacji przy takiej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz basica a 200 zł dopłać do większej butli. Cena w miarę normalna jak za takie graty w porządnym warsztacie mającym renomę na rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, ja mam w B5 butlę 60 litrów brutto, ale większa by weszła na bank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja jest zaproponowana przez Auto-Flesz z Lubicza, maja pozytywne opinie na necie i lpg-forum, wiec chyba lipy nie powinno być z montażem i strojeniem (wiem, że to dość istotne jest).

Muszę pomierzyć miarką albo na miejscu u instalatora wrzuci się butle na sucho i przymierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartoszzz napisał:

Instalacja jest zaproponowana przez Auto-Flesz z Lubicza, maja pozytywne opinie na necie i lpg-forum, wiec chyba lipy nie powinno być z montażem i strojeniem (wiem, że to dość istotne jest).

Muszę pomierzyć miarką albo na miejscu u instalatora wrzuci się butle na sucho i przymierzy.

Wszystkie jest ważne, zaczynając od dobrania podzespołów, ułożenie tego pod maską i praktycznie najważniejsza rzecz po wcześniejszych czynnościach to ustawienie instalacji w czasie jazdy. Wiesz, na pewno byś znalazł kogoś kto by Ci założył na tych samych podzespołach za 2800 ale później byś miał tylko problem. Mi się wydaje, że 3500 zł z d*py się nie wzięło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że praktycznie wszystko jest ważne. Montaż, strojenie, dobór, czy choćby ściągniecie kolektora do nawiertów.

Patrząc na moc auta, to nawet nie spodziewałbym się instalacji za mniej niż 3,0-3,2 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zapomniałem o kolektorze no ale Ty zapamiętałeś :)

Zawsze możesz pojechać do innych serwisów i zrobić porównanie :)

Zobaczysz czy trafisz na jakiegoś matoła czy na kogoś normalnego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy to nawet nie chce tracic czasu na tych "instalatorow". Sasiadowi tak ladnie wpieli sie z kablami od gazu, ze mial zwarcia i nikt nie mogl dojsc przez 7 miesiecy co jest z autem :facepalm:

To bedzie trzeba na spokojnie przespac sie z decyzja i zadzwonic do Auto Fleszy ugadac co i jak robimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...