Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie ET dla felg 18 do B8?


leewang

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.11.2019 o 20:16, arturoszymanski napisał:

Witam czy felga 8/18 et 28 opony 245 40 18 będzie pasować

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki off-topic z mojej strony ale jako, że A4 B8 Allroad to ciągle B8 i trafiłem tu szukając informacji, więc zamieszczam to w tym wątku. Otóż oryginalna felga do A4 B8 Allroad ma następujące parametry: 8J x 18 ET26 i jest dobrze dopasowana. W normalnym A4 raczej będzie za bardzo wystawać. Opona w takim wypadku to 245/45 R18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Kamil a4 b8 napisał:

Jak będą wyglądały felgi 8j r18 et35 245 na 40 w a4 b8k

 

W miare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kamil a4 b8 napisał:

Jak będą wyglądały felgi 8j r18 et35 245 na 40 w a4 b8k

 

Na poprzedniej stronie zobacz moje zdjęcie na podobnym zestawie tylko ET30. Na takim zestawie i ori zawias i masz idealnie spasowane koło z nadkolem. U Ciebie będzie wciągnięte pod nadkole o 5mm głębiej, wiec nie powinno być najgorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  jakie et i szerokości felg 18' i rozmiar opon do zawieszenia 1BL Audi drive select.

Edytowane przez tomek-t17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1BA + eibach pro kit, czy felga 8.5Jx18 et32 lub et30 z oponą 235/40 nie wyjdzie za nadkole? Zauważyłem, że po zmianie springów zrobił sie lekki negatyw. Czy ktoś może ma taki setup i wrzuciłby zdjęcie?

Edytowane przez davis693
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Czy taki zestaw będzie ok do a4 b8 lift. Zawieszenie 1BE 

ET 50 8.0j opona 235/45/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2020 o 22:59, davis693 napisał:

Mam 1BA + eibach pro kit, czy felga 8.5Jx18 et32 lub et30 z oponą 235/40 nie wyjdzie za nadkole? Zauważyłem, że po zmianie springów zrobił sie lekki negatyw. Czy ktoś może ma taki setup i wrzuciłby zdjęcie?

Wejdzie , miałem et29 8.5j przy 245 conti zimowa. Przez oponę lekko wystawalo. Na 235 będzie spoko. Teraz mam 8.5j et32 19ki na h&r 40/40 przy 255 są schowane. Chcesz możesz w Poznaniu obejrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dużo jest postów, jednak żaden nie jest w stanie mnie zaspokoić, planuję kupić felgi, 18 OEM Audi,  zasadnicza sprawa, zawieszenie standard, jakie et przy feldze 8j, a jakie przy 8.5 będzie bezpieczne, by nic nie wystawało? W 8.5j jest masa felg z et 29, czy to wlezie? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kamsiu napisał:

Witajcie, dużo jest postów, jednak żaden nie jest w stanie mnie zaspokoić, planuję kupić felgi, 18 OEM Audi,  zasadnicza sprawa, zawieszenie standard, jakie et przy feldze 8j, a jakie przy 8.5 będzie bezpieczne, by nic nie wystawało? W 8.5j jest masa felg z et 29, czy to wlezie? Pozdrawiam 

Sobie poszukaj tu

WWW.FELGENSHOP.DE

Anbaufertige Felgen und Kompletträder für Audi A4 8K5/B8 Avant kaufen. Kostenloser Versand, 3D Konfigurator & Top Alufelgen Designs. Jetzt mit 0% Sollzins-Finanzierung.

To może się zaspokoisz B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dekiel 13 napisał:

Sobie poszukaj tu

WWW.FELGENSHOP.DE

Anbaufertige Felgen und Kompletträder für Audi A4...

To może się zaspokoisz B)

Jestem prawie zaspokojony, widzę, że znasz się na rzeczy, więc jeszcze jedno pytanie, czy felgi "mam" są godne uwagi? Pozdrawiam i dziękuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamsiu napisał:

Jestem prawie zaspokojony, widzę, że znasz się na rzeczy, więc jeszcze jedno pytanie, czy felgi "mam" są godne uwagi? Pozdrawiam i dziękuję ?

Tak. http://felgido.pl/alufelgi/mam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kamsiu napisał:

Jestem prawie zaspokojony, widzę, że znasz się na rzeczy, więc jeszcze jedno pytanie, czy felgi "mam" są godne uwagi? Pozdrawiam i dziękuję ?

Są godne uwagi ,sam jeżdżę na modelu RS3 black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kris67 napisał:

Są godne uwagi ,sam jeżdżę na modelu RS3 black

Rowniez mam RS3 silver 18 cali i po roku zero problemow (opona z rantem ochronnym naprawde robi robote). 

Bardzo ladnie spasowala sie z nadkolem - 8j et35 - fotke macie kilka postow wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mariusz17091974 napisał:

Jakie et do a4 b8 18 cali 225/45

30-35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...