Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Informacje o ruchu


Przemek-dgr

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. O różnej porze , czasami raz dziennie , czasami dwa razy włącza się samoczynnie informacja o ruchu , jak ja wyłączyć ? Znalazłem jedynie opcje sciszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie. O różnej porze , czasami raz dziennie , czasami dwa razy włącza się samoczynnie informacja o ruchu , jak ja wyłączyć ? Znalazłem jedynie opcje sciszenia

Chyba w ustawieniach Radia masz "radio kierowców" - wyłącz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem tempy albo nie umiem tego znaleźć. Jest info w aucie i tam mam "informacja o ruchu tmc niedostępna". Hey wchodzę przyciskiem w tym info do media tam jest opcja radio zaznaczona ale nie aktywna jest ta opcja by cokolwiek zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMC nie działa w Polsce i jest to do nawigacji. Na podstawie tych dany h nawigacja sama wyznacza trasę omijając opóźnienia. Przełączanie radia na wiadomości drogowe to TP (tak było w starych radia h opisane).

W concercie Radio > Setup > traffic program > off

Nie wiem jak będzie po polsku, u mnie pierwsza opcja.

via Nexus6@Tapatalk

Edytowane przez marcinwhite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMC nie działa w Polsce i jest to do nawigacji. Na podstawie tych dany h nawigacja sama wyznacza trasę omijając opóźnienia. Przełączanie radia na wiadomości drogowe to TP (tak było w starych radia h opisane).

W concercie Radio > Setup > traffic program > off

Nie wiem jak będzie po polsku, u mnie pierwsza opcja.

via Nexus6@Tapatalk

Juz zglupialem , ja mam zmieniarke na 6 płyt i w opcjach radia mmi 2G nie mam takiej opcji , mam spolszczone w aucie , może jutro zrobię jakieś zdjęcie i wstawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemko odpal radio (radio nie mmi) i wtedy włacz opcje i tam bedzie dokładnie radio kierowców wyłacz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amaradaar dziękuję. Nie wiedziałem nawet ze trzeba wejść w radio a później Setup i są dodatkowe opcje. Po Twoich wyjaśnieniach załapałem dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...