Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi


stanley

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, artur100g napisał:

Na 28 st C ustawiają. Wal do nich śmiało, będziesz zadowolony.:decayed:

dzięki za poprawkę :wink:  

Edytowane przez stanley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale dalej mnie zastanawia czym ta temp. jest podyktowana? bo wtryski dają radę od kilkunastu stC czy coś...

dopytuję bo koledzy azure i scq na początku wątku na ten temat dyskutowali i argument za wyższą temp. przełączenia, żeby paliwka się trochę przerabiało (nie stało w baku) wydaje się być słuszny... jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im niższa temperatura tym częściej reduktor do wymiany. Powiedz żeby Ci ustawili 35 stopni i będziesz miał spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowal ktos w Warszawie i okolicach lpg do 1.8t ? Interesuje mnie kto jest wart polecenia i jaki zestaw warto zamontowac do 1.8t moc ok 210km i 330 niuta.

Jakby ktos montowal przy takim zestawieniu moglby tez cene podac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, artur100g napisał:

W W-wie masz takie opcje: klinika lpg na Czardasza, autowojownicy w Otwocku, auto-dakar na Mechaników, Gs-auto na marywilskiej.

Klinika lpg na czardasza bylaby blisko. Dobrze robia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, artur100g napisał:

Możesz śmiało walić, tylko bądź przygotowany na wyższą cenę niż u byle Mirka ze stodoły i długi termin na robotę

U Mirków nigdy nic nie robie bo biednego nie stac na tandete ;)

Dzieki pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko? Wiesz po prostu są ludzie,którzy powiedzą po co mam płacić 3000 pln, skoro obok robią za 2300 pln. A poźniej piszą,że założyli gaz,a samochód coś nie teges,a majster nie wie o co chodzi,a do nikogo dalej nie pojedziesz bo gwarancji szkoda i studiujesz internety szukając pomocy.

 W Klinice będziesz zadowolony,tylko nie pomyl zakładów bo na Wale Miedz. tej jest klinika co zakładają lpg,ale tam Valtek i Alaska do wszystkiego idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Techa lub Optimę,ale sterownik jest najmniej istotny.Na życzenie Staga pewnie też zamontują.Zdaj się na nich,a będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chce zaistalowac do swojego BFB ,instalacje., znajomy gazownik zaproponowal taki zestaw :

Elektonika Kme Nevo

Reduktor kme silver badz tur

Wtryski pojedyncze Yeti 

Butla 72l 

Cena zestawu 2600zl 

Pytanie , czy ten zestaw bedzie ok I czy nie lepiej zastosowac elektronike stag qbox, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj się w BRC,bo będziesz żałował zaraz po założeniu-90% gaziarzy BRC wrzuca części pod maskę i nie umie tego wystroić,a po gwarancji będziesz płacił jak za złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2017 o 20:59, Dorato napisał:

Panowie a jak rozpatrujecie zestaw BRC sq 32 do Leona 1.8t

Reduktor - Genius MAX

Wtryskiwacze - Listwa RAIL

Propozycja od gazownika. 

pozdrawiam 

Moim zdaniem można w to iść, instalacja żywotna. Trzeba regularnie serwisować + najważniejsza informacja - najpierw znajdź dobrego i sprawdzonego gazownika, który to FACHOWO ogarnie. Skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może zdjęcie wstawionej butli 72l?

 

Edytowane przez Kalisma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pasuje jak ulał.

Ja dzisiaj byłam na pomiarze i stwierdzili, że 65l. Brzmi to dla mnie i tak lepiej, niż 45l.

Zastanawiam się czy szukać dalej... bo cena jest po "znajomości" i Nam odpowiada.  W porównaniu do tego co powiedzieli w naszym mieście i z butlą mniejszą to różnica cenowa dość znacząca.

Tylko mam wątpliwości co do samej instalacji. Bo w tym zakładzie zakładają KME.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...