Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie zostawić auto do naprawy po stłuczce


pafcio87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie może macie jakieś doświadczenia z różnymi ASO w Warszawie? Dostałem strzała w tył i do wymiany na pewno lampa i zderzak, być może i klapa bagażnika, lekko wgięty lewy błotnik. Gdzie najlepiej zostawić auto do naprawy? ASO Rowiński- Wajdemajer czy może na Połczyńskiej, a może do któregoś z nieautoryzowanych: vCentrum albo S-Plus? Nie chciałbym, żeby błotnik był cały lakierowany albo co gorsza wycinany i spawany, uszkodzenie nie jest duże. Myślę, że wystarczyłoby "wyciągnięcie" wgniecenia i spolerowanie rysy, no ale może ja się nie znam.

80d59bd3cc2b7db8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz daleko do Jabłonnej, to spytaj w s-plus

znają się tam na robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz daleko do Jabłonnej, to spytaj w s-plus

znają się tam na robocie

Do Jabłonnej mam akurat daleko, a nie chce latać bez lampy bo mi dowód rejestracyjny by pewnie zabrali. Najbliżej do S-Plus mam na Łopuszańską. Myślisz, że S-Plus będzie najlepszym wyjściem w tej sytuacji? Rozumiem, że naprawy robią na oryginalnych częściach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładam że zrobią na jakich będziesz chciał - nawet na tych które sam dostarczysz

ale co ważne, to z tego co widzę to powinni wyciągnąć i postawić na nogi zarówno klapę jak i błotnik

na ile ich znam, to są po prostu nieźli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się zastanawiałem gdzie to robić, ale znając życie w ASO to by pewnie wymienili niepotrzebnie części i na bank by malowali błotnik. Podjadę jutro do S-Plus i zobaczę jak to tam wygląda. Dzięki.

Wysłane z mojego Avanta ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem nieco mniejsze uszkodzenie zderzaka w ASO RW. Lakiernie maja w Piasecznie. Kolor dobrali tak sobie ale poza tym spoko i bezproblemow. Sprawca miał OC w PZU, dostałem auto zastępcze itd.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zostawiłem w vCentrum i tam chcą wycinać szybę tylną nad błotnikiem żeby go zrobić, tak samo z klapą. Trochę za mocno inwazyjna metoda moim zdaniem jak na tak małe uszkodzenia, no ale ja się może nie znam. Co Wy o tym myślicie? Da się to uratować? Pisałem do różnych firm detailingowych, no ale oni na podstawie zdjęć nie wiele mogą powiedzieć :/

315487b43de1.jpg

f8ad6aafa625.jpg

cd1636007965.jpg

1424e6c958cf.jpg

b9fd4a50e5dc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...